Zoltán, Miskolcról

Zoltán, Miskolcról adatlapja

Regisztráció2013.11.21
Utoljára itt2017.06.14

Kiváló 2014. december 2.a párjával járt itt
A párommal immár negyedszer voltunk -a Katalin napok környékén-, ebben a patináns, 1939-től üzemelő szállodában. Mint mindíg most is meg voltunk elégedve a hotel szolgáltatásaival. Ez évben elősször merülhettünk meg a rönkszaunázás után a kinti 0 C fokos merülő fürdőben és utánna pihenhettünk a jakuzziban.
Felhasználó fényképei:
Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető - Grandhotel Galya Galyatető -
Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
2012. évben, Katalin napot ünnepelve voltam a párommal elősször ebben a hotelben. Most 2013. évben Katalin napkor megint megyünk, ez szerintem önmagáért beszél. A párommal egy évben többször megyünk wellneszezni, ezért tapasztalatból állítom, hogy ez a hotel maximálisan a vendégekért van; tisztaságával, szolgáltatásaival, valamint csodás fekvéséről, a levegő tisztaságáról nem is beszélve.
Felhasználó fényképei:
Kiváló 2014. július 29.a párjával járt itt
Ez év márciusában töltöttem egy hétvégét a párommal ebben a hotelben. "Gyakorlott" wellnessezőnk vagyunk, ezért bátran állíthatom, hogy a Hotel Eger & Park kiváló a szolgáltatásaival. Emellett ottjártunkkor fogyatékkal élő fiataloknak nyújtott sportprogramokkal összekapcsolt aktív pihenést.