Vargunc

Vargunc adatlapja

Regisztráció2013.11.17
Utoljára itt2013.12.20

Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
A vízparton sétálgatva láttuk meg a helyi horgászegyesület udvarában megnyitott,keresem a szót,nosztalgia vendéglőt. A novemberi napsütésben is jól esett betérni egy forró,halban bővelkedő,finom halászlére a pattogó tűz mellé! A falon fantasztikus képek,plakátok a part rész,az Árpád strand fénykorából,mikor még Budapestről is kijártak hétvégente kikapcsolódni ide.
Kiváló 2013. december 20.családjával járt itt
Nem egy átlagos étterem! Rendkívül hangulatos a környezet,igazi kalóztanya papagájjal,lábunk alatt úszkáló teknőcökkel,kincsesládában tartott evőeszközökkel,serpenyőben tálalt ételekkel,és még sorolhatnám! Az ételek minősége,mennyisége is kielégíti a legkényesebb igényeket,az étlap pedig irodalmi élményként is olvasható.
Kiváló 2013. november 17.a párjával járt itt
Gyönyörű környezetben elhelyezkedő kényelmes szálláshely,készséges személyzettel!Kiváló kiránduló helyek közelében(pl:Ilona vízesés gyalog is),de csendes környezetben található.Nagyon jók a családi apartmanok!Mi Gulliveres kuponnal voltunk ott,ezzel sem volt probléma.Bátran ajánlom télen-nyáron mindenkinek!