Berény Naturista Kemping Balatonberény
8649 Balatonberény, Hétvezér u. 2.

Berény Naturista Kemping Balatonberény a térképen

Szállások Balatonberény városában
Wellness csomagok Balatonberény városában

Berény Naturista Kemping Balatonberény vélemények

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Hàrom napot töltöttūnk itt a naturista parton...nekūnk nagyon tetszett..nyugalom,tisztasàg,mobilhàzak tökèletesek...mindenki kedves ès mosolygòs...retrò èrzès az megvolt..picit visszamentūnk az időben,deee talàn ez volt a legjobb benne...mèg biztosan visszajövūnk!!!!

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy alkalommal jártam itt, de tudom, vissza fogok menni. A Balaton partján védett helyen, kíváncsi tekintetektől elzártan élvezheti az ember a meztelenség előnyeit. Jó árak, tiszta helyiségek, a kényelem minden szinten. Saját stranddal rendelkezik, nagy napozóstéggel. A sátorhelyekhez villanyvételi lehetőség is van, de lehet szobát, mobilházat is bérelni.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
A kemping elhelyezkedése nagyon jó, ápolt és szép a terület, nyugodt környezetet biztosit. Faházat béreltünk, elönye a saját vizesblokk, és semmi más. Öreg, vacak berendezés. A törölközök rongyosak, amelyeket nem cserélnek rendszeresen még külön kérésre sem. Az étterem kinálata számunkra megfelelö volt, és az ételek minösége is.

stupek TOP fotófeltöltő
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 4. - 9 látogató hasznosnak vélte
Az országban csak 3 van ilyen, egy Szegeden, egy itt Balatonberényben, egy Akaliban. Nemigen versenytársa egyik a másiknak, főleg, hogy az utolsó kettő egy cég kezében van. Tehát nemigen kell versenyeznie másokkal. Meg is álltak a 30 évvel ezelőtti színvonalon. Persze néhány éve volt egy „frissítés” de nem sok eredményt hozott.

Toldi Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 5.300,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.03.01-ig
Orwa Apartman II.
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.03.01-ig
Hotel Erzsébet
2 nap/1 éjszaka 13.381 - 17.254,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőség
2021.05.01. - 2021.12.22.

Szállodák Balatonberény környékén
Hotel Vital Zalakaros
Előnyári-őszi kikapcsolódás (min. 4 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)

BalatonberényX