ylorak

ylorak adatlapja

Regisztráció2013.10.15
Utoljára itt2016.03.16

Szörnyű 2016. február 16.a párjával járt itt
Nem értem a sok pozitív visszajelzést. A terítő koszos volt mikor már odaértünk pedig cserélik őket vendégenként, a pohár meg volt repedve, a zenétől nem hallottam a páromat. Sőt az asztalok olyan szélesek, viszont olyan közel vannak egymáshoz, hogy közelebb ültem a szomszéd asztalnál ülőhöz mint a saját páromhoz.
Kiváló 2013. október 19.a párjával járt itt
Szuperek voltak. Mivel a DealLX oldalán vásárolt kuponnal mentünk ezért az ár/érték arány az maximumos volt. Kaptunk svédasztalos reggelit és előre választható vacsorát. Mindkettő nagyon finom volt. Nagyon jól éreztük magunkat. Az emberek nagyon barátságosak és segítőkészek voltak. Az ajándék pezsgővel meg levettek a lábukról.
Gyenge 2013. október 15.a párjával járt itt
Beterveztük a helyet, különleges, ezért is ajánlották mások. Nagyon hangulatos a szétdobált szalma a deszka padlón és a földre mogyorózás, mintha a vadnyugaton lenne az ember. Csak sajnos a pincérünkről nem mondható el, hogy figyelmes lenne. Elfejetett minket, elfejeltette leadni a rendelést, ezért majdnem két órát kellett várni.