Édenkert Csárda & Fogadó Zagyvaszántó

Édenkert Csárda & Fogadó Zagyvaszántó
3031 Zagyvaszántó, Jókai út 14/A (21-es főút, 11-es kilométer szelvény)

Édenkert Csárda & Fogadó Zagyvaszántó a térképen

Édenkert Csárda & Fogadó Zagyvaszántó értékelése:

1. helyezett az 1 zagyvaszántói étterem közül
199. helyezett Észak Magyarországon - 873 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő, fogadó
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, francia, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex, SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Radeberger

Édenkert Csárda & Fogadó Zagyvaszántó vélemények

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Családommal ültünk be ebédelni. Egyszerű csárdára számítottunk, de egy modern, bár jellegű hely látványa fogadott minket. Maga az étterem nagyon szép, igényes és tiszta. A fogadtatás már kevésbé. A pincérek stílusa elképesztően lekezelő. Sorra felejtették el a rendeléseknket, vagy keverték össze más asztallal.

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Húsvét hétfőn érkeztünk ide a Párommal egy késői ebédre. Az első (külső) benyomás alapján egy hagyományos csárda jellegre számítottunk, ám az étterem új (hátsó) része teljesen modern és csodaszép. Rögtön a bejáratnál köszöntöttek is minket és asztalhoz kísértek (foglalás néllkül). Az enteriőr lenyűgöző, szép és tiszta volt az étterem.

Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Céges rendezvényre érkeztünk ide az ország több részéről, sokan voltunk, hely bőven mindenki számára, de mivel szinte mindenki autóval jött kevés volt a parkolóhely. Az ételek a magyaros jegyek ízeiben lettek elkészítve mert a többségnek erre van igénye. Finom friss alapanyagokból készültek az ételek, ízletes volt a köret, jó bőséges adagokat adtak.

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 7.
Kb 10 éve jártunk ott egyszer de borzalmas volt koszos, átlagon aluli ételek.Most úja eljöttünk mert azt hallottuk megváltozott.Nagy meglepetés volt mikor beléptünk egy teljesen más hely volt. Gyönyörűen megcsinálva patyolat tiszta. Az ételek finomak és bőségesek az ára meg egyszerűen hihetetlen.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 1.
Több meglepetésben volt itt részem. A parkolóban egy maréknyi havat sem lehetett volna összegyűjteni, olyan mértékben meg volt tisztítva az amúgy jelentősen havas-jeges környéken. A fogadtatás, kiszolgálás kitűnő, a pincérek udvariasak, jó humorérzékkel megáldva. Az ételek választéka, minősége és tálalása profi vezetésre és munkatársakra utal.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 18.
Párommal és szüleivel voltunk itt vacsorázni, szülinapot ünnepelni. Ők már ismerték ezt a helyet, sokszor járnak ide, én még nem voltam korábban. Némelyik ételt nagyon eltalálják, és nagyon jól elkészítik, de van amelyik csak középszerű. Az adagok megfelelőek voltak, és valószínűleg, ha erre járunk, legközelebb is betérünk.

cserebogár TOP étteremértékelő
cserebogár TOP egyébhely értékelő
cserebogár TOP fotófeltöltő
2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 8.
Pásztó és környékén voltunk kirándulni. Útban Budapest felé betértünk a csárdába egy kései ebédre. Kellemes tiszta környezet, udvarias kedves személyzet fogadott bennünket. Készségesen álltak rendelkezésünkre az étel választásban is. A kiszolgálás gyors, az ételek frissek, finomak és bőségesek voltak. Az ebéd utáni kávé forró és zamatos volt.

Legnépszerűbb csomagok Zagyvaszántón és környékén
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.03.31.
Halháza Vendégház
Sirok
2019.12.13. - 2020.12.13.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, gyertyafényes vacsorával, wellness-részleg használattal, masszázzsal, játékok használatával, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2020.12.23.
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
4 nap/3 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.02.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
2019.12.13. - 2020.12.13.
Zsuzsanna Kúria
Feldebrő
Akár 1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, forralt borozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.11. - 2020.05.28.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 15.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.10. - 2021.01.31.

Szállodák Zagyvaszántó környékén
Erzsébet Park Hotel Zagyvaszántó
Libra Hotel Zagyvaszántó
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Zagyvaszántó
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Meghitt karácsony (min. 2 éj)
Romantikus wellness (min. 2 éj)

Édenkert Csárda & Fogadó ZagyvaszántóX