Trattoria Pomo D'Oro Budapest
1051 Budapest, Arany János u. 9.

Trattoria Pomo D'Oro Budapest a térképen

Trattoria Pomo D'Oro Budapest értékelése:

étterem, pizzéria
olasz
egzotikus fogások ...
Gépzene:
Olasz zene
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
VIP - max. 14 fő
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Trattoria Pomo D'Oro Budapest bemutatkozása

Családias hangulatú, tradicionális olasz étterem; házi készítésű tészták; látványgrill, faszénen készített
ételek; eredeti Florentin steak; Mindig friss tengeri különlegességek: halak, rákok, kagylók; különleges bor és grappa választék.
... Tovább >>

Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 21.
Korábban többször ettünk itt a régi kollégákkal, mivel az akkori munkahelyemhez igen közel esik ez a hely, csupán pár méter. A cégünk tulajdonosai olaszok voltak, így még jobban adta magát ez az étterem, az olasz konyha preferált volt a külföldi vezetők körében, de igazából a magyar dolgozók is kedvelték. Néhány év kihagyással ismét ellátogattunk ide, egy kisebb gasztro-túra keretében.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Ünnepi alkalom volt, hogy a férjemmel kettesben tudtunk kimozdulni. :-) Már jártunk itt máskor is. A vendégfogadás még finoman szólva sem volt kedves. Volt asztalfoglalásunk, ennek ellenére, amikor megkérdeztük, hogy a kinti asztaloknál is leülhetnénk-e, arra az volt a válasz, hogy “ persze, nyugodtan, a gazdag külföldieket pedig majd elküldjük”.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Ünnepi alkalom volt,h itt ebédeltünk,mert mind 2 gyereket le tudtuk adni,erre kerestünk egy különleges helyet. Az étterem nagyon hangulatos,a belső tér abszolút autentikus és barátságos. Az ételek nagyon finomak voltak! A kiszolgálásban egy picivel több kedvességet vártam a helytől. Nem voltak barátságtalanok,inkább talán visszafogottak és távolságtartók.

esthajnal7 TOP fotófeltöltő
2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hétköznap - miután a közelben végeztem az elintézendő dolgaimmal-, véletlen tévedtem be ebbe az étterembe. Kb. 14 óra lehetett, amikor egyáltalán nem volt tele, az asztalok kb. felénél ültek. Rögtön az ajtóban köszöntöttek, és egy asztalhoz kísértek. Az étlap választéka bőséges és ínycsiklandó, a kiszolgálás végig figyelmes és gyors volt.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 26.
Többször voltunk speciálisabb alkalmakkor. Az asztalfoglalással sose volt baj,mindig kaptunk helyet. Jó sok hely van,ahhoz képest,hogy belvárosi étterem. A személyzet nagyon gyors és segítőkész,és sokan vannak. Az ételek nagyon finomak,igazi olasz ízvilágot hoznak. Az étlap terjedelmes mind ételekkel,italokkal,alkoholos italokkal,borokkal.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már több alkalommal látogattam meg az éttermet. Igazán hangulatos, szívélyes kiszolgálás. Tisztaság és szép terítés. A pincérek segítőkészek és értenek az ételekhez, italokhoz, így segítségük a választásnál autentikus. Az ételek igazán ízletesek és szépen vannak tálalva. Az adagok megfelelőek.

Útközben TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Felkapott, divatos hely, mióta egy értékelő oldalon kikiáltották a legjobb pesti olasz étteremnek. A külföldi vendég nem is keresgél tovább, rábízza magát a régebbi véleményekre, összehasonlítási alapja nincs. Ennek megfelelően mindig telt ház van, előzetes foglalás nélkül nem érdemes próbálkozni, főleg nagyobb társaságnak.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Régen tervezzük, hogy meglátogatjuk ezt az éttermet, és eszünk egy igazi olasz menüt a szokott olasz tészták helyett. Sajnos csalódnunk kellett. Maga az étterem Budapest banknegyedében van, mind kívülről mind belülről igényesen kialakított, tágas nagy helyiségek, látványkonyha a nagy üvegablakon túl, rusztikus, hangulatos enteriőr. Kellemes olasz zene.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Felul mulja a a hazai etteremek nagy tobbseget! Minden kivalo, a kiszolgalas, rendkivuli figyelem, szakertelem-borhoz es etelhez, fantasztikusan megkrealt , es megis fogyaszthato, izletes etelek, magas es itthon nem megszokott szinvonal! Csodalatosan megtervezett, kialakitott enterior!
Mindenrol csak szuperlativuszokban lehet beszelni!!!

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Négyen érkeztünk vacsorára az étterembe, egyikünk nemrégiben töltött évet, ezt kivántuk megünnepelni együtt egy olasz étteremben az ünnepelt kivánsága szerint. Az étterem elegáns, tiszta, stilusa valóban emlékeztet az elegánsabb olaszországi éttermekhez. Az árnivó magas, a kinálat böséges. Háromfogásos vacsorával nagyon elégedettek voltunk.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 7.887 - 23.837,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2021.10.31.
Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.011,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.28. - 2020.12.05.
Termál Hotel Vesta
Tápiószecső
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 26.500,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness használattal, ajándék masszázzsal, parkolással, horgásztó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.12.20.
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, ingyenes kávé és teafogyasztással, karácsonyi meglepetéssel, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2020.12.27.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.942 - 30.602,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2022.03.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
2-4 éjszaka 22.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, karácsonyi vacsorával, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, gyertyafényes fürdőzéssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Visegrád Vendégház
4 nap/3 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.27. - 2021.11.27.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 28.695,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázzsal, kozmetikai kezeléssel, Kleopátra tejfürdővel, sportos programokkal, parkolással, WI-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2021.12.28.
City Hotel Budapest
5 nap/4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai bekészítéssel, széf használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.15. - 2020.12.20.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.27. - 2021.11.27.
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.375,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
City Hotel Pilvax
2 nap/1 éjszaka 8.764 - 24.187,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2020.10.22. - 2021.01.15.

Szállodák Budapesten és környékén
Libra Hotel Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)