Galcsik Fogadó & Étterem Salgótarján

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Galcsik Fogadó & Étterem Salgótarján vélemények

2022. szeptember 8., csoporttal járt itt
4 napos kirándulásunk szálláshelye volt a fogadó. A szoba elfogadható, jó hogy a mi szobánkban volt hűtőszekrény (nem mindegyikben). A reggeli svédasztalos, ahol 2 meleg (tojás, virsli) és többbfajta hideg (felvágott, szalámi, kolbász, sajt, müzli) étel volt, minden nap ugyanaz. Tea, kávé és gyümölcslé is volt.
Átlagos 2018. július 15.barátokkal járt itt
Kirándulás után, nagyon éhesen találtunk a hangulatos külsejű étteremre. Szép tiszta minden, még a kutyának is megengedték, hogy a teraszon legyen. Rajtunk kívül itt nem is volt senki, a belső helyiségben is csak ketten, pedig hétvége volt. Rögtön étlap, a választék az átlagos, jónak ígérkező.
Galcsik Fogadó & Étterem Salgótarján - BelsőGalcsik Fogadó & Étterem Salgótarján - Étel/italGalcsik Fogadó & Étterem Salgótarján - Étel/italGalcsik Fogadó & Étterem Salgótarján - Étel/italGalcsik Fogadó & Étterem Salgótarján - Egyéb
2015. április 4.a párjával járt itt
Párommal érkeztem hogy itt ünnepeljük meg a Nőnapot. A borválaszték nem túl bőséges,ebben lehetne erősödni. Udvarias,figyelmes kiszolgálásra nem lehetett panaszunk, egy kedves,fiatal hölgy személyében,aki gyorsan,ügyesen szervírozta nekünk a kétszemélyes tálat. A Bőségtál finom volt, -ár/érték aránya kitűnő-, és nagyon jól laktunk pedig jó étvágyúak vagyunk mind a ketten.
2013. szeptember 19.barátokkal járt itt
Nagyon tetszett hogy a város központban található. Közel volt minden. Az étteremben az adagok hatalmasak az árak reálisak. Szobák tisztaságában erősödhetnének még. Az utca zaja nagyon behallatszik. Vagy csak mi nem vagyunk hozzászokva. Ránk az ételek minősége és mennyisége tett mély benyomást. Ha legközelebb is arra járunk biztosan ott szállunk meg.
Kiváló 2013. június 13.családjával járt itt
Párommal és édesapjával sokszor megfordultunk ezen a helyen, mindig elégedetten távoztunk innen! Nagyszerű,bőséges ételekkel szolgáltak ki minket. Akármilyen családi, baráti rendezvényt el tudnék ezen a helyen képzelni, Valentin napot is itt szoktunk megünnepelni a párommal. Az ételek áraival is elégedettek vagyunk. Bármikor szívesen megyek vissza!