Trattoria Pomo D'Oro Budapest
1051 Budapest, Arany János u. 9.

Trattoria Pomo D'Oro Budapest a térképen

Trattoria Pomo D'Oro Budapest értékelése:

étterem, pizzéria
olasz
egzotikus fogások ...
Gépzene:
Olasz zene
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
VIP - max. 14 fő
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Trattoria Pomo D'Oro Budapest bemutatkozása

Családias hangulatú, tradicionális olasz étterem; házi készítésű tészták; látványgrill, faszénen készített
ételek; eredeti Florentin steak; Mindig friss tengeri különlegességek: halak, rákok, kagylók; különleges bor és grappa választék.
... Tovább >>

Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Felkapott, divatos hely, mióta egy értékelő oldalon kikiáltották a legjobb pesti olasz étteremnek. A külföldi vendég nem is keresgél tovább, rábízza magát a régebbi véleményekre, összehasonlítási alapja nincs. Ennek megfelelően mindig telt ház van, előzetes foglalás nélkül nem érdemes próbálkozni, főleg nagyobb társaságnak.

maska TOP étteremértékelő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Régen tervezzük, hogy meglátogatjuk ezt az éttermet, és eszünk egy igazi olasz menüt a szokott olasz tészták helyett. Sajnos csalódnunk kellett. Maga az étterem Budapest banknegyedében van, mind kívülről mind belülről igényesen kialakított, tágas nagy helyiségek, látványkonyha a nagy üvegablakon túl, rusztikus, hangulatos enteriőr. Kellemes olasz zene.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Felul mulja a a hazai etteremek nagy tobbseget! Minden kivalo, a kiszolgalas, rendkivuli figyelem, szakertelem-borhoz es etelhez, fantasztikusan megkrealt , es megis fogyaszthato, izletes etelek, magas es itthon nem megszokott szinvonal! Csodalatosan megtervezett, kialakitott enterior!
Mindenrol csak szuperlativuszokban lehet beszelni!!!

Judit S TOP étteremértékelő
2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Négyen érkeztünk vacsorára az étterembe, egyikünk nemrégiben töltött évet, ezt kivántuk megünnepelni együtt egy olasz étteremben az ünnepelt kivánsága szerint. Az étterem elegáns, tiszta, stilusa valóban emlékeztet az elegánsabb olaszországi éttermekhez. Az árnivó magas, a kinálat böséges. Háromfogásos vacsorával nagyon elégedettek voltunk.

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Évfordulónkat ünnepeltük itt Párommal. Igazán olaszos hangulatú, kívülről is szép étterem. Sajnos mivel közel telt ház volt, így nem sétáltam végig az egész éttermen, mert a bejárathoz közel foglaltak nekünk asztalt, de amit láttam az tetszett. :) Az egyetlen negatívum amit megemlítenék, hogy ahol mi ültünk, túl közel volt jobbról és balról a másik asztal, így ez számomra elvett a romantikus, meghitt hangulatból.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Budapesten az egyik legjobb olasz étterem, az már egyszer biztos. A hangulat nagyon családias. Finomak a boraik. A kedvencemet ettem, tenger gyümölcseit. Friss, ízletes, fantasztikus. A desszerteket érdemes még megemlíteni. Ínycsiklandozó volt az összes. Nekem nagyon ízlett minden és nem volt annyira vészes árban sem. Biztosan vissza fogok még térni.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Álmom volt hogy egyszer egyek egy jó kis olasz étteremben itthon is. Az árakról tájékozódtam, tudtam mire számíthatok, nem lepődtem mikor megláttuk az étlapot. De mikor a pincér szól a páromnak, aki egy bizonyos tészta ételt szeretett volna enni, hogy szerintem ne ezt válaszd, mert ez neked kevés lesz majd rábök egy másik, hasonló tésztára, ami igaz picivel drágább, de az jó lesz.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 16. - 5 látogató hasznosnak vélte
Nem értem a sok pozitív visszajelzést. A terítő koszos volt mikor már odaértünk pedig cserélik őket vendégenként, a pohár meg volt repedve, a zenétől nem hallottam a páromat. Sőt az asztalok olyan szélesek, viszont olyan közel vannak egymáshoz, hogy közelebb ültem a szomszéd asztalnál ülőhöz mint a saját páromhoz. A pincér lekezelő volt.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17. - 4 látogató hasznosnak vélte
Négyesben barátokkal esti beszélgetős vacsorázós hely volt a cél. A beszélgetés és a vacsora is megvolt, de picit többet vártunk a hely híre és a látvány alapján. Az ételek finomak voltak, de messze nem kiemelkedőek, a kiszolgálás az árakhoz méltóan nem rossz, de sok hasonlóan árazott étterem közül inkább átlagos.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Autentikus minden ízében! Látvány, illat, íz, kiszolgálás, hangulat! Kiváló. Igazi kis Itália Budapest szívében. Itt kapható a legjobb focaccia rozmaringgal, fokhagymával. A papfojtó tésztájuk flambirozva egy nagy darab sajtban felejthetetlen. De a csoda miután jól laktál, az utca túloldalán a fagylaltozó! Ilyen jó fagyi még olasz-honban sem általános!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Unió
2018.12.15. - 2019.12.16.
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, késői szoba elhagyással, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.03. - 2019.05.31.
The Aquincum Hotel Budapest
2018.12.16. - 2019.03.16.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 26.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős tevékenységekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.21. - 2018.12.27.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.080,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.04. - 2019.02.28.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2019.12.23.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 36.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, komplex szobai bekészítéssel, ajándék fürdőbelépővel a ráckevei Aqua Land Termál-és Élményfürdőbe, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.12.29. - 2019.01.02.
Debre Vendégház
Szendehely
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Royal Club Hotel
2018.12.15. - 2019.12.16.