Duna Residence Dunaszentmiklós
2897 Dunaszentmiklós, Új út 25.

Duna Residence Dunaszentmiklós a térképen

Duna Residence Dunaszentmiklós értékelése:

1. helyezett az 1 dunaszentmiklósi szállás közül
38. helyezett Közép Dunántúlon - 373 szállás közül

Duna Residence Dunaszentmiklós bemutatkozása

Dunaszentmiklós büszkesége, a Duna Residence lépcsőzetes elrendezéssel kialakított teraszos házakból álló üdülőpark, mely a teljes kikapcsolódást és a luxuspihenést hivatott szolgálni. A Budapesttől 85 kilométerre található üdülőpark egyedülálló módon garantálja a feltöltődést az arra vágyóknak.

Duna Residence Dunaszentmiklós képei

Szállások Dunaszentmiklós városában
Wellness csomagok Dunaszentmiklós városában

Duna Residence Dunaszentmiklós vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Ajándéba kaptunk egy napos wellnes és 3 fogásos ebéd lehetőséget. Ismertük a helyet mivel már voltunk itt egy hetet más alkalommal. Kellemes környezet , bőséges választék az ételekben. Nagyon jó a wellnes részleg ,ami talán kifogásolható ,hogy a medence lejáratnál nincs korlát, kapaszkodó. . . . gondolni kellene az idősebb korosztályra is.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Dunaszentmiklós távol a világ zajától egy csendes, kedves üdülőfalu.Tágas , jól berendezett,modern apartmanok, tágas terasszal, garázzsal, udvarias személyzet, gyönyörű táj, hangulatos wellness. Ajánlom kipróbálni.A négycsillagot megérdemli.Közelben a tatai vár és mellette a tó, kellemes kirándulóhely. A község is hangulatos. Szívesen visszatérünk.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Nagyon kellemes napokat töltöttünk itt. A panoráma gyönyörű, kiválóan élvezhető a hatalmas teraszról. Az ágyak puhák, de nem volt rossz érzés rajtuk feküdni, bár lehetnének franciaágyak. A félpanziós étlapon kevés a választék, kicsit egyhangú ízekkel. A desszertek szuperek. A személyzet kedves és segítőkész. Szép a falu és sokféle kikapcsolódási lehetőség van 20 km-en belül.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
Az étel nagyon finom volt egyedül az nem tetszett hogy a matrac nagyon vastag volt az első leszálláskor majdnem legurultunk az ágyról.az apartman nagyon szép és az a hatalmas terasz nagyon szuper.Jól éreztük magunkat.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 éve ismertem meg a Duna Residence-t (több mint 5-6x voltam). Sajnos azóta nagyon sok változás történt és nem előnyükre. Hosszú évek alatt azt láttam, hogy kicserélődött a személyzet, szerintem a vezetés is, és a Prémium szolgáltatás (főleg az utolsó alkalommal) nagyon nagyon átlagossá vált.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 21.
Nagyon szép helyen épült, a szobák tiszták, a személyzet rendkívül szolgálatkész. Megérkezésünkkor derült ki, hogy a TV készüléket az előző lakó tönkretette. Felhívtuk a recepciót, öt percen belül ott volt a szerelő, és cserélte a készüléket. Fogyókúrázóknak nem ajánlom, a konyha nagyon jó. A közelben van lehetőség pincelátogatásra, borkóstolásra.

Értékelt: 2018. május 16. - 3 látogató hasznosnak vélte
A drága kis feleségem és én az első házassági évfordulónkat töltöttük itt (4 nap, 3 éjszaka) a Duna Residence-ban, amely ma ért véget sajnos (na nem a házasságunk :-)). Hát hol is kezdjem? ! Amikor az egyik kuponos felületen [moderálva - a szerk. ] ráleltem a helyre, azonnal megfogott mind a helyszín, mind a hatalmas apartman, illetve annak felszereltsége, valamint az ehhez az élményhez kapcsolható lehetőségek ára bennünket.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 15.
Gyönyörű hely, a kilátás eszméletlen. A wellness elfogadható az élmény elemek nagyon jók. És itt vége. Negatívok: az öltözőben wc papír, meleg víz nincs, a medence térben a zuhanyozó hiányzik, a víz hideg, a külső medencénél nem működik a zuhanyozó, a csúszda nem használható. Rendezvény miatt nem volt kiszolgálás a bárban. Többet ígér , mint amennyit nyújt.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
A hotel elhelyezkedése nagyszerű, felszereltsége jó. Wellnes részlege tiszta minden igényt kielégítő. Az éttermi szolgáltatás kíváló a személyzet kedves és szolgálatkész. Egyedüli negatívumként a matracok minősége kritikán aluli, kényelmetlen.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 4.
A szállás nagyon tetszett,kényelmes és tágas volt. A kilátás páratlan élményt adott. Az ételek finomak voltak, a személyzet bármiben segített. A fürdő rész is megfelelő volt, bár a hajszárítókkal voltak gondok, azon lehetne kicsit fejleszteni, főleg, hogy kint igen hideg volt.

Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 12.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2019.05.31-ig
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.14-ig
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 16.800 - 20.055,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpár használattal, kávé és sütemény kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.01-ig
Hotel Magyar Király
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 7.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.10-ig
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
3 nap/2 éjszaka 7.900 - 9.300,- Ft/fő/éj között;belépővel., parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.29-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 19.250 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig

Szállodák Dunaszentmiklós környékén
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Kristály Imperial Hotel Tata
Tatán várja vendégeit a négycsillagos Kristály Hotel Imperial, mely 1770 óta üzemel elsőként...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
Augusztus 20. (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)

DunaszentmiklósX