Rezi vár Rezi

Rezi vár Rezi
Rezi vár ReziRezi vár Rezi
Rezi vár ReziRezi vár Rezi

Rezi vár Rezi bemutatkozása

A Rezin található várrom a Keszthelyi-fennsík egyik 427 méter magas sziklaormának kiugró részén áll.Nemrégiben felújították, sor került a kőfalazat rekonstrukciójára, a fagerendás tetőszerkezet építésére fémlemez-fedéssel. Az egykori végvárat az első források 1236-ban zalai várföld néven emlegették.

Az Idill Cserszegtomaj - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
Az Idill Cserszegtomaj
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Rezi vár Rezi vélemények

2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. március 20.a párjával járt itt
Rezi községben, a Vár utcán parkoltunk. A kék - és kék L jelzéseken értünk fel a várba. Ünnepi hétvége lévén nagy tömeg volt. Sütögettek, eszegettek, és sajnos motorokkkal is feljöttek az emberek. A várat feltehetően a XIV. század elején építették, de az ötödik építési periódus a XVI.
2076
Érdekes 2021. szeptember 18.egyedül járt itt
Attól függ, hogy ki milyen formában van, mennyit szeret gyalogolni, milyen idő van, stb. Én inkább autóval tettem meg a felfelé menő út nagyobb részét, van egy elágazás. ahová ki van írva, hogy erre gyalog meredek, de már csak 300 méter, arra meg autóval mg 600, onnan meg még sok séta fel. Nem egy megoldhatatlan feladat.
Rezi vár Rezi - Külső képRezi vár Rezi - EgyébRezi vár Rezi - EgyébRezi vár Rezi - EgyébRezi vár Rezi - BelsőRezi vár Rezi - EgyébRezi vár Rezi - EgyébRezi vár Rezi - EgyébRezi vár Rezi - EgyébRezi vár Rezi - BelsőRezi vár Rezi - Külső képRezi vár Rezi - EgyébRezi vár Rezi - EgyébRezi vár Rezi - Külső képRezi vár Rezi - Külső képRezi vár Rezi - EgyébRezi vár Rezi - EgyébRezi vár Rezi - EgyébRezi vár Rezi - EgyébRezi vár Rezi - EgyébRezi vár Rezi - Egyéb