a 99 siófoki étterem közül

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Piroska Csárda Siófok vélemények

Kiváló 2021. augusztus 23.családjával járt itt
A finom ételeken túl, ami miatt a legjobb élménnyel távoztunk, az a vendégközpontú, kedves, gyors kiszolgálás. Az ételek többsége kiadós adag, kicsit lehetne minden fűszeresebb, ízesebb, de összességében rendben voltak. Nem a legolcsóbb étterem, de Siófok környékén átlagosnak mondható árak.
Kiváló 2019. augusztus 20.a párjával járt itt
Egy túra után tértünk be a Piroska Csárdába. Már többször néztük, de nem mertünk bemenni, gondoltuk drága. Most megtettük. Pozitív csalódás. Jó ár érték arány. Kedves személyzet. Gyors kiszolgálás. Finom, tetemes mennyiségű ételek. Nagyon hangulatos hely. Rögtön hozták az étlapot. Hamar jött az étel is.
Piroska Csárda Siófok - Külső képPiroska Csárda Siófok - BelsőPiroska Csárda Siófok - Étel/italPiroska Csárda Siófok - Étel/ital
2019. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
A siofoki allatkertbol a szallasunk fele tertunk be ebbe a csardaba az ajanlasok alapjan. Gyonyoru hely, csodas etelek es figyelmes kiszolgalas. Az egyetlen negativum, hogy a jatszoszoba nagyon szeparalt igy nem lattam a gyereket ebed kozben es annyira meleg volt a szobaban, hogy nem lehetett megmaradni. De amugy vegtelenul kedvesek es udvariasak voltak. Az adagra es az etelek minosege pedig tenyleg 5 csillag.
Átlagos 2017. április 24.a párjával járt itt
Húsvét hétvégén ültünk be párommal, mert semmi más nem volt nyitva a környéken. Nem kellett volna! Maga az épület, a berendezés jól néz ki, hangulatos. A személyzet . . . szóval ottvoltak. Kiszolgáltak ugyan, de egyedüli vendégként tisztán érzékeltük, hogynagyon nem örülnek nekünk. Amit én ettem rendben volt.
Átlagos 2016. december 29.gyerekekkel járt itt
Karácsonykor jártunk itt a családdal, ami nyilvánvalóan nem egy szerencsés időpont, dehát ez van. Mivel nagyjából semmi nem volt nyitva a környéken, ezért nem volt sok választási lehetőségünk. Az étterem maga kellemes, stílusos, hatalmas, van parkolóhely bőven, játszószoba a gyerekeknek, tiszta, szép mosdó, ez a része rendben van.
Kiváló 2016. október 5.családjával járt itt
Remek ételek.
Nagyon udvarias pincérek.
Kedves hangulatos hely.
Gyerekeknek sarok játszószoba.
Gyors kiszolgálás.
Kiváló 2016. május 12.barátokkal járt itt
Baráti házaspárral látogattunk el a helyre. Rendkívüli kedvességgel fogadtak bennünket, a kiszolgálás tökéletes, az étel pedig rendkívül ízletes volt számunkra. A hét ajánlatát fogyasztottuk, első blikkre kevésnek gondoltam az adagot, de végülis jól laktunk mindannyian.
Kiváló 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Itt tartottuk az esküvőnket két éve. Flottul ment minden, egy rossz szavunk sem lehet. Elhatároztuk, hogy minden évben itt tartjuk az évfordulónkat. Idén sem volt másként. Finom ételeket ettünk. A csülök amit én ettem, nagyon jól volt elkészítve. A dödölle is hibátlan volt. A brownie tavaly finomabb volt, kicsit jobban meg volt sütve a kelleténél, így nem folyt a közepe. Köszönjük, jövünk jövőre is. :)
2015. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Internetes oldal véleményei alapján választottuk a Piroska csárdát.Finomakat ettünk, igazából bőségesebb étlapra számítottam.De ezt leszámítva jól laktunk, finomakat ettünk.
Szörnyű 2015. február 4.barátokkal járt itt
Tavaly jártam a Piroskában egy cimborámmal. A hely rendben van, szép, tiszta. A pincérek udvariasnak tűnnek, de nyilvánvalóan a lehúzós fajta mind. A kaja ordenáré mirelit hús, mirelit zöldség. A pálinka ihatatlan, a bor harmadosztályú. Számlázásnál itt-ott többet számoltak véletlenül, és csak nagy huzavona után voltak hajlandók javítani. Nem ajánlom egyáltalán. Tipikus szoci lenyúlós hely.