Aqualand Élmény és Termálfürdő Ráckeve

Aqualand Élmény és Termálfürdő Ráckeve
Aqualand Élmény és Termálfürdő RáckeveAqualand Élmény és Termálfürdő Ráckeve
Aqualand Élmény és Termálfürdő RáckeveAqualand Élmény és Termálfürdő Ráckeve

Aqualand Élmény és Termálfürdő Ráckeve bemutatkozása

Ráckevén sem maradunk élményfürdő nélkül, gyönyörűen gondozott, fás, gazdag növényvilággal rendelkező parkban tudjuk kipróbálni a csúszdaparkot, a gyógy-, és termálvizes medencéket vagy a kalandpályát.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
2024.06.14-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Aqualand Élmény és Termálfürdő Ráckeve vélemények

Kihagyható 2022. február 23.barátokkal járt itt
A szolgáltatások minősége sok kívánni valót hagy maga után. A nedves gőz szauna hiányos, sérülés veszélyes csempéi és hiányzó darabjai! A hosszú hetekig zárvatartó, üzemen kívűl lévő száraz Finn szauna (átalakítás ill. újra tervezés miatt) ezen idő alatt a teljes tájékoztatás hiánya a fürdő vendégek részére!
Időpazarlás 2020. január 2.barátokkal járt itt
Szilveszterezni érkeztünk,a fürdőbe egyszerre engedték be az embereket, mint a heringek,lökdösődés,hely hiány,várokozás,majdnem egy óra mire átöltöztünk. A rendezvény plakátján Dj szolgáltatja a zenét,mindez egy laptop az előtérben,tánctér sehol, egy hangfal és egy villogó színes lámpa az uszoda részben,gondoskodott a szilveszteri hangulatról.
Időpazarlás 2017. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Sajnos nekünk nem nyerte el a tetszésünket. Elég korán értünk ki a strandra,de az ingyenes parkolóban nem volt már hely,ehelyett parkolhattunk jó pénzért a fizetősbe,de még ezzel sem lett volna problémánk. Az automata csak aprót fogad el,de nálunk az sem volt,mivel nem járunk nap mint nap arra ezért nem így készültünk.
Időpazarlás 2017. július 5.családjával járt itt
Kicsi, zsúfolt, drága ezekkel a szavakkal lehet jellemezni a Ráckevei "AquaLand" strandot. A retro strandokat idézve egy kicsi koszos kabinban öltözhetsz. A ruháddal csinálj amit akarsz. Alapból egy kis széfet kapsz amiben egy kisebb táska se fér el, ráadásul még ezért is fizetni kell! Nekünk hárman 2x csúszda park 3x sima strand jegy volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
Átlagos 2017. január 1.a párjával járt itt
Eddig a jók között emlegetve hallottam az Aqua-Land szaunavilágáról. Nem tudok csatlakozni a lelkesedőkhöz, de egy esetből nem akarok általánosítani. Azt viszont nem ígérem, hogy lesz második eset. Pedig jól indult minden (leszámítva a gyenge kitáblázást). A szállodával közös recepción gyorsan, rugalmasan és példaértékűen kezelt minket a hölgy.
Aqualand Élmény és Termálfürdő Ráckeve - Aqualand Élmény és Termálfürdő Ráckeve - Aqualand Élmény és Termálfürdő Ráckeve - Aqualand Élmény és Termálfürdő Ráckeve -
Kihagyhatatlan 2016. május 17.a párjával járt itt
Szinte minden évben elmegyünk Ráckevére a strandra legalább egy napra. Nagyon tetszik ahogy ki van alakítva a strand területe. A szabadban van úszómedence,élménymedence,csúzdásmedence , forró vizes gyógymedence és egy kevésbé melegvizesmedence is. Ha valakinek van kedve sportolni arra is van lehetőség.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 4 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.