Trattoria Pomo D'Oro Budapest
1051 Budapest, Arany János u. 9.

Trattoria Pomo D'Oro Budapest a térképen

Trattoria Pomo D'Oro Budapest értékelése:

étterem, pizzéria
olasz
egzotikus fogások ...
Gépzene:
Olasz zene
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
VIP - max. 14 fő
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Trattoria Pomo D'Oro Budapest bemutatkozása

Családias hangulatú, tradicionális olasz étterem; házi készítésű tészták; látványgrill, faszénen készített
ételek; eredeti Florentin steak; Mindig friss tengeri különlegességek: halak, rákok, kagylók; különleges bor és grappa választék.
... Tovább >>
Grazie e arrivederci!

Trattoria Pomo D'Oro Budapest képei

Trattoria Pomo D'Oro Budapest vélemények

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Ünnepi alkalom volt,h itt ebédeltünk,mert mind 2 gyereket le tudtuk adni,erre kerestünk egy különleges helyet. Az étterem nagyon hangulatos,a belső tér abszolút autentikus és barátságos. Az ételek nagyon finomak voltak! A kiszolgálásban egy picivel több kedvességet vártam a helytől. Nem voltak barátságtalanok,inkább talán visszafogottak és távolságtartók.

esthajnal7 TOP étteremértékelő
esthajnal7 TOP fotófeltöltő
2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hétköznap - miután a közelben végeztem az elintézendő dolgaimmal-, véletlen tévedtem be ebbe az étterembe. Kb. 14 óra lehetett, amikor egyáltalán nem volt tele, az asztalok kb. felénél ültek. Rögtön az ajtóban köszöntöttek, és egy asztalhoz kísértek. Az étlap választéka bőséges és ínycsiklandó, a kiszolgálás végig figyelmes és gyors volt.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 26.
Többször voltunk speciálisabb alkalmakkor. Az asztalfoglalással sose volt baj,mindig kaptunk helyet. Jó sok hely van,ahhoz képest,hogy belvárosi étterem. A személyzet nagyon gyors és segítőkész,és sokan vannak. Az ételek nagyon finomak,igazi olasz ízvilágot hoznak. Az étlap terjedelmes mind ételekkel,italokkal,alkoholos italokkal,borokkal.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már több alkalommal látogattam meg az éttermet. Igazán hangulatos, szívélyes kiszolgálás. Tisztaság és szép terítés. A pincérek segítőkészek és értenek az ételekhez, italokhoz, így segítségük a választásnál autentikus. Az ételek igazán ízletesek és szépen vannak tálalva. Az adagok megfelelőek.

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Felkapott, divatos hely, mióta egy értékelő oldalon kikiáltották a legjobb pesti olasz étteremnek. A külföldi vendég nem is keresgél tovább, rábízza magát a régebbi véleményekre, összehasonlítási alapja nincs. Ennek megfelelően mindig telt ház van, előzetes foglalás nélkül nem érdemes próbálkozni, főleg nagyobb társaságnak.

maska TOP étteremértékelő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Régen tervezzük, hogy meglátogatjuk ezt az éttermet, és eszünk egy igazi olasz menüt a szokott olasz tészták helyett. Sajnos csalódnunk kellett. Maga az étterem Budapest banknegyedében van, mind kívülről mind belülről igényesen kialakított, tágas nagy helyiségek, látványkonyha a nagy üvegablakon túl, rusztikus, hangulatos enteriőr. Kellemes olasz zene.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Felul mulja a a hazai etteremek nagy tobbseget! Minden kivalo, a kiszolgalas, rendkivuli figyelem, szakertelem-borhoz es etelhez, fantasztikusan megkrealt , es megis fogyaszthato, izletes etelek, magas es itthon nem megszokott szinvonal! Csodalatosan megtervezett, kialakitott enterior!
Mindenrol csak szuperlativuszokban lehet beszelni!!!

Judit S TOP étteremértékelő
2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Négyen érkeztünk vacsorára az étterembe, egyikünk nemrégiben töltött évet, ezt kivántuk megünnepelni együtt egy olasz étteremben az ünnepelt kivánsága szerint. Az étterem elegáns, tiszta, stilusa valóban emlékeztet az elegánsabb olaszországi éttermekhez. Az árnivó magas, a kinálat böséges. Háromfogásos vacsorával nagyon elégedettek voltunk.

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Évfordulónkat ünnepeltük itt Párommal. Igazán olaszos hangulatú, kívülről is szép étterem. Sajnos mivel közel telt ház volt, így nem sétáltam végig az egész éttermen, mert a bejárathoz közel foglaltak nekünk asztalt, de amit láttam az tetszett. :) Az egyetlen negatívum amit megemlítenék, hogy ahol mi ültünk, túl közel volt jobbról és balról a másik asztal, így ez számomra elvett a romantikus, meghitt hangulatból.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Budapesten az egyik legjobb olasz étterem, az már egyszer biztos. A hangulat nagyon családias. Finomak a boraik. A kedvencemet ettem, tenger gyümölcseit. Friss, ízletes, fantasztikus. A desszerteket érdemes még megemlíteni. Ínycsiklandozó volt az összes. Nekem nagyon ízlett minden és nem volt annyira vészes árban sem. Biztosan vissza fogok még térni.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.982 - 15.131,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.01.05.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.214,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
2019.03.22. - 2019.10.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Vadrózsa Panzió
2019.06.15. - 2020.06.15.
The Aquincum Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 26.560 - 38.311,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.31.
Nagybörzsöny
2019.06.15. - 2019.09.30.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 29.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, jégkrém fogyasztással, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.25.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.17. - 2020.01.01.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 20.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés ajádékkal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.28.

Szállodák Budapest környékén
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

Trattoria Pomo D'Oro BudapestX