Hangulat Vendéglő és Pizzeria Révfülöp
8253 Révfülöp, Füredi u. 17.

Hangulat Vendéglő és Pizzeria Révfülöp a térképen

Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 11.
A családdal voltunk nyaralni Révfülöpön. Egy hosszú kirándulás utána tértünk be a boltba. Mellette megláttuk az éttermet. Tehát rögtön meg is éheztünk. Hangulatos hely. Jó helyen van. Amint leültünk, hozták az étlapot. Bő választék. Viszonylag nagy adagok. És ízletesek. A személyzet készséges. Nem voltak túl sokan, így hamar kaptuk a kiválasztott étkeket.
Budaörs
Ábrahámhegy

2017. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16.
Meghatározó helyen van, minden vásárolni vágyó vagy pénzautomatát kereső, használó ember megfordul itt. Parkolók is vannak. Még a balatoni országútról is látszik, ráadásul még idényen túl is nyitva található. Közepesen hangulatos, túl nagyok a belső és küldő terek, de kétségtelenül kellemes helyet foglalni itt egy csendesebb napon.

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagy melegben is kellemes, hűvös az étterem. A kiszolgálás udvarias volt, de az ételre nagyon sokat kellett várnunk. A választék bőséges, a fogások finomak voltak. /Én halat ettem/ Az adagok mérete szerintem megfelelő. Amit kifogásolnék az a limonádé volt. Kifejezett kívánságom ellenére nagyon édes volt, illetőleg citrusfélét alig látott. . .

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 15.
Az étel minősége közepes, átlagos. A felszolgálás viszonylag gyors volt. Pozitívum, hogy éjfélig tart nyitva és elég nagy ételválaszték is rendelkezésre áll. Kültéri és beltéri helyek egyaránt vannak, akár nagyobb társaságnak is elég. VIGYÁZAT! Az ÁFÁ-t duplán számolták fel (az étlapban az áll, hogy az árak az ÁFÁ-t tartalmazzák, ellenben a számlán a végösszegre még 27%-ot rátettek).

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy területe van , jó az ételkínálat , arról nem is beszélve, hogy NAGYON finom is. Nemrég voltunk ott és nagyon rég ettem olyan finom húst, mint amit kihoztak. Megéri az árát. Pizzáról sokat nem tudok , nem ettem de bizonyára az is nagyon finom. Nyugodtan lehet menni nagyobb éhséggel is, vagy csak egy kis desszertre.

Legnépszerűbb csomagok Révfülöpön és környékén
Joó-Elite Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.22. - 2021.09.30.
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
2-5 éjszaka 12.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szerelemlakattal, jeges meglepetéssel, ajándék emlékfotóval, zene és fényterápiás finn szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.27. - 2020.12.23.
Hotel Forrás Zalakaros
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, klub- és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.02.12.
Annamária Apartmanház
2020.11.26. - 2021.11.26.
Fürdő Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.30.

Szállodák Révfülöp környékén
Hotel Vital Révfülöp
Holiday Hotel Csopak Révfülöp
Fergeteges Szilveszter (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Hangulat Vendéglő és Pizzeria RévfülöpX