Zoli bácsi

Zoli bácsi adatlapja

Regisztráció2018.06.05
Utoljára itt2018.10.05

Kiváló 2018. szeptember 3.a párjával járt itt
77 éves, ma is aktiv háziorvos vagyok, idős, helyettesiteni nem tudó kollegák, barátok között ! ( Ők is tulterheltek) Ergo, csak hétvége jöhet számitásba, kikapcsolódást illetően. Aug 20 4 napos ünnep, elmentünk előzetes helybiztositással a Párommal, aki szintén idős, 75 éves. Csak szuperlativuszokban véleményezhetek.
Kiváló 2018. június 5.a párjával járt itt
Kb 10 éve voltam a kastélyszállóban, akkor még nem létezett a Csányi Kuria. Akkor is jól éreztem magam. Pihentető a park, szeretjük a természetet, mindenki udvarias,a vendégek is barátságosak egymáshoz. Az ár - érték arány kifogástalan. Ami "negativum", az a konyha. Elvetemült a konyhafőnök / Chef/, mert annyira IZLETESEN főz, hogy négy étkezés, plusz 2 kg.
2019. április 23.a párjával járt itt
A szálloda nagyon barátságos, és tiszta, számomra az volt a jó, hogy kevesen voltak, csend volt, közel a vizpart, lehetett sétálni, az étkezés elegendő és nagyon izletes . A sok-sok virág üditő látvány . Családias, nekünk
nem hiányzott a zsivaj. Balatonalmádi egyébként is nagyon szép.
Nereus Park Hotel válasza
Tisztelt Hölgyem, Kedves Uram,

Köszönjük visszajelzésüket. Igazán örülünk, hogy itt tartózkodásuk során elégedettek voltak. Szállodánk munkatársai kivétel nélkül, vendégeink igényeinek maximális kiszolgálására törekszenek, megteremtve a családias hangulatot a pazar vízparti környezetben.
2019. április 25., , Nereus Park Hotel