Trattoria Pomo D'Oro Budapest
1051 Budapest, Arany János u. 9.

Trattoria Pomo D'Oro Budapest a térképen

Trattoria Pomo D'Oro Budapest értékelése:

étterem, pizzéria
olasz
egzotikus fogások ...
Gépzene:
Olasz zene
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
VIP - max. 14 fő
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Trattoria Pomo D'Oro Budapest bemutatkozása

Családias hangulatú, tradicionális olasz étterem; házi készítésű tészták; látványgrill, faszénen készített
ételek; eredeti Florentin steak; Mindig friss tengeri különlegességek: halak, rákok, kagylók; különleges bor és grappa választék.
... Tovább >>
Grazie e arrivederci!

Trattoria Pomo D'Oro Budapest képei

Trattoria Pomo D'Oro Budapest vélemények

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 27.
Felkapott, divatos hely, mióta egy értékelő oldalon kikiáltották a legjobb pesti olasz étteremnek. A külföldi vendég nem is keresgél tovább, rábízza magát a régebbi véleményekre, összehasonlítási alapja nincs. Ennek megfelelően mindig telt ház van, előzetes foglalás nélkül nem érdemes próbálkozni, főleg nagyobb társaságnak.

maska TOP étteremértékelő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régen tervezzük, hogy meglátogatjuk ezt az éttermet, és eszünk egy igazi olasz menüt a szokott olasz tészták helyett. Sajnos csalódnunk kellett. Maga az étterem Budapest banknegyedében van, mind kívülről mind belülről igényesen kialakított, tágas nagy helyiségek, látványkonyha a nagy üvegablakon túl, rusztikus, hangulatos enteriőr. Kellemes olasz zene.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 8.
Felul mulja a a hazai etteremek nagy tobbseget! Minden kivalo, a kiszolgalas, rendkivuli figyelem, szakertelem-borhoz es etelhez, fantasztikusan megkrealt , es megis fogyaszthato, izletes etelek, magas es itthon nem megszokott szinvonal! Csodalatosan megtervezett, kialakitott enterior!
Mindenrol csak szuperlativuszokban lehet beszelni!!!

Judit S TOP étteremértékelő
2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négyen érkeztünk vacsorára az étterembe, egyikünk nemrégiben töltött évet, ezt kivántuk megünnepelni együtt egy olasz étteremben az ünnepelt kivánsága szerint. Az étterem elegáns, tiszta, stilusa valóban emlékeztet az elegánsabb olaszországi éttermekhez. Az árnivó magas, a kinálat böséges. Háromfogásos vacsorával nagyon elégedettek voltunk.

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évfordulónkat ünnepeltük itt Párommal. Igazán olaszos hangulatú, kívülről is szép étterem. Sajnos mivel közel telt ház volt, így nem sétáltam végig az egész éttermen, mert a bejárathoz közel foglaltak nekünk asztalt, de amit láttam az tetszett. :) Az egyetlen negatívum amit megemlítenék, hogy ahol mi ültünk, túl közel volt jobbról és balról a másik asztal, így ez számomra elvett a romantikus, meghitt hangulatból.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 4.
Budapesten az egyik legjobb olasz étterem, az már egyszer biztos. A hangulat nagyon családias. Finomak a boraik. A kedvencemet ettem, tenger gyümölcseit. Friss, ízletes, fantasztikus. A desszerteket érdemes még megemlíteni. Ínycsiklandozó volt az összes. Nekem nagyon ízlett minden és nem volt annyira vészes árban sem. Biztosan vissza fogok még térni.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 1.
Álmom volt hogy egyszer egyek egy jó kis olasz étteremben itthon is. Az árakról tájékozódtam, tudtam mire számíthatok, nem lepődtem mikor megláttuk az étlapot. De mikor a pincér szól a páromnak, aki egy bizonyos tészta ételt szeretett volna enni, hogy szerintem ne ezt válaszd, mert ez neked kevés lesz majd rábök egy másik, hasonló tésztára, ami igaz picivel drágább, de az jó lesz.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 16. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nem értem a sok pozitív visszajelzést. A terítő koszos volt mikor már odaértünk pedig cserélik őket vendégenként, a pohár meg volt repedve, a zenétől nem hallottam a páromat. Sőt az asztalok olyan szélesek, viszont olyan közel vannak egymáshoz, hogy közelebb ültem a szomszéd asztalnál ülőhöz mint a saját páromhoz. A pincér lekezelő volt.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17. - 3 látogató hasznosnak vélte
Négyesben barátokkal esti beszélgetős vacsorázós hely volt a cél. A beszélgetés és a vacsora is megvolt, de picit többet vártunk a hely híre és a látvány alapján. Az ételek finomak voltak, de messze nem kiemelkedőek, a kiszolgálás az árakhoz méltóan nem rossz, de sok hasonlóan árazott étterem közül inkább átlagos.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17.
Autentikus minden ízében! Látvány, illat, íz, kiszolgálás, hangulat! Kiváló. Igazi kis Itália Budapest szívében. Itt kapható a legjobb focaccia rozmaringgal, fokhagymával. A papfojtó tésztájuk flambirozva egy nagy darab sajtban felejthetetlen. De a csoda miután jól laktál, az utca túloldalán a fagylaltozó! Ilyen jó fagyi még olasz-honban sem általános!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Aquincum Hotel Budapest
2018.08.18. - 2018.11.16.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 2.750 - 3.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.18. - 2019.08.18.
Szent Adalbert Hotel
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.08.28. - 2018.12.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2018.12.29.
Alex Panzió
Gyömrő
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.20. - 2019.12.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.03.31.
Dabas Hotel
Dabas
4 nap/3 éjszaka 11.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szoba bekészítéssel, fürdőbelépővel, ajándék lövés éles fegyverrel, internet elérhetőség
2018.04.19. - 2018.12.31.
Airport Hotel Budapest
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, reggelivel, internet elérhetőséggel
2018.08.18. - 2018.12.29.
Caminó Panzió
Dunaharaszti
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.20. - 2019.08.18.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 4.250 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.18. - 2019.08.18.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 18.500,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2018.12.30.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.09.01. - 2018.11.30.

Szállodák Budapest környékén
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Hotel Velence Resort & Spa Budapest
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
Hétköznapi szieszta (3 éjszaka)
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)

Trattoria Pomo D'Oro BudapestX