9600 Sárvár, Rákóczi út 10

Szállások Sárvár városában
Wellness csomagok Sárvár városában

Banya Tanya Sárvár vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Öt napot töltöttünk Sárváron! Feltöltödni mentünk amihez szükséges a finom falatok amit itt mindig megkapunk! Első napi ebédünket itt fogyasztottuk el ami izletes és bőséges volt! A felszolgáló kedves gyors! Pár éve jártunk már itt akkor is elégedetten távoztunk! Még visszatérünk! Ami még nagyon megnyerte a tetszésemet, hogy kutyával is belehet menni!
Veszprém
Zirc

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 10.
Most éppen nem volt asztaltársaságom, mikor kiküldetési napon rohanva étkeztem egyok kedvenc sárvári helyemen. Természetesen most is megvizslattam a neten fellelhető étlapjukat. Habár kissé furcsa a weblapjuk kezelése, azért sikerült előre kiválasztani Szárnyas gyros tál tzazikivel és hasábburgonyával nevű ételt. Finom volt.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
2018 augusztus 21.-én betértünk párommal vacsorázni.Gyönyörű környezet patakpart mosolygós pincérek.Finom ètelek.Bàr az ételre vàrni kelett de ez cseppett se volt próbléma nyaraltunk.Ajànlom mindenkinek aki jó helyen finomat enne!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos csak negatív élményről tudok beszámolni. Először a felszolgálásról: a pincér miután hozta az étlapot, rögtön megkérdeztem kaphatnánk-e limonádét mivel nagyon szomjasak voltunk, de a válasz félig elmenőben hátra szólva jött, hogy igen, mindez sietve távozás közben. Tehát nem tudtam italt rendelni mindaddig amig kb.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 17.
A felszolgáló kedves, viszont az ételek íztelenek. Sőt egy levesre és egy pizzára több mint egy órát kellett várni. Csalódás volt számunkra a hely.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A pizza finom volt, de nem kiemelkedő. A mustáros tarja rágós, a pikáns mártás pedig sima tejföl pirospaprikával és fokhagymával. Az étel neve alapján valamilyen tényleg pikáns mártást vártam volna nem tejfölből kevert szószt. A kiszolgálás kb. , mint az ételek: jó-jó de semmi extra. A browni az egyáltalán nem volt jól elkészítve.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. április 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyenge kiszolgálás és még gyengébb ételek. Az erőleves ehetetlenül sós volt, amire a pincérnő csak annyit mondott, hogy Ő nem kóstolta.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 9.
A pizzájuk isteni. Friss, helyben sütött tészta, nem fagyasztott, előmelegített. Igaz, 1 órát vártunk, de ezt előre jelezték. Teltház volt. A pizzán a feltét is finom friss minőségi áru volt. Az árak is elfogadhatóak, nem drága hely, szuper nagy terasszal ami az üvegfalak miatt télen, tavasszal is használható. Klassz pizzás tányér, evőeszköz.
Veszprém
Zirc

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 31.
Ahhoz képest, hogy szinte csak pár centire ültünk a forgalmas főúttól, meglehetősen jól szigetelt az üvegfal. Már jó előre kinéztük pizzánkat a Banya-tanya honlapjáról. Apropó honlap: a magyaron kívül német és cseh nyelvre lehet váltani. A cseh oldal is magyrul "szól", a német pedig magyarral kevert vegyes nyelven. A beköszöntő magyar és angol nyelven.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A vélemények alapján mást vártam. Nyaralásra tartva tértünk be egy ebédre, ami valószínűleg nem fog megismétlődni. A marhagulyás felejtős, de az erőlevest így is felülmúlta. A rántott sertésszeletet nem-igen lehet elrontani,a bolognai spagetti egy nagy kupac a tányér közepén, körben meg úszik a piros zsír, de legalább a kávé jó volt, az ár egy kicsit húzós.

Legnépszerűbb csomagok Sárváron és környékén
Csiga Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.14. - 2020.12.14.
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.04.01. - 2020.10.31.
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.14. - 2020.12.31.
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és konditerem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.01. - 2020.01.15.
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.907 - 6.970,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.14. - 2021.01.02.
Edit Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.14. - 2020.12.14.
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Garai Pi-víz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.01. - 2020.04.30.
Liliom Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.14. - 2020.06.30.
Hotel Corvinus
Zalaszentgrót
4 nap/3 éjszaka 24.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolós vacsorával, fürdőbelépővel, Kehidai Kúria megtekintéssel, szilveszteri gálavacsorával és zenés esttel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Kolping Holiday Resort
Alsópáhok
3 nap/2 éjszaka 19.625 - 41.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyermekprogramokkal, élményfürdő és fitness-terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.25. - 2021.04.27.
Hotel Lövér
3 nap/2 éjszaka 10.328 - 13.694,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2018.08.15. - 2020.10.31.
Ágnes Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.725 - 9.475,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.12.14. - 2020.03.31.

Szállodák Sárvár környékén
Hotel Szieszta Sárvár
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sárvár
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Palace Hotel  Sárvár
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat - teljes előrefizetéssel! (1 éjtől)

Banya Tanya SárvárX