Hangulat Vendéglő & Pizzeria Révfülöp

Balatontourist Napfény Kemping Révfülöp - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
04.26-10.06.
Balatontourist Napfény Kemping Révfülöp
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Hangulat Vendéglő & Pizzeria Révfülöp vélemények

Kiváló 2020. július 11.gyerekekkel járt itt
A családdal voltunk nyaralni Révfülöpön. Egy hosszú kirándulás utána tértünk be a boltba. Mellette megláttuk az éttermet. Tehát rögtön meg is éheztünk. Hangulatos hely. Jó helyen van. Amint leültünk, hozták az étlapot. Bő választék. Viszonylag nagy adagok. És ízletesek. A személyzet készséges. Nem voltak túl sokan, így hamar kaptuk a kiválasztott étkeket.
Hangulat Vendéglő & Pizzeria Révfülöp - Külső képHangulat Vendéglő & Pizzeria Révfülöp - BelsőHangulat Vendéglő & Pizzeria Révfülöp - Étel/italHangulat Vendéglő & Pizzeria Révfülöp - Étel/italHangulat Vendéglő & Pizzeria Révfülöp - Étel/italHangulat Vendéglő & Pizzeria Révfülöp - Étel/italHangulat Vendéglő & Pizzeria Révfülöp - Étel/ital
2055
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2210 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42154 feltöltött kép
Átlagos 2017. szeptember 16.egyedül járt itt
Meghatározó helyen van, minden vásárolni vágyó vagy pénzautomatát kereső, használó ember megfordul itt. Parkolók is vannak. Még a balatoni országútról is látszik, ráadásul még idényen túl is nyitva található. Közepesen hangulatos, túl nagyok a belső és küldő terek, de kétségtelenül kellemes helyet foglalni itt egy csendesebb napon.
Hangulat Vendéglő & Pizzeria Révfülöp - BelsőHangulat Vendéglő & Pizzeria Révfülöp - BelsőHangulat Vendéglő & Pizzeria Révfülöp - BelsőHangulat Vendéglő & Pizzeria Révfülöp - Külső képHangulat Vendéglő & Pizzeria Révfülöp - Külső kép
2016. július 26.barátokkal járt itt
Nagy melegben is kellemes, hűvös az étterem. A kiszolgálás udvarias volt, de az ételre nagyon sokat kellett várnunk. A választék bőséges, a fogások finomak voltak. /Én halat ettem/ Az adagok mérete szerintem megfelelő. Amit kifogásolnék az a limonádé volt. Kifejezett kívánságom ellenére nagyon édes volt, illetőleg citrusfélét alig látott. . . Az ár/értek arány jó.
Gyenge 2013. augusztus 15.családjával járt itt
Az étel minősége közepes, átlagos. A felszolgálás viszonylag gyors volt. Pozitívum, hogy éjfélig tart nyitva és elég nagy ételválaszték is rendelkezésre áll. Kültéri és beltéri helyek egyaránt vannak, akár nagyobb társaságnak is elég. VIGYÁZAT!
2013. augusztus 14.családjával járt itt
Nagy területe van , jó az ételkínálat , arról nem is beszélve, hogy NAGYON finom is. Nemrég voltunk ott és nagyon rég ettem olyan finom húst, mint amit kihoztak. Megéri az árát. Pizzáról sokat nem tudok , nem ettem de bizonyára az is nagyon finom. Nyugodtan lehet menni nagyobb éhséggel is, vagy csak egy kis desszertre.