Trattoria Pomo D'Oro Budapest

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Trattoria Pomo D'Oro Budapest
1051 Budapest, Arany János utca 9.

Trattoria Pomo D'Oro Budapest a térképen

Trattoria Pomo D'Oro Budapest értékelése:

étterem, pizzéria, vendéglő
olasz
egzotikus fogások ...
Gépzene:
Olasz zene
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
VIP - max. 14 fő
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Trattoria Pomo D'Oro Budapest bemutatkozása

Családias hangulatú, tradicionális olasz étterem; házi készítésű tészták; látványgrill, faszénen készített
ételek; eredeti Florentin steak; Mindig friss tengeri különlegességek: halak, rákok, kagylók; különleges bor és grappa választék.
... Tovább >>
Grazie e arrivederci!

Trattoria Pomo D'Oro Budapest képei

Trattoria Pomo D'Oro Budapest vélemények

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 10.
Négyen érkeztünk vacsorára az étterembe, egyikünk nemrégiben töltött évet, ezt kivántuk megünnepelni együtt egy olasz étteremben az ünnepelt kivánsága szerint. Az étterem elegáns, tiszta, stilusa valóban emlékeztet az elegánsabb olaszországi éttermekhez. Az árnivó magas, a kinálat böséges. Háromfogásos vacsorával nagyon elégedettek voltunk.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 20.
Évfordulónkat ünnepeltük itt Párommal. Igazán olaszos hangulatú, kívülről is szép étterem. Sajnos mivel közel telt ház volt, így nem sétáltam végig az egész éttermen, mert a bejárathoz közel foglaltak nekünk asztalt, de amit láttam az tetszett. :) Az egyetlen negatívum amit megemlítenék, hogy ahol mi ültünk, túl közel volt jobbról és balról a másik asztal, így ez számomra elvett a romantikus, meghitt hangulatból.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 4.
Budapesten az egyik legjobb olasz étterem, az már egyszer biztos. A hangulat nagyon családias. Finomak a boraik. A kedvencemet ettem, tenger gyümölcseit. Friss, ízletes, fantasztikus. A desszerteket érdemes még megemlíteni. Ínycsiklandozó volt az összes. Nekem nagyon ízlett minden és nem volt annyira vészes árban sem. Biztosan vissza fogok még térni.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 1.
Álmom volt hogy egyszer egyek egy jó kis olasz étteremben itthon is. Az árakról tájékozódtam, tudtam mire számíthatok, nem lepődtem mikor megláttuk az étlapot. De mikor a pincér szól a páromnak, aki egy bizonyos tészta ételt szeretett volna enni, hogy szerintem ne ezt válaszd, mert ez neked kevés lesz majd rábök egy másik, hasonló tésztára, ami igaz picivel drágább, de az jó lesz.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 16. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nem értem a sok pozitív visszajelzést. A terítő koszos volt mikor már odaértünk pedig cserélik őket vendégenként, a pohár meg volt repedve, a zenétől nem hallottam a páromat. Sőt az asztalok olyan szélesek, viszont olyan közel vannak egymáshoz, hogy közelebb ültem a szomszéd asztalnál ülőhöz mint a saját páromhoz. A pincér lekezelő volt.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17. - 3 látogató hasznosnak vélte
Négyesben barátokkal esti beszélgetős vacsorázós hely volt a cél. A beszélgetés és a vacsora is megvolt, de picit többet vártunk a hely híre és a látvány alapján. Az ételek finomak voltak, de messze nem kiemelkedőek, a kiszolgálás az árakhoz méltóan nem rossz, de sok hasonlóan árazott étterem közül inkább átlagos.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17.
Autentikus minden ízében! Látvány, illat, íz, kiszolgálás, hangulat! Kiváló. Igazi kis Itália Budapest szívében. Itt kapható a legjobb focaccia rozmaringgal, fokhagymával. A papfojtó tésztájuk flambirozva egy nagy darab sajtban felejthetetlen. De a csoda miután jól laktál, az utca túloldalán a fagylaltozó! Ilyen jó fagyi még olasz-honban sem általános!

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha belépek erre a helyre, elfelejtem minden gondom! A leveseket érdemes megkóstolni, igazi ízélmény az olasz tészával. A fő fogások közül igazán nehéz választani. Mikor először jártunk itt, úgy gondoltam a húsleves és a kacsamell szeletek után, hogy ennél finomabb már nem is lehet. És akkor a pincér ajánlására megkóstoltam a gorgonzolás csokitortát.

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. május 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Eredeti olasz ízek. A hely maga nagyon hangulatos, a felszolgálók is nagyon udvariasak, az ételek egyszerűen fantasztikusak. Imádom az olasz konyhát, és ha ilyet kívánok akkor mindig ide megyünk. . . Én éltem olaszországban és ezért is imádok ide járni ,mert mindig eszembe jutatja azokat a régi szép időket, amikor még ott éltem és ott jártam el éttermekbe.

2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. április 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes vacsorát költöttünk el az étteremben. A pincér mindenre ügyelt és seregnyi tanáccsal látott el minket. Olyan érzésünk volt, mintha csak miattunk lett volna ott, de csöppet sem éreztük tolakodónak. Az ételek mind finomak és szépen tálaltak voltak az előételtől a desszertig. Az egymást követő fogások közötti időt is nagyon jól eltalálták.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Jagelló Business Hotel
4 nap/3 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.15. - 2017.08.31.
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal,1 üveg borral, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.25.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, aromamasszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.11. - 2017.12.29.
Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszerem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
Simon Panzió
Agárd
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.30. - 2017.08.27.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés desszerttel, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 14.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és tófürdő használattal, ajándék limonádéval vagy sörrel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.08.31.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-6 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és strand használattal, kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.31.
Szent Adalbert Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezménnyel
2017.05.01. - 2017.09.30.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 33.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg, fitneszterem, sportpályák használatával, változatos programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.30. - 2018.01.02.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 25.567 - 29.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kávé- és teabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2017.03.20. - 2017.08.26.
Hotel Bellevue
1 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.

Szállodák Budapest környékén
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Budapest
Legjobb ár nyáron (min. 2 éj)
Csak egy csobbanás (1 éjszaka)
Rövid pihenés hosszú programokkal (1 éjtől)

Trattoria Pomo D'Oro BudapestX