Zuppán Ernő

Zuppán Ernő adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Gasztro-guru  •  Húsimádó  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.08.19
Utoljára itt2022.12.16

Gyenge 2022. december 16.egyedül járt itt
2 napot töltöttem itt a szoba szép tiszta volt jó meleg és kellemes a környezet. Ami nem tetszett ,törött szék sok poloska és egy 32" tv amin még rf-en jött az a néhány csatorna minősíthetetlen minőségben. Az étterem középszerű az ételek átlagosak viszont nagyon drágák. A kiszolgálás a vendéglátás udvarias kedves volt.
Szörnyű 2016. augusztus 19., csoporttal járt itt
Két bőségtálat rendeltünk de mielőtt kihozták volna hozták a tányérokat evőeszközöket a tányérok koszosak voltak visszaküldtük majd hoztak olyat ami csorba volt. Utána 1 órát vártunk az egyiket kihozták majd kb. 40 perc múlva a másikat az első elfogadható volt mennyiségre és minőségre, de a második az a fele volt az elsőnek ráadásul rossz íze volt a húsoknak cipőtalpat megszégyenítő állaggal.
Kiváló 2018. november 7.családjával járt itt
Kb 10 éve jártunk ott egyszer de borzalmas volt koszos, átlagon aluli ételek.Most úja eljöttünk mert azt hallottuk megváltozott.Nagy meglepetés volt mikor beléptünk egy teljesen más hely volt. Gyönyörűen megcsinálva patyolat tiszta. Az ételek finomak és bőségesek az ára meg egyszerűen hihetetlen.