Boróka Panzió Parádfürdő

Boróka Panzió Parádfürdő
Boróka Panzió ParádfürdőBoróka Panzió Parádfürdő
Boróka Panzió ParádfürdőBoróka Panzió Parádfürdő

A Boróka Panzió legnépszerűbb csomagjai

Boróka Panzió Parádfürdő - Napi árak reggelivel (1 éjtől)
Napi árak reggelivel (1 éjtől)
2025.06.01-ig
Boróka Panzió Parádfürdő - Pünkösd (min. 1 éj)
Szent Hubertus Panzió Parádsasvár - Napi árak regelis ellátással
Kristály Hotel Keszthely - Mindig Balaton
Mindig Balaton
2024.05.30-ig

Boróka Panzió Parádfürdő vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Kiváló 2024. január 15.családjával járt itt
Másodszor is itt szálltunk meg, most szinte minden kifogástalan volt. Napfényes szoba, tökéletes világítás, tisztaság, kedves fogadtatás, bőséges, kiadós reggelik, figyelmesség. Egyedül egy második széket hiányoltam, mivel az ágyon kényelmetlen ülés esett az ágyvég miatt. Persze a kis alapterület miatt valóban érthető a hiánya.
Boróka Panzió Parádfürdő - Szobák
Kiváló 2023. április 19.gyerekekkel járt itt
Lányommal és unokámmal töltöttünk két éjszakát a minipanzióban. Nagyon szép környezetben található a minihotel, a belső parkoló kicsit meredek feljáróval rendelkezik. Tiszta, rendezett, tiszta szálláshely. A felszolgált reggeli elég, jó minőségű. Reggel a teraszról szaladgáló mókusokat is láthattunk.
2022. szeptember 26.a párjával járt itt
Pár napot töltöttünk ebben az apróka minihotelben. Bár az időjárás nem kedvezett nekünk, azért sikerült nagyon szép helyeket felfedeznünk. A szállás nagyon csendes és kényelmes volt. A környék tele van szebbnél-szebb kirándulóhellyel, látnivalóval. Vissza kell mennünk, mert van még mit felfedezni bőven!
Boróka Panzió Parádfürdő - EgyébBoróka Panzió Parádfürdő - EgyébBoróka Panzió Parádfürdő - EgyébBoróka Panzió Parádfürdő - Egyéb
2020. december 2.családjával járt itt
Mátrai kirándulásunkhoz választottuk ezt a szálláshelyet,mivel még nem jártam itt. Nyugodt, csendes környezet, elég közel a buszmegálló, barátságos fogadtatás. Egyszerű, erkélyes szoba, kényelmes fekhely, csupán a fürdőben volt áporodott a levegő / nem tudtam ablakot nyitni. A reggeli átlagos, de kielégítő. Innen be tudtuk cserkészni a környék látnivalóit.
Boróka Panzió Parádfürdő - Szobák
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2020. október 27.családjával járt itt
A testvérem választotta ki ezt a panziót. Jól választott, mert könnyen megközelíthető, ha a tömegközlekedést választjuk is. Csendes,nyugodt hely. (Kifogtuk,hogy csak 2 szoba volt foglalt! ) Adott volt a jó levegő, a természet közelsége,így jókat tudtunk sétálni. A szobánk kényelmes volt,a fürdőszoba szellőztetése még gond.
Boróka Panzió Parádfürdő - KörnyékBoróka Panzió Parádfürdő - Külső képBoróka Panzió Parádfürdő - Külső képBoróka Panzió Parádfürdő - Környék
2017. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
4 fős családdal töltöttünk két éjszakát a szálláson. Szépen felújított régi vállalati üdülő. A vendéglátó nagyon közvetlen és segítőkész, részletesen tájékoztatott a környék látnivalóiról. A szobák tiszták. A fürdőszobából hiányoltuk az elszívó ventilátort. A gyerekek részére biztosított kihúzható kanapé kényelmetlen volt. A reggeli bőséges, változatos.
Kiváló 2017. április 25.a párjával járt itt
Nem először szálltunk meg a Borókában. Mi kora tavasszal és ősszel vagyunk a Mátrában,általában 8-10 napig. Több szállás kipróbálása után visszatértünk a Borókába. Ilyenkor általában kevés a vendég. Csend van az egész környéken. A szállás kifogástalan. A tisztaság szintén. A személyzet kedves és segítőkész.
Kiváló 2016. november 8.a párjával járt itt
A Hotel könnyen megtalálható,szép környezetben található. A szoba szép tiszta volt,a fürdő is kifogástalan volt. Szolgáltatásokban nem bővelkedik,de ez a hotel méretéből adódóan nem is nagyon lehetséges. Ami van,mint például a kicsi wellness,az is tökéletes kikapcsolódást nyújt egy hosszú túra után.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazatLelkes fotózó - 117 feltöltött kép
Átlagos 2016. június 14.a párjával járt itt
A hotel könnyen megközelíthető helyen szép környezetben fekszik, átlagosan felszerelt. Szolgáltatásaiban szegényes, viszont csendes a környék. A tisztasága is csak átlagos, mi tavasszal voltunk ott a párommal és nem volt elegendő fűtés. Az ablakok húztak, és a szobában sem volt rendesen kitakarítva(bogártetemek).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márNépszerű író - 38 hasznos szavazat
Kiváló 2013. november 27.a párjával járt itt
Aki pihenésre vágyik, az a legjobb helyen jár, ha ezt olvassa! A boróka hotel kedves, családias hangulatú valóban mini hotel :) A szobák szépek, relatív modernek, tiszták, kényelmesek. A környék gyönyörű, nyugis. Ha az embernek kirándulni támad kedves, érdemes elnézni az Ilona völgyi vízesés felé, mert nagyon szép!
Boróka Panzió Parádfürdő a térképen
3240 ParádfürdőPeres utca 18.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• borozó • kávézó • büfé
Hotel Négy Évszak