Kiskondás Panzió Étterme Zalaegerszeg
8900 Zalaegerszeg, Hock János út 53.

Kiskondás Panzió Étterme Zalaegerszeg a térképen

Szállások Zalaegerszeg városában
Wellness csomagok Zalaegerszeg városában

Kiskondás Panzió Étterme Zalaegerszeg vélemények

2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Minden évben legalább egyszer ellátogatok ide, ha épp Zalaegerszegen járok. Mindig is meg voltam elégedve, az ár/érték viszony ma is kiváló. Igaz, a legtöbb előttem jövő vendég már megkapta a rendelését, mire én beültem, de ilyen gyorsan eddig még sohasem szolgáltak ki. A gyümölcsleves finom volt, a borjúpörkölt kicsit sós, de a nokedli körete - az étlap ígérete szerint - házi készítésű volt.
Salgótarján

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 21.
Célzottan kerestük fel ezt a helyet. Ha már a környéken kirándulunk, táj jellegű ételeket is szerettünk volna fogyasztani. A kiszolgálás jónak mondható, az ételekre sem kellett sokat várni. A gyerekeknek is van egy kicsi játszó kuckó ahol elfoglalhatják magukat. Vannak apróbb hibák, de ezek elhanyagolhatók.

2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 29.
Minden évben legalább egyszer ellátogatok ebbe az étterembe. Ez már maga is értékelés, hiszen ha nem szeretném, mást kerestem volna, mikor a városba látogatok
Tágas, jó hangulatú és az ár/érték arány kiemelkedőnek mondható.
Zártkörű rendezvényekhez különterme van, így azok nem zavarják az egyéb szolgátatásokat.
Mindenkinek ajánlani tudom.
Zalaegerszeg

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 21.
Régebben is sokat jártunk az étteremben, legutoljára egy családi rendezvényen voltunk. Az ételek ízletesek, a kiszolgálás gyors, pontos. Az összejövetelen kicsit gyorsnak is tűnt, a 3 fogást 3/4 óra alatt lezavartuk, elvitték a tányérokat, a maradék süteményeket dobozban már ki is osztották, kicsit olyan érzése volt az embernek, hogy megvolt minden, akkor esetleg mehetünk is.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 2.
Többször is jártam az étteremben. Az ételek mindig kifogástalanok, ízletesek, azt kapjuk, amit egy étteremben elvárhatunk. Bőséges adagok, kellemes fűszerezés, széles választék. A pincérek figyelmesek, bár csúcsidőben kicsit türelmetlenek. Az étterem berendezése szép, de sajnos sok vendég esetén kicsit menza jelleggel bír.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 21.
Hétköznap kora délután átutazóban kerestük fel az éttermet. Az épület impozáns, szép megjelenésű. Belül tágas, sok asztalos,
lezárható részekkel. Szépen terített asztalok, a pincérek igazi pincérek, úgy megjelenésben mint viselkedésben, kiszolgálásban. Az étlapi választék bőséges, de láttunk menűs vendégeket is.

2015. októberben járt itt
Értékelt: 2016. március 28.
Az eső elől tértünk be a helyre illetve azért is, mert ahonnan jöttünk (Kehidakustány) nem találtunk semmilyen éttermet nyitva.
Választásunkat nem bántuk meg. Nem voltak sokan, épp ezért az ételre nem is kellett sokáig várni. Finom, ízletes volt az étel, megérte bemenni. Kiszolgálás rendben volt.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
A múlt szombaton mentünk el ebédelni a párommal. Miután elfoglaltuk a helyünket, feltűnt, hogy viszonylag sokan vannak. A pincér az elnézésünket kérte, de körülbelül 45-50 percet vártunk az ételekre. A pincér kérte az elnézésünket a várakozásért ami plusz pont. Ennek ellenére már nagyon éhesek voltunk. A pozitív pontok sajnos a 2. -nál kimerülnek.

2013. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 20.
Kitűnő étterem ,házias ételek. Sokszor jártam már itt és velem mindig udvariasak. Többször tartottunk náluk már jeles napokat,így mint esküvő,szülinap,bankett. A menzát is látogatjuk hiszen sok fajta ételből lehet választani és nagy adagot adnak mindenből. A személyzet több éve dolgoznak ott tehát a személyes kapcsolat van mert ismerünk szinte mindenkit.

2013. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Felszolgálóként kritikus vagyok,és bátran mondhatom, ezt az éttermet bárkinek nyugodt szívvel ajánlom. Finom házias ételek és figyelmes felszolgálás. Már többször játunk itt, lakodalmon, céges rendezvényen, legutóbb pedig családi ebéden, de eddig még egyszer sem kellett csalódnom. A nagy kedvencem: A hagymás rostélyos :)))).

Legnépszerűbb csomagok Zalaegerszegen és környékén
Willis Hotel Business & Wellness
Zalaegerszeg
4 nap/3 éjszaka 30.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, köntös bekészítéssel, gálavacsorával, szilveszteri programokkal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, pezsgős újévi brunch-al, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Astoria Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Orwa Vendégház
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 16.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.26. - 2022.01.03.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, AquaTherm koktéllal, wellness-részleg használattal, választható páros kényeztetéssel, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.07. - 2020.12.06.
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül
2020.03.17. - 2022.01.14.
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 55.860,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.08.17. - 2022.01.01.
2020.12.14. - 2021.12.01.

Szállodák Zalaegerszeg környékén
Hotel Vital Zalaegerszeg
Wolf Panzió Zalaegerszeg
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)

Kiskondás Panzió Étterme ZalaegerszegX