O' Connors Pub & Steakhouse Zalaegerszeg

8900 Zalaegerszeg, Ola utca 16.

O' Connors Pub & Steakhouse Zalaegerszeg a térképen

O' Connors Pub & Steakhouse Zalaegerszeg értékelése:

3. helyezett a 46 zalaegerszegi étterem közül
43. helyezett Nyugat Dunántúlon - 760 étterem közül

O' Connors Pub & Steakhouse Zalaegerszeg vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 12.
Ebédre tértünk be. Én "Új idők csirkéjét" ettem, ami csirkemell csíkok sült zöldségekkel, fűszeres burgonyával, borsos-joghurtos öntettel. A férjem az "Ulsteri tarját" választotta, az tarja szelet volt roston, csülökkel, póréval, sült tojással, füstölt sajtos tormamártással, hasáb burgonyával. Szerintem a 2 leírásból is kiderül, hogy nem szokványosak az ételek, viszont nagyon finomak.
Zalaegerszeg

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 7.
Zalaegerszegen nem értem mért majdnem az utolsó helyen kullog a hely. . Sokkal rosszabbak vannak ennél. . Többször voltunk, nem ítélek elhamarkodottan, de mindig tetszik! Az ár értékarány kiváló, a választék bőséges, a kiszolgálás kedves, a hely hangulatos. Kocsma, minden ehhez illeszkedik, hű a nevéhez, és a híréhez.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 4.
A férjemmel jártunk itt, és nagyon tetszett mindkettőnknek. Hangulatos, az angol és ír pub-ok hangulatát idézik mind a bútorok, a színek és a kiegészítők is. A pincér nagyon kedves volt, az ételekre sem kellett sokat várni. Nagyon tetszett az étlap bőséges kínálata, itt tényleg mindenki találhat fogára valót. Ami még fontos számomra, hogy az árak is teljesen normálisak.

2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 28.
Majdnem minden étteremben voltam a városban, de mondhatom, hogy a Connors az egyik, ha nem a legjobb a városban. Az ár/érték arány nagyon jó. Nem a legdrágább és innen mindig teli hassal távozik az ember. Rendkívül udvarias és gyors a kiszolgálás. Rendszeresen látogatjuk. A steak-eket különösen jól készítik el. Nagyon hangulatos az angol berendezés.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 27.
Párommal egy jeles esemény ünnepléseként vacsorázni tértünk be ide. Az "angolos" pub rendkívül hangulatos, ahol hozzá értő és kedves személyzet fogadott minket. Több fogásos vacsorát rendeltünk, ami hatalmas adagokban és nagyon ízléses tálalásban tért elénk. Az ételek nagyon finomak voltak, így elégedetten és nem utolsó sorban jóllakottan távoztunk és egy remek estét töltöttünk el itt :)

2014. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. július 3.
Szombat délutáni napon tértünk be ide,de mivel több mint 10-15 percen keresztül kiszolgálatlanul ültünk,és vártunk,még csak ki sem jött senki megkérdezni mit szeretnénk,ezért távoztunk egy másik vendégsereggel együtt.
Sajnálatos módon a személyzet takarított--míg a vendégek elmentek mert nem lettek kiszolgálva.

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 25.
Már jó párszor jártam náluk, de kivétel nélkül mindig nagyon finom ételeket kaptam. Jól, ízletesen főznek, még az általam annyira nem kedvelt csirkemellből is nagyon finom ételt kreálnak.
Udvarias a személyzet, és rugalmasak, mert ha variálni szeretném az étlapon lévő ételt, megoldják mindenféle negatív felhang nélkül.

2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 24.
Rendszeres visszatérő vendégek vagyunk, nem véletlenül. Hangulatos hely, tökéletes kiszolgálás és nagyon finom ételek. Legjobban elkészített steaket itt kaptuk az egész városba, mindenki pont ahogy kérte. Nagy a választék, mindenki talál az ízlésének megfelelő ételt, italt, sokfajta különlegesebb sör is szerepel az itallapon. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Legnépszerűbb csomagok Zalaegerszegen és környékén
Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.27. - 2020.08.31.
Hotel Touring
2 nap/1 éjszaka 4.983,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.27. - 2020.06.14.
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness- és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.03.23. - 2020.12.22.
Orwa Vendégház
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 7.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2020.06.12.
Lagúna Apartmanház
5 nap/4 éjszaka 4.000 - 4.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.01. - 2020.11.08.
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 10.990 - 11.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2021.03.31.
Ibolya Vendégház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Zalaegerszeg környékén
Hunguest Hotel Pelion  Zalaegerszeg
Palace Hotel  Zalaegerszeg
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

O' Connors Pub & Steakhouse ZalaegerszegX