Duna Residence Dunaszentmiklós
2897 Dunaszentmiklós, Új út 25.

Duna Residence Dunaszentmiklós a térképen

Duna Residence Dunaszentmiklós értékelése:

1. helyezett az 1 dunaszentmiklósi szállás közül
62. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Akciós csomagok

Duna Residence Dunaszentmiklós bemutatkozása

Dunaszentmiklós büszkesége, a Duna Residence lépcsőzetes elrendezéssel kialakított teraszos házakból álló üdülőpark, mely a teljes kikapcsolódást és a luxuspihenést hivatott szolgálni. A Budapesttől 85 kilométerre található üdülőpark egyedülálló módon garantálja a feltöltődést az arra vágyóknak.

Duna Residence Dunaszentmiklós képei

kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 1.
1 napos 3 fogásos ebéddel egybekötött wellnessre érkeztünk ide. Azért választottuk a helyet, mert korábban nagyon jókat hallottunk a helyről. Hát ezért csalódtam én ekkorát. . . Odaérkezéskor még nagyon pozitív voltam, tetszett a kártyás beléptető rendszer, az öltöző. Aztán jött a wellness. . . nem is tudom mit mondjak? !

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 1.
A szállás elhelyezkedése egy csodálatos adottságokkal rendelkező környezetben adott. Az aparman tágas volt, felszereltsége megfelelő, de a tisztaságra lehetne nagyobb hangsúlyt fektetni. A kiszolgálás területén a személyzet igyekezett odatenni magát, de a három vacsorából csak kettőnél tudták a svédasztalt biztosítani (egy nagyobb céges csapatépítő rendezvény teljesen bezavart a pihenni vágyó szállóvendékek részére), a másik két étkezésnél menü szerűen lehetett ételt választani.
Válasz az értékelésre - 2020. január 26.
Köszönjük szépen az észrevételt.
Kollégák (Duna Residence)

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 21.
A szállásunkon az edények mocskosak voltak, a falak koszosak, az ágyak katasztrofálisak, tartás nélküli, ócska, szivacsosak. A félpanziós ételválaszték nulla, ízetlen. A sülthusok, mint a cipőtalp. A reggelinél a tojásrántottában egész, sületlen tojássárgája volt.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Ajándéba kaptunk egy napos wellnes és 3 fogásos ebéd lehetőséget. Ismertük a helyet mivel már voltunk itt egy hetet más alkalommal. Kellemes környezet , bőséges választék az ételekben. Nagyon jó a wellnes részleg ,ami talán kifogásolható ,hogy a medence lejáratnál nincs korlát, kapaszkodó. . . . gondolni kellene az idősebb korosztályra is.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Dunaszentmiklós távol a világ zajától egy csendes, kedves üdülőfalu.Tágas , jól berendezett,modern apartmanok, tágas terasszal, garázzsal, udvarias személyzet, gyönyörű táj, hangulatos wellness. Ajánlom kipróbálni.A négycsillagot megérdemli.Közelben a tatai vár és mellette a tó, kellemes kirándulóhely. A község is hangulatos. Szívesen visszatérünk.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Nagyon kellemes napokat töltöttünk itt. A panoráma gyönyörű, kiválóan élvezhető a hatalmas teraszról. Az ágyak puhák, de nem volt rossz érzés rajtuk feküdni, bár lehetnének franciaágyak. A félpanziós étlapon kevés a választék, kicsit egyhangú ízekkel. A desszertek szuperek. A személyzet kedves és segítőkész. Szép a falu és sokféle kikapcsolódási lehetőség van 20 km-en belül.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
Az étel nagyon finom volt egyedül az nem tetszett hogy a matrac nagyon vastag volt az első leszálláskor majdnem legurultunk az ágyról.az apartman nagyon szép és az a hatalmas terasz nagyon szuper.Jól éreztük magunkat.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
3 éve ismertem meg a Duna Residence-t (több mint 5-6x voltam). Sajnos azóta nagyon sok változás történt és nem előnyükre. Hosszú évek alatt azt láttam, hogy kicserélődött a személyzet, szerintem a vezetés is, és a Prémium szolgáltatás (főleg az utolsó alkalommal) nagyon nagyon átlagossá vált.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 21.
Nagyon szép helyen épült, a szobák tiszták, a személyzet rendkívül szolgálatkész. Megérkezésünkkor derült ki, hogy a TV készüléket az előző lakó tönkretette. Felhívtuk a recepciót, öt percen belül ott volt a szerelő, és cserélte a készüléket. Fogyókúrázóknak nem ajánlom, a konyha nagyon jó. A közelben van lehetőség pincelátogatásra, borkóstolásra.

Értékelt: 2018. május 16. - 3 látogató hasznosnak vélte
A drága kis feleségem és én az első házassági évfordulónkat töltöttük itt (4 nap, 3 éjszaka) a Duna Residence-ban, amely ma ért véget sajnos (na nem a házasságunk :-)). Hát hol is kezdjem? ! Amikor az egyik kuponos felületen [moderálva - a szerk. ] ráleltem a helyre, azonnal megfogott mind a helyszín, mind a hatalmas apartman, illetve annak felszereltsége, valamint az ehhez az élményhez kapcsolható lehetőségek ára bennünket.

Dunaszentmiklós
5 nap/4 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
2020.08.20. - 2020.08.22.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-6 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Erdőalja Vendégház
Jásd
Érvényes: 2021.07.13-ig
Villapark Várgesztes
Várgesztes
8 nap/7 éjszaka 62.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal és animációval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.23-ig
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Globall Hotel
Telki
Érvényes: 2021.07.13-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.371 - 32.475,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725 - 22.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2021.01.31-ig
Dunaszentmiklós
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2020.11.30.

Szállodák Dunaszentmiklós környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

DunaszentmiklósX