Witch

Witch adatlapja

Regisztráció2013.03.29
Utoljára itt2014.12.08

Kiváló 2013. augusztus 6.a párjával járt itt
Nagyon éhesek voltunk, és mivel Nagymarostól Zebegényig sehol sem láttunk egy olyan éttermet, ami pizzán kívül mást is ajánlott volna, végső kétségbeesésünkben kanyarodtunk fel a szállodához, hogy hátha lehet benne csak enni is.
Tényleg jó volt! -

Curry House Budapest

Kiváló 2013. augusztus 6.barátokkal járt itt
Az előző értékelések alapján választottuk ki ezt az éttermet, egy hétköznap zajlott esküvő után szerettünk volna beülni a barátokkal enni-inni egy olyan helyre, ami nem elegáns, de finom. Már az kerthelyiségbe lépve tetszett a hely: hatalmas fák, igazi kövér árnyék, az asztalok megfelelő távolságra egymástól ahhoz, hogy ne kelljen fellökdösni a szomszédot, ha mosdóba indul az ember, és ne kelljen senki más társalgását végigasszisztálni.
Curry House válasza
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönöm, hogy megtiszteltetek és eljöttetek hozzánk.
Alapvetően örülök, mert úgy látom, jól éreztétek magatokat, de a csoki fondant miatt bizony el vagyok keseredve. Azért, mert éppen ez a desszert az egyik büszkeségünk és éppen ezzel vallottunk kudarcot.
2013. augusztus 8., Giber János, tulajdonos
Kiváló 2013. április 9.barátokkal járt itt
Bevallom, hogy elfogult vagyok, de a törzshelyével talán lehet az az ember. Pedig első látogatáskor szkeptikusan érkeztem: eldugott zsákutca, alig pár száz méterre a Kelenföldi pályaudvartól, a nyolcvanas évekre emlékeztető retró berendezés, túl sok művirággal.