Édenkert Csárda & Fogadó Zagyvaszántó

Édenkert Csárda & Fogadó Zagyvaszántó
3031 Zagyvaszántó, Jókai út 14/A (21-es főút, 11-es kilométer szelvény)

Édenkert Csárda & Fogadó Zagyvaszántó a térképen

Édenkert Csárda & Fogadó Zagyvaszántó értékelése:

1. helyezett az 1 zagyvaszántói étterem közül
189. helyezett Észak Magyarországon - 880 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő, fogadó
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, francia, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex, SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Radeberger

Édenkert Csárda & Fogadó Zagyvaszántó vélemények

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Családommal ültünk be ebédelni. Egyszerű csárdára számítottunk, de egy modern, bár jellegű hely látványa fogadott minket. Maga az étterem nagyon szép, igényes és tiszta. A fogadtatás már kevésbé. A pincérek stílusa elképesztően lekezelő. Sorra felejtették el a rendeléseknket, vagy keverték össze más asztallal.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Húsvét hétfőn érkeztünk ide a Párommal egy késői ebédre. Az első (külső) benyomás alapján egy hagyományos csárda jellegre számítottunk, ám az étterem új (hátsó) része teljesen modern és csodaszép. Rögtön a bejáratnál köszöntöttek is minket és asztalhoz kísértek (foglalás néllkül). Az enteriőr lenyűgöző, szép és tiszta volt az étterem.

Deilinger TOP szállásértékelő
Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Céges rendezvényre érkeztünk ide az ország több részéről, sokan voltunk, hely bőven mindenki számára, de mivel szinte mindenki autóval jött kevés volt a parkolóhely. Az ételek a magyaros jegyek ízeiben lettek elkészítve mert a többségnek erre van igénye. Finom friss alapanyagokból készültek az ételek, ízletes volt a köret, jó bőséges adagokat adtak.

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 7.
Kb 10 éve jártunk ott egyszer de borzalmas volt koszos, átlagon aluli ételek.Most úja eljöttünk mert azt hallottuk megváltozott.Nagy meglepetés volt mikor beléptünk egy teljesen más hely volt. Gyönyörűen megcsinálva patyolat tiszta. Az ételek finomak és bőségesek az ára meg egyszerűen hihetetlen.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 1.
Több meglepetésben volt itt részem. A parkolóban egy maréknyi havat sem lehetett volna összegyűjteni, olyan mértékben meg volt tisztítva az amúgy jelentősen havas-jeges környéken. A fogadtatás, kiszolgálás kitűnő, a pincérek udvariasak, jó humorérzékkel megáldva. Az ételek választéka, minősége és tálalása profi vezetésre és munkatársakra utal.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 18.
Párommal és szüleivel voltunk itt vacsorázni, szülinapot ünnepelni. Ők már ismerték ezt a helyet, sokszor járnak ide, én még nem voltam korábban. Némelyik ételt nagyon eltalálják, és nagyon jól elkészítik, de van amelyik csak középszerű. Az adagok megfelelőek voltak, és valószínűleg, ha erre járunk, legközelebb is betérünk.

cserebogár TOP étteremértékelő
cserebogár TOP egyébhely értékelő
cserebogár TOP fotófeltöltő
2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 8.
Pásztó és környékén voltunk kirándulni. Útban Budapest felé betértünk a csárdába egy kései ebédre. Kellemes tiszta környezet, udvarias kedves személyzet fogadott bennünket. Készségesen álltak rendelkezésünkre az étel választásban is. A kiszolgálás gyors, az ételek frissek, finomak és bőségesek voltak. Az ebéd utáni kávé forró és zamatos volt.

Legnépszerűbb csomagok Zagyvaszántón és környékén
Hotel Aquarell
Cegléd
4 nap/3 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, kézműves programokkal, Aquapark belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.16. - 2020.08.31.
Borostyán Vendégház
Verpelét
4 nap/3 éjszaka 35.000,- Ft/vendégház/éj ártól: szállás önellátással
2020.06.17. - 2020.12.20.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 8.269 - 17.227,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 20.156 - 24.548,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és tófürdő használattal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.31.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2020.07.10. - 2021.07.10.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, limonádé délutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szalonjátékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.05. - 2020.09.06.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.366 - 18.777,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.10. - 2020.12.31.
Halháza Vendégház
Sirok
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék bekészítéssel, grillezéshez és bográcsozáshoz eszközök biztosításával, parkolással
2020.04.01. - 2020.12.23.

Szállodák Zagyvaszántó környékén
Hotel Aquarell Zagyvaszántó
Tó Wellness Hotel Zagyvaszántó
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Nádas tóparti nyár (min. 2 éj)

Édenkert Csárda & Fogadó ZagyvaszántóX