YaHooo

YaHooo adatlapja

Regisztráció2014.08.28
Utoljára itt2014.09.30

Átlagos 2014. augusztus 28.barátokkal járt itt
Zalaegerszegi lévén többször jártunk már barátokkal a Robinsonban. Elég hullámzónak írnám le az étterem nyújtotta teljesítményt. Volt olyan eset, ahol a számomra limitként megfogalmazódott 15 percen belül nem sikerült felvenni még az ital rendelést sem, úgyhogy kisétáltunk az étteremből, mindenféle kiszolgálás nélkül.
Gyenge 2014. szeptember 30.a párjával járt itt
A múlt szombaton mentünk el ebédelni a párommal. Miután elfoglaltuk a helyünket, feltűnt, hogy viszonylag sokan vannak. A pincér az elnézésünket kérte, de körülbelül 45-50 percet vártunk az ételekre. A pincér kérte az elnézésünket a várakozásért ami plusz pont. Ennek ellenére már nagyon éhesek voltunk. A pozitív pontok sajnos a 2.
Gyenge 2014. augusztus 28.barátokkal járt itt
Többször jártam már a helyen. Amióta lecserélték a személyzetet, azóta javult a kiszolgálás minősége. Az ételek mennyisége és ára viszont már hagy némi kívánni valót maga után. Nagyon sok pénzért, nagyon kevés ételt kapunk, úgyhogy a nagy étkűek messze kerüljék. A várakozás még üres étterem esetén is elérheti a 40-45 percet, ami szerintem kritikán aluli.