Boróka Minihotel Parádfürdő
3244 Parádfürdő, Peres u. 18.

Boróka Minihotel Parádfürdő a térképen

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP étteremértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. december 2.
Mátrai kirándulásunkhoz választottuk ezt a szálláshelyet,mivel még nem jártam itt. Nyugodt, csendes környezet, elég közel a buszmegálló, barátságos fogadtatás. Egyszerű, erkélyes szoba, kényelmes fekhely, csupán a fürdőben volt áporodott a levegő / nem tudtam ablakot nyitni. A reggeli átlagos, de kielégítő. Innen be tudtuk cserkészni a környék látnivalóit.

zene47 TOP szállásértékelő
2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A testvérem választotta ki ezt a panziót. Jól választott, mert könnyen megközelíthető, ha a tömegközlekedést választjuk is. Csendes,nyugodt hely. (Kifogtuk,hogy csak 2 szoba volt foglalt! ) Adott volt a jó levegő, a természet közelsége,így jókat tudtunk sétálni. A szobánk kényelmes volt,a fürdőszoba szellőztetése még gond. A reggelivel is elégedettek voltunk.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
4 fős családdal töltöttünk két éjszakát a szálláson. Szépen felújított régi vállalati üdülő. A vendéglátó nagyon közvetlen és segítőkész, részletesen tájékoztatott a környék látnivalóiról. A szobák tiszták. A fürdőszobából hiányoltuk az elszívó ventilátort. A gyerekek részére biztosított kihúzható kanapé kényelmetlen volt. A reggeli bőséges, változatos.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 25.
Nem először szálltunk meg a Borókában. Mi kora tavasszal és ősszel vagyunk a Mátrában,általában 8-10 napig. Több szállás kipróbálása után visszatértünk a Borókába. Ilyenkor általában kevés a vendég. Csend van az egész környéken. A szállás kifogástalan. A tisztaság szintén. A személyzet kedves és segítőkész. Nekünk a szolgáltatás pont elég volt.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 8.
A Hotel könnyen megtalálható,szép környezetben található. A szoba szép tiszta volt,a fürdő is kifogástalan volt. Szolgáltatásokban nem bővelkedik,de ez a hotel méretéből adódóan nem is nagyon lehetséges. Ami van,mint például a kicsi wellness,az is tökéletes kikapcsolódást nyújt egy hosszú túra után. Bármit kértünk,azonnal meg is kaptuk,akár segítséget,akár szolgáltatást!

Csaby TOP fotófeltöltő
2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 14.
A hotel könnyen megközelíthető helyen szép környezetben fekszik, átlagosan felszerelt. Szolgáltatásaiban szegényes, viszont csendes a környék. A tisztasága is csak átlagos, mi tavasszal voltunk ott a párommal és nem volt elegendő fűtés. Az ablakok húztak, és a szobában sem volt rendesen kitakarítva(bogártetemek). Cserébe kedvesek és segítőkészek a vendéghez.

2012. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Aki pihenésre vágyik, az a legjobb helyen jár, ha ezt olvassa! A boróka hotel kedves, családias hangulatú valóban mini hotel :) A szobák szépek, relatív modernek, tiszták, kényelmesek. A környék gyönyörű, nyugis. Ha az embernek kirándulni támad kedves, érdemes elnézni az Ilona völgyi vízesés felé, mert nagyon szép!

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 17.
Gyönyörű környezetben elhelyezkedő kényelmes szálláshely,készséges személyzettel!Kiváló kiránduló helyek közelében(pl:Ilona vízesés gyalog is),de csendes környezetben található.Nagyon jók a családi apartmanok!Mi Gulliveres kuponnal voltunk ott,ezzel sem volt probléma.Bátran ajánlom télen-nyáron mindenkinek!

2013. júliusban járt itt
Értékelt: 2013. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos, csendes, tiszta szép kis hotel, hegyvidéki friss levegőn (A kánikulában is sokkal kellemesebb itt). A figyelmes, igazán vendégszerető kiszolgálással, és a finom, bőséges reggelivel, vacsorával nagyon elégedettek voltunk. Finom a kávé és a koktél is. Az árnyas kis udvaron mókusokat is láthattunk :).

Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 10.944 - 24.012,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.11.30-ig
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
Érvényes: 2022.03.01-ig
Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 14.850,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.07.16-ig
Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Tündérkert Hotel
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 12.108 - 19.010,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, játszószobával, parkolással
Érvényes: 2022.01.01-ig
Mátyus Udvarház
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.03.01-ig
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 5.725 - 8.200,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
HR Apartmanház
3 nap/2 éjszaka: reggelis ellátással, kávé- és borbekészítéssel, 1 alkalmas strandbelépővel, városnéző kisvonatozással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.03. - 2021.08.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 17.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, tekepálya használattal, délutáni snackbárral, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 13.487 - 14.151,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.31.

Szállodák Parádfürdőn és környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Húsvéti hétvége (min. 3 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

ParádfürdőX