Noname Étterem Harkány
7815 Harkány, Kossuth Lajos utca 46.

Noname Étterem Harkány a térképen

Wellness csomagok Harkány városában

Noname Étterem Harkány vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nekünk nem jött be a hely, sem küllemére sem az ételekre vonatkozólag. Sajnos sokat kellett várni a rendelésünkre, ami ráadásul nem hozta a várt elvárásokat. A pizzát átlagosnak mondanám. Az 1200. -ft-os saláta sem méretében (kistányér) sem minőségében nem volt elfogadható. A személyzet egyébként kedves, de ez a látogatás számomra akkor is egyszeri alkalom volt.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 30.
Az elmúlt héten voltam barátokkal többször az étteremben. Visszatérő vendégként azt kaptuk, amire számítottunk. Villám gyors udvarias kiszolgálás,ízes ételek, hűtött italok.Az ételek bőségesek voltak, a megmaradt kaját szívesen elcsomagolták számunkra. Tiszta, kellemes hely! Csak ajánlani tudom! Visszatérünk!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Harkányi tartózkodásunk alatt ezt az éttermet is felkerestük. Sokan egy bizonyos görög nevű helyre esküsznek (nekünk a "görög" csalódás volt), így némi kétség volt bennünk. Most már nincs! Sőt! Kellemes csalódás volt eme gasztronómiai kalandunk. A hely tiszta, kultúrált. Kiszolgalásra panaszunk nem volt. Az ételek finomak, ízletesek, fűszerezés jól eltalálva.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 20.
Párommal ettünk itt pizzát, nekem nagyon ízlett. Ő kért rá tojást, ami kicsit nyers maradt sajnos. Mindezek ellenére nagyon jó szájízzel távoztunk. A pincér (férfi) nagyon sokat dob az éttermen, olyan kedves volt, mintha egy teljesen elit helyre jöttünk volna be. Kompenzálta a részeg vendégeket. :D

2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 1.
hangulatosnak hitt étterem nem volt épp jó élmény, az ételek szinte ehetetlenül sósak voltak, a pincérek egymás közt civódtak, veszekedtek. . . talán a pizza volt az egyedüli, ami egész jól sikerült, sokat kellett várni, míg az ételeket kihozták, pedig nem volt tömve az étterem. hangulatát tekintve egy unott, egyhangú helynek tűnt.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 26.
Kellemes és gyors kiszolgálás,barátságos hangulat,a sok pizza mellett a tésztaételek és a húsfajtánkénti 5 választék elég,némi javítani való max a levesek terén lenne, de ez egy pizzéria,így érthető hogy az nincs

nagytamasne TOP szállásértékelő
2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 22.
Októberi napon tértünk be ide a honlapon olvasottak alapján. Sötét és hideg fogadott minket és meglepődés az arcokon, hogy mit akarunk. A megrendelt ételek nagyon finomak voltak és nem is kellett volna sokáig várni, de a hidegben való ücsörgés még rövid ideig is rossz volt. Szerencsére a hátsó részben állt egy biliárd asztal.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 25.
2014. július 13. Családommal nyaraltam Harkányban. Megtetszett az étterem neve, jól döntöttünk, hogy ezt az éttermet választottuk,hangulatos az étterem előtti tér ahol meg volt terítve, hatalmas adag,kedvező ár, gusztusos tálalás, remek a kiszolgálás, az ételre nem kellett sokat várni, ja és finom rozéfröccs! Ha Harkányban járunk biztos, hogy betérünk egy jó vacsira!

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Párommal nyaraltunk Harkányban. Végigsétáltunk a Fő utcán éttermet keresve, mindegyik elött elolvastuk az ételkínálatot az árakkal. Ez volt az az étterem ahol a legjobb árak voltak, finoman hangzó ételek mellé. Gyorsan be is mentünk :) a hely tele volt fiatalokkal, ami nem csoda, hisz szombat este volt, és az étterem hátsó részében biliárdozásra van lehetőség.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 15.
A hely jó helyen van. De egy túristaparadicsomtól elvárható lenne, hogy figyelmesebbek legyenek a pincérek. Folyton késtek és a tányérunkba tekintgettek bele, hogy végeztünk-e már, mintha azt akarták volna, hogy menjünk el. A kaja finom volt, nagy a választék, ha tésztáról és pizzáról van szó. Különlegesek. A kockás terítő feldobja a kiülős részt, de bent kő kemény kocsma hangulat van.

Legnépszerűbb csomagok Harkányban és környékén
Gere Apartmanház
Harkány
4 nap/3 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Jakab-hegy Vendégház
Cserkút
2 nap/1 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.08. - 2020.12.14.
Andrea & Mónika Vendégház
Harkány
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Nagyharsányi Vendégház
Nagyharsány
Thermal Hotel Harkány
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.02.29.
Centrum Apartmanhotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.14. - 2019.12.26.
Hotel Arkadia
2 nap/1 éjszaka 8.650,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.12.14. - 2020.12.22.
Blum Vendégház & Pince
Villány
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.10. - 2020.04.10.
Gabriella Apartman
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kőrösi Apartman
Pécs
2 nap/1 éjszaka 3.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.15. - 2020.12.14.
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
4 nap/3 éjszaka 17.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, koktél akcióval, nyuszi és állatsimogatóval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.

Szállodák Harkányban
Ametiszt Hotel Harkány
Baranya Hotel Harkány
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Évindító gasztronómiai wellness napok (min. 2 éj)
Húsvéti napok (min. 3 éj)

Noname Étterem HarkányX