Horgásztanya Pub Szigetszentmiklós

2024.10.01-ig
JOKER Party House Szigetszentmiklós

Horgásztanya Pub Szigetszentmiklós vélemények

Szörnyű 2017. március 20.családjával járt itt
Nem értem,hogy egy ilyen remek környezetben hogyan engedheti meg magának egy kis-Duna melletti Horgásztanya étterem illetve a szakácsa,hogy egy ilyen minősíthetetlen ételt engedjen ki a kezei közül. Életem legrosszabb halászlevét kaptam, ami egy fagyasztóból kivett,éppenhogy felmelegített(nemhogy forró),híg, ízetlen és gumiszerű állagú halhússal megpakolt lé volt.
Kiváló 2015. augusztus 1.a párjával járt itt
Fantasztikus volt a harcsapaprikás túróscsuszával! Máskos is fogunk menni erre a helyre. Ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2015. március 10.gyerekekkel járt itt
Bármikor elmennénk,(megyünk is),bárkit elhívnánk(szoktunk is). Egy igazi családias étterem a kis-Duna partján. Nyáron a víz illata mellett iszogatni,finomak enni a legjobb. Télen a kandalló melegében ücsörögni,beszélgetni,inni és enni. Mindig minden évszakban meg van a varázsa.
Kiváló 2014. szeptember 19.barátokkal járt itt
Hangulatos, családias étterem. Figyelmesek az idősebbek iránt is, szeretettel, mosolyogva szolgálják ki a vendégeket. A halételek kiválóak, hatalmas adagot kapsz a pénzedért. Készségesen, rugalmasan állnak rendelkezésedre, egyéni kívánságokat is figyelembe veszik. Itt igazán úgy éreztem magam, mint egy "vendég", akit szívesen látnak és fontos vagyok.
Kiváló 2014. július 4.a párjával járt itt
Igényes, jó hangulatú hely! Volt, hogy csónakkal jöttünk, könnyű a kikötés. Lent a parton is megihattuk az italunkat, nem volt gond. De jöttünk már többször is vacsorázni, akkor más arcát fedeztük fel. Az ételek nagyon finomak, sok a különlegesség. Az árak teljesen elfogadhatóak. A jó barna sör hiányzik csak, akár csapolva. Nem az a puccos drága! Csak jót tudok, tudunk mondani a helyről!
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
A vízparton sétálgatva láttuk meg a helyi horgászegyesület udvarában megnyitott,keresem a szót,nosztalgia vendéglőt. A novemberi napsütésben is jól esett betérni egy forró,halban bővelkedő,finom halászlére a pattogó tűz mellé! A falon fantasztikus képek,plakátok a part rész,az Árpád strand fénykorából,mikor még Budapestről is kijártak hétvégente kikapcsolódni ide.
Kiváló 2013. október 31.gyerekekkel járt itt
Szigetszentmiklóson, a Ráckevei Duna-ág mellett a parton nyílt ez a hangulatos étterem. Nyáron terasz, ősszel és télen duruzsoló kályha mellett költhetünk el itt remek ebédeket-vacsorákat. Nem túl széles a választék, de ami az étlapon van egytől egyig mind finom. És nagyon baráti árakon.
Horgásztanya Pub Szigetszentmiklós - Étel/ital