Pedro Steak és Pizza Mex Zalaegerszeg

3,9Ár / érték
4,6Tisztaság
Népszerű szállások a környéken
Ensana Thermal Aqua Hévíz - Végre wellness all inclusive ellátással
Végre wellness all inclusive ellátással
2021.12.22-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
46.600 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Pedro Steak és Pizza Mex Zalaegerszeg vélemények

Kiváló 2017. október 9.barátokkal járt itt
Többször is jártam már a zalaegerszegi Pedró étteremben. Legutóbb, egy hétfői csajos találkozón kóstoltam a Rózsásra sült szűzpecsenyét vargányás rizottóval, ami isteni volt! Az ízek, a sertésszűz, egyszerűen mesés! Csak ajánlani tudom a fogást! Illetve ne feledkezzünk el a desszertekről sem, amik megkoronázzák az ételfogyasztást.
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 2361 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 66420 feltöltött kép
2015. május 16., kollégákkal járt itt
Munkatársakkal jártunk ebben a mexikói ételeket kínáló étteremben. A belvárostól egy kisebb sétával érhető el, csendes utcában, családi házas övezetben fekszik. Eredetileg egy másik helyre igyekeztünk, de amikor megláttuk a Pedrot, bizalmat szavaztunk a helynek. Az étterem belső kialakítása hangulatos és egyedi, vaskos fa bútorok, lócák és kényelmes nagy asztalok.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
Itt fényképeztem:
Pedro Steak és Pizza Mex Zalaegerszeg - Külső képPedro Steak és Pizza Mex Zalaegerszeg - Külső képPedro Steak és Pizza Mex Zalaegerszeg - Külső képPedro Steak és Pizza Mex Zalaegerszeg - Külső képPedro Steak és Pizza Mex Zalaegerszeg - Étel/italPedro Steak és Pizza Mex Zalaegerszeg - Étel/italPedro Steak és Pizza Mex Zalaegerszeg - Étel/italPedro Steak és Pizza Mex Zalaegerszeg - BelsőPedro Steak és Pizza Mex Zalaegerszeg - EgyébPedro Steak és Pizza Mex Zalaegerszeg - BelsőPedro Steak és Pizza Mex Zalaegerszeg - BelsőPedro Steak és Pizza Mex Zalaegerszeg - Külső kép
Még több kép (9 db) >>
Kiváló 2015. március 7.barátokkal járt itt
Gyakran járok ide barátokkal, ideutazóknak ezt ajánlom például a választék miatt! Középiskolás koromban még a ZTE sörözőbe jártam ugyanezen a helyen, a vendégbarát atmoszféra és személyzeti hozzáállás semmit sem változott, csak a személyek.
Gyenge 2014. augusztus 28.barátokkal járt itt
Többször jártam már a helyen. Amióta lecserélték a személyzetet, azóta javult a kiszolgálás minősége. Az ételek mennyisége és ára viszont már hagy némi kívánni valót maga után. Nagyon sok pénzért, nagyon kevés ételt kapunk, úgyhogy a nagy étkűek messze kerüljék. A várakozás még üres étterem esetén is elérheti a 40-45 percet, ami szerintem kritikán aluli.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
1Ár / érték arány
Kiváló 2014. június 25.barátokkal járt itt
Egy ideje ez az a a hely, ahova baráti társasággal a legszívesebben megyünk egy kis kikapcsolódásra. Ízletes ételek, finom borok mellett a személyzet szintén hozzáad egy kis pluszt, hogy kitűnően érezzük magunkat. A kerthelyiség nagyon hangulatos, tágas, árnyékos és ami külön tetszik, hogy egy része fedett.
5Ár / érték arány
Kiváló 2014. január 29.családjával (gyerekekkel) járt itt
Tavaly nyáron ott nyaraltunk Zalaegerszegen. Mindennap meglátogattuk az éttermet. Nagyon meg voltunk elégedve. Finom volt az étel, kedves a személyzet. A kert helység nagyon hangulatos volt. Csak jót tudok írni erről az étteremről! Általában menüt fogyasztottunk. Szerintem az árak is nagyon kedvezőek voltak. Nagyon ízletesen főznek.
5Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
2013. szeptember 30.barátokkal járt itt
Zalaegerszegi kocsmaturnénk alkalmával néztünk be a Pedro étterembe. Tetszett a belső tér, az étlap elég sokat vállal, mi visszafogtuk a rendelést, társam fogyókúrázott, így aznap nem evett semmit, csak leveleket ivott, jómagam meg jóllaktam már a Kispiacban, de azért egy prószát és egy Creme Brulléet mégiscsak rendeltem.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
Itt fényképeztem:
Pedro Steak és Pizza Mex Zalaegerszeg - Külső képPedro Steak és Pizza Mex Zalaegerszeg - Étlap/itallapPedro Steak és Pizza Mex Zalaegerszeg - BelsőPedro Steak és Pizza Mex Zalaegerszeg - Étel/italPedro Steak és Pizza Mex Zalaegerszeg - Étel/ital
Még több kép (2 db) >>