Zsuka75

Zsuka75 adatlapja

Hegedüs Zsuzsa vagyok, 41 éves. Párommal 4 gyermeket nevelünk, akik közül kettő már annyira nem kicsi, de gyerek. Közigazgatásban dolgozom.
Hogy utazok? Így kezdődik csütörtök este: mit csinálunk a hétvégén? Elmegyünk egy hosszú útra.... pénteken délután pakolás, este indulás, éjjel kóborlás, reggelre célbaérés. Minimális pihenés után ismerkedünk a hellyel. És kizárólag Magyarországon. Hiszen annyi, de annyi gyönyörű hely van!
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Csokoholista  •  Gyermekkel utazó  •  Nagyétkű  •  Kultúraéhes  •  Vízimádó  •  Mindenevő  •  kíváncsi
Regisztráció2016.05.09
Utoljára itt2018.05.21

Kiváló 2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Egy alkalommal jártam itt, de tudom, vissza fogok menni. A Balaton partján védett helyen, kíváncsi tekintetektől elzártan élvezheti az ember a meztelenség előnyeit. Jó árak, tiszta helyiségek, a kényelem minden szinten. Saját stranddal rendelkezik, nagy napozóstéggel. A sátorhelyekhez villanyvételi lehetőség is van, de lehet szobát, mobilházat is bérelni.
Kiváló 2016. május 10.a párjával járt itt
Párommal voltunk ebben az étteremben. Egyszerűen csak leg-leg-leg stílusban tudok beszélni róla! Zárás előtt háromnegyed órával estünk be. Mosolyogva, kedvesen fogadtak, az étlapot azonnal hozták. A választott étel kifogástalan volt: nagy adag, házias ízek, friss, ropogós, ízletes minden!
Gyenge 2016. június 12.családjával járt itt
Két hónappal az érkezésünk előtt a kemping tulajdonosának ajánlatát fogadtuk el: félpanziós ellátás, jegy a várba, biciklikölcsönzés, program, 4 fő részére (2 felnőtt, 2 gyerek 4 és 7 évesek). Gyönyörű helyre érkeztünk, pont a siroki vár alatt található a kemping. A tulajnak fogalma sem volt kik vagyunk, és milyen ajánlatot kaptunk.