Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Szépvölgyi út Budapest
1037 Budapest, Szépvölgyi út 15.

Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Szépvölgyi út Budapest a térképen

Bagatel TOP szállásértékelő
Bagatel TOP étteremértékelő
Bagatel TOP fotófeltöltő
2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 25.
„Te mit kaptál a 18. születésnapodra? ”
Ezt a kérdést gyakran tettem fel az elmúlt egy évben bárkinek. Két dolog irányított: elsősorban, hogy emlékszik-e a megkérdezett, míg a másodsorban, hogy jómagam ötleteket gyűjtsek össze lányom közeledő évfordulójához, hogy valóban örök élmény maradhasson számára ez a nap. A legtöbbször egy „Nem tudom.

Editmami TOP fotófeltöltő
2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 29.
A távolságtartás miatt sajnos csak most jött össze a család az elmaradt szülinapok, anyák napja és érettségi vizsga, illetve már a sikeres egyetemi felvételi megünneplésére. Ezt a különleges helyet választottuk mindenki kívánságára. A futószalagon finomabbnál finomabb ételek csábítottak. Remek hangulat,ínycsiklandozó ételek. Minden különlegességet megkóstoltunk.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
A fiam a névnapjára sushit kért, mivel az egész család szereti, így örömmel teljesítettük a kívánságot. Ezúttal a házhoz szállítást választottuk, mert nem fért volna bele az időnkbe, hogy felkerekedjünk étteremben enni. Több étterem weboldalát átfutottam, megnéztem az akciós ajánlatokat is, illetve néhány olvasói véleményt.

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019. 06. 18-án születésnapi ebédre tértünk be az étterembe. Praktikusan a korlátlan fogyasztásos, futószalagos "kiszolgálást" választottuk az öttagú családunk számára. Nem csalódtunk. Finom ételek, ízlésesen tálalva. Így mindenki ízlése szerint választhatott a futószalagról.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Wasabi egységei közül a Podmaniczky utcaiban többször jártunk, a MOM Parkban egy alkalommal. Szintén a budai oldalon, a Szépvölgyi Üzletház pinceszintjén található több éve működő éttermük. Tradicionális japán ételeket kínálnak modern környezetben, running sushi, azaz futószalagos rendszerben. Ennek fix ára van, viszont korlátlan mennyiséget ehetünk.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 9.
Kellemes estét töltöttem itt egy 7 fős társaságban a minap. Az ételek és a desszertek finomak és étvágygerjesztőek voltak. A személyzet nagyon udvarias és segítőkész volt. Mindent megtettek annak érdekében, hogy tejfehérje allergiás társunk is jóllakottan tudjon távozni, illetve ne forduljon elő diétahiba.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
Rendszeresen járunk ide a párommal amikor születésnapja van valamelyikünknek, mert ilyenkor 50% kedvezményt adnak egy fő fogyasztásából (Születésnapi akció: Szépvölgyi út, Névnapi akció: MOM Park). A Running Sushi-t szeretjük, mert korlátlan fogyasztást kapunk és a szalagról bármit levehetünk ami megtetszik.

2015. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. március 10.
A pincér, aki évek óta ott dolgozik, nagyon kedves, gyors,szívélyes, semmi negativum. Sajnos valóban a hal kevés, szegényes. Lazac, füstölt lazac, vörös tonhal, ez kevés. Persze tenger nélküli országban abból főzünk amink van. Ez csalódás volt. Persze lehet hogy ha az all you can , szalag mellett ettünk volna, több ételből tudtunk volna választani, de árban az sem éri meg.

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 20.
Választék szegényes. Sok rizs kevés hal elv. Külön rendelést felveszik, de nem hozzák ki. Teljesen kihűlt "meleg" ételek. Értékelhetetlenül lassú és hibás kiszolgálás.
Pincér: A kávéhoz cukor a másik asztalon WTF ? Szemérmetlenül drága italok. Egy autentikus japán ember meg nem enné ezeket a japánnak kinevezett ételeket.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 9.
Nálunk ha ünnep, akkor Wasabi étterem, a Szépvölgyi úton. Nagyon szeretjük, annak ellenére, hogy az évek folyamán már kiismertük a választékot a running sushi résznél. Mindig elégedetten és jóllakottan távozunk. Nem teljesen autentikus japán ételek, de keleti különlegességek találhatók a szalagon. A kiszolgálás kifogástalan, olyan amit más étteremben is elvárnánk.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Unió
2 nap/1 éjszaka 7.317 - 35.713,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.13. - 2022.12.18.
Homoky Hotels Bestline Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.420 - 7.310,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással
2021.04.01. - 2021.05.31.
Fortuna Boat Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.871,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.14. - 2021.11.28.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 9.490,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kültéri medence használattal
2021.06.14. - 2021.09.01.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.600 - 23.625,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, parkolással
2021.05.10. - 2021.09.30.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 5.175 - 20.178,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2021.07.01. - 2023.03.15.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 17.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.05.11. - 2022.05.11.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 23.340,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportlehetőségekkel, kiállítással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2021.12.28.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 16.699 - 21.744,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, igénybe vehető játékokkal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.06.13.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 10.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő és vital központ használattal, masszázs kuponnal
2021.05.01. - 2021.06.13.
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 23.500 - 39.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.10. - 2022.04.28.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Szépvölgyi út BudapestX