Liget Vendégfogadó Recsk
3245 Recsk, Kossuth Lajos út 199.

Liget Vendégfogadó Recsk a térképen

Szállások Recsk városában
Wellness csomagok Recsk városában

Liget Vendégfogadó Recsk vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Azért adtam a véletlen megnevezést a összefoglalónak mert véletlenül találtunk rá, ugyanis elötte voltunk több helyen is de nem tetszettek. Nem bántuk meg hogy betértünk, mert a kiszolgálás gyors volt és az ételek minösége is megfelelt az elvárásainknak. Egy kicsit retro hangulatú de tiszta, ehhez képest egy kicsit drága.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19.
Jó pár évvel ezelőtt egy fantasztikus estebédet sikerült itt elfogyasztani. Több (4-5) éven keresztül rendre minden alkalommal rendezvény miatt zárt ajtókat találtunk. Ebben az évben - mintegy utolsó próbálkozásként - ismét megálltunk, és láss csodát annak ellenére, hogy egy lagzit vártak teljes fegyverzetben, még az egyik utolsó vendégként kiszolgáltak, az utánunk érkezőket viszont már nem.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 2.
Közvetlenül a 24-es út (Gyöngyös-Recsk-Eger)mellett,kényelmes parkolóval, árnyékos környezetben, szépen berendezett, hangulatos, temperált teremben, gyors és pontos kiszolgálás; ez a Liget fogadó Recsken. Az étlapon számos tájjellegű és hagyományos ételek bőséges választéka. Az italválaszték sem kevesebb, de cukrászati termékkínálat nincs.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép hegyvidéken Recsken található a vendégfogadó,ahol kedves kiszolgálás van.Nem kimondottan olcsó jelegű vendéglő,de finomak az ételek.Aki itt áll meg étkezni feltétlenül nézze meg, nem messze Recsktől Parádfürdőn az Ilona vízesést ami a hegyen található a fák között csordogáló patakot táplálja.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2013. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vannak helyszínek, melyek még hosszú időre nyomasztó asszociációkat keltenek az emberben. Ezek közé tartozik történelmi okoknál fogva Recsk is. No de ez nem ok ara, hogy ha például Mátraderecskére megyünk, akkor ne álljunk meg a szomszédos Recsken a Liget vendéglőben, ahol kedves kiszolgálás mellett baráti áron ehetünk jó házias ételeket.

Legnépszerűbb csomagok Recsken és környékén
Agria Vintage Apartman
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék bekészítéssel, borkóstolóval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2021.05.28.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.11. - 2022.05.11.
Öko-Park Panzió
Szarvaskő
2 nap/1 éjszaka 10.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.05.11. - 2021.12.23.
Hunguest Hotel Palota
3 nap/2 éjszaka 18.260 - 23.885,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.12.20.
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegy vásárlási lehetőséggel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2021.07.15.

Szállodák Recsk környékén
Kastélyhotel Sasvár Recsk
Erzsébet Park Hotel Recsk
D&A Apartmanház Recsk
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Egerszalóki pihenés (min. 3 éj)

Liget Vendégfogadó RecskX