Duna Residence Dunaszentmiklós
2897 Dunaszentmiklós, Új út 25.

Duna Residence Dunaszentmiklós a térképen

Duna Residence Dunaszentmiklós értékelése:

1. helyezett az 1 dunaszentmiklósi szállás közül
38. helyezett Közép Dunántúlon - 373 szállás közül

Akciós csomagok

Duna Residence Dunaszentmiklós bemutatkozása

Dunaszentmiklós büszkesége, a Duna Residence lépcsőzetes elrendezéssel kialakított teraszos házakból álló üdülőpark, mely a teljes kikapcsolódást és a luxuspihenést hivatott szolgálni. A Budapesttől 85 kilométerre található üdülőpark egyedülálló módon garantálja a feltöltődést az arra vágyóknak.

Duna Residence Dunaszentmiklós képei

Szállások Dunaszentmiklós városában
Wellness csomagok Dunaszentmiklós városában

Duna Residence Dunaszentmiklós vélemények

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Nagyon kellemes napokat töltöttünk itt. A panoráma gyönyörű, kiválóan élvezhető a hatalmas teraszról. Az ágyak puhák, de nem volt rossz érzés rajtuk feküdni, bár lehetnének franciaágyak. A félpanziós étlapon kevés a választék, kicsit egyhangú ízekkel. A desszertek szuperek. A személyzet kedves és segítőkész. Szép a falu és sokféle kikapcsolódási lehetőség van 20 km-en belül.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
Az étel nagyon finom volt egyedül az nem tetszett hogy a matrac nagyon vastag volt az első leszálláskor majdnem legurultunk az ágyról.az apartman nagyon szép és az a hatalmas terasz nagyon szuper.Jól éreztük magunkat.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 éve ismertem meg a Duna Residence-t (több mint 5-6x voltam). Sajnos azóta nagyon sok változás történt és nem előnyükre. Hosszú évek alatt azt láttam, hogy kicserélődött a személyzet, szerintem a vezetés is, és a Prémium szolgáltatás (főleg az utolsó alkalommal) nagyon nagyon átlagossá vált.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 21.
Nagyon szép helyen épült, a szobák tiszták, a személyzet rendkívül szolgálatkész. Megérkezésünkkor derült ki, hogy a TV készüléket az előző lakó tönkretette. Felhívtuk a recepciót, öt percen belül ott volt a szerelő, és cserélte a készüléket. Fogyókúrázóknak nem ajánlom, a konyha nagyon jó. A közelben van lehetőség pincelátogatásra, borkóstolásra.

Értékelt: 2018. május 16. - 3 látogató hasznosnak vélte
A drága kis feleségem és én az első házassági évfordulónkat töltöttük itt (4 nap, 3 éjszaka) a Duna Residence-ban, amely ma ért véget sajnos (na nem a házasságunk :-)). Hát hol is kezdjem? ! Amikor az egyik kuponos felületen [moderálva - a szerk. ] ráleltem a helyre, azonnal megfogott mind a helyszín, mind a hatalmas apartman, illetve annak felszereltsége, valamint az ehhez az élményhez kapcsolható lehetőségek ára bennünket.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 15.
Gyönyörű hely, a kilátás eszméletlen. A wellness elfogadható az élmény elemek nagyon jók. És itt vége. Negatívok: az öltözőben wc papír, meleg víz nincs, a medence térben a zuhanyozó hiányzik, a víz hideg, a külső medencénél nem működik a zuhanyozó, a csúszda nem használható. Rendezvény miatt nem volt kiszolgálás a bárban. Többet ígér , mint amennyit nyújt.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
A hotel elhelyezkedése nagyszerű, felszereltsége jó. Wellnes részlege tiszta minden igényt kielégítő. Az éttermi szolgáltatás kíváló a személyzet kedves és szolgálatkész. Egyedüli negatívumként a matracok minősége kritikán aluli, kényelmetlen.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 4.
A szállás nagyon tetszett,kényelmes és tágas volt. A kilátás páratlan élményt adott. Az ételek finomak voltak, a személyzet bármiben segített. A fürdő rész is megfelelő volt, bár a hajszárítókkal voltak gondok, azon lehetne kicsit fejleszteni, főleg, hogy kint igen hideg volt.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 4.
Ez a hely max 3*! Koszos rohado apartman. A foepulet hiaba szep, nem ott lakik a vendeg. Kenyelmetlen rettenetes matracok. Az "elmenymedence" olyan hideg mintha uszomedence lenne. Nem ertettem eloszor hogy miert ures, hat ezert! Penteken du erkeztunk es este el is jottunk, mert ilyen pocsek helyen nem kivanunk egy napot sem tolteni, nemhogy 3 napot!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 15.
2018. januárjában jártunk a párommal együtt a Duna Residence-ben, ajándékba kaptuk a részvételi jegyeket, ebéddel összekötött 1 napos wellnessre. A hely kisebb csalódásokat okozott a beharangozotthoz képest. Például a wellness részlegben nem üzemelt a gőzkabin, a helyet gyakran felkeresők mondták, hogy még sosem találták működés közben.

Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 12.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.11.30-ig
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 15.248,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, animációs programokkal
2019.03.14. - 2019.03.17.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 3.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.17-ig
Aranykert Mobilház-Apartmanok
Vének
2019.04.20. - 2019.09.15.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.14. - 2019.11.11.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermekprogramokkal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.23-ig
Parti Panzió
Tata
3 nap/2 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.12.02. - 2019.11.17.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős tevékenységekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.21. - 2018.12.27.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szilveszteri vacsorával és műsorral, a vacsorához korlátlan italfogyasztással, újévi büfével, wellness-részleg használattal, parkolással
2018.12.29. - 2019.01.02.
Royal Club Hotel
2-3 éjszaka 10.817,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.20-ig
Öreg-tó Club Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezménykártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.18-ig
Dunaszentmiklós
2-3 éjszaka 15.832,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, animációs programokkal
2019.04.19. - 2019.04.22.

Szállodák Dunaszentmiklós környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a...
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Legjobb ár (min. 2 éj)
Élmények kikötője (min. 2 éj)
Rövid hétvége (1 éjtől)

DunaszentmiklósX