Trattoria Pomo D'Oro Budapest

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Trattoria Pomo D'Oro Budapest
1051 Budapest, Arany János u. 9.

Trattoria Pomo D'Oro Budapest a térképen

Trattoria Pomo D'Oro Budapest értékelése:

étterem, pizzéria
olasz
egzotikus fogások ...
Gépzene:
Olasz zene
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
VIP - max. 14 fő
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Trattoria Pomo D'Oro Budapest bemutatkozása

Családias hangulatú, tradicionális olasz étterem; házi készítésű tészták; látványgrill, faszénen készített
ételek; eredeti Florentin steak; Mindig friss tengeri különlegességek: halak, rákok, kagylók; különleges bor és grappa választék.
... Tovább >>
Grazie e arrivederci!

Trattoria Pomo D'Oro Budapest képei

Trattoria Pomo D'Oro Budapest vélemények

maska TOP étteremértékelő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régen tervezzük, hogy meglátogatjuk ezt az éttermet, és eszünk egy igazi olasz menüt a szokott olasz tészták helyett. Sajnos csalódnunk kellett. Maga az étterem Budapest banknegyedében van, mind kívülről mind belülről igényesen kialakított, tágas nagy helyiségek, látványkonyha a nagy üvegablakon túl, rusztikus, hangulatos enteriőr. Kellemes olasz zene.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 8.
Felul mulja a a hazai etteremek nagy tobbseget! Minden kivalo, a kiszolgalas, rendkivuli figyelem, szakertelem-borhoz es etelhez, fantasztikusan megkrealt , es megis fogyaszthato, izletes etelek, magas es itthon nem megszokott szinvonal! Csodalatosan megtervezett, kialakitott enterior!
Mindenrol csak szuperlativuszokban lehet beszelni!!!

Judit S TOP étteremértékelő
2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négyen érkeztünk vacsorára az étterembe, egyikünk nemrégiben töltött évet, ezt kivántuk megünnepelni együtt egy olasz étteremben az ünnepelt kivánsága szerint. Az étterem elegáns, tiszta, stilusa valóban emlékeztet az elegánsabb olaszországi éttermekhez. Az árnivó magas, a kinálat böséges. Háromfogásos vacsorával nagyon elégedettek voltunk.

Barbara113 TOP étteremértékelő
2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évfordulónkat ünnepeltük itt Párommal. Igazán olaszos hangulatú, kívülről is szép étterem. Sajnos mivel közel telt ház volt, így nem sétáltam végig az egész éttermen, mert a bejárathoz közel foglaltak nekünk asztalt, de amit láttam az tetszett. :) Az egyetlen negatívum amit megemlítenék, hogy ahol mi ültünk, túl közel volt jobbról és balról a másik asztal, így ez számomra elvett a romantikus, meghitt hangulatból.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 4.
Budapesten az egyik legjobb olasz étterem, az már egyszer biztos. A hangulat nagyon családias. Finomak a boraik. A kedvencemet ettem, tenger gyümölcseit. Friss, ízletes, fantasztikus. A desszerteket érdemes még megemlíteni. Ínycsiklandozó volt az összes. Nekem nagyon ízlett minden és nem volt annyira vészes árban sem. Biztosan vissza fogok még térni.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 1.
Álmom volt hogy egyszer egyek egy jó kis olasz étteremben itthon is. Az árakról tájékozódtam, tudtam mire számíthatok, nem lepődtem mikor megláttuk az étlapot. De mikor a pincér szól a páromnak, aki egy bizonyos tészta ételt szeretett volna enni, hogy szerintem ne ezt válaszd, mert ez neked kevés lesz majd rábök egy másik, hasonló tésztára, ami igaz picivel drágább, de az jó lesz.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 16. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nem értem a sok pozitív visszajelzést. A terítő koszos volt mikor már odaértünk pedig cserélik őket vendégenként, a pohár meg volt repedve, a zenétől nem hallottam a páromat. Sőt az asztalok olyan szélesek, viszont olyan közel vannak egymáshoz, hogy közelebb ültem a szomszéd asztalnál ülőhöz mint a saját páromhoz. A pincér lekezelő volt.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17. - 3 látogató hasznosnak vélte
Négyesben barátokkal esti beszélgetős vacsorázós hely volt a cél. A beszélgetés és a vacsora is megvolt, de picit többet vártunk a hely híre és a látvány alapján. Az ételek finomak voltak, de messze nem kiemelkedőek, a kiszolgálás az árakhoz méltóan nem rossz, de sok hasonlóan árazott étterem közül inkább átlagos.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17.
Autentikus minden ízében! Látvány, illat, íz, kiszolgálás, hangulat! Kiváló. Igazi kis Itália Budapest szívében. Itt kapható a legjobb focaccia rozmaringgal, fokhagymával. A papfojtó tésztájuk flambirozva egy nagy darab sajtban felejthetetlen. De a csoda miután jól laktál, az utca túloldalán a fagylaltozó! Ilyen jó fagyi még olasz-honban sem általános!

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha belépek erre a helyre, elfelejtem minden gondom! A leveseket érdemes megkóstolni, igazi ízélmény az olasz tészával. A fő fogások közül igazán nehéz választani. Mikor először jártunk itt, úgy gondoltam a húsleves és a kacsamell szeletek után, hogy ennél finomabb már nem is lehet. És akkor a pincér ajánlására megkóstoltam a gorgonzolás csokitortát.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2018.02.13. - 2018.12.27.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-4 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, az éjszakák számától függően további kedvezményekkel, kerékpár használattal, parkolással
2018.01.31. - 2018.04.27.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással,wellness-részleg használattal, szabadidős programokkal, fürdőköpeny használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.12.23.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2018.12.31.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
3 nap/2 éjszaka 17.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fogászati állapotfelméréssel, kedvezményes fogfehérítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.26. - 2018.05.02.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
2-4 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness kuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.27. - 2018.05.01.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportlehetőségekkel, gyerekjátszóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2018.12.28.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, bor- és pálinka kóstolással, lovaskocsikázással, fürdőbelépővel vagy templom látogatással
2018.03.01. - 2018.12.31.
Patak Park Hotel
2-4 éjszaka 12.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kedvezménnyel, szabadidős játékokkal, internet elérhetőséggel
2018.04.28. - 2018.05.02.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.06.15.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.12.16.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.19. - 2018.12.20.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Tóparti Pünkösd (min. 3 éj)
Lazulás a Librában (min. 2 éj)
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)

Trattoria Pomo D'Oro BudapestX