Paprika Önkiszolgáló Étterem Salgótarján

3100 Salgótarján, Huta út 6.

Paprika Önkiszolgáló Étterem Salgótarján a térképen

Paprika Önkiszolgáló Étterem Salgótarján értékelése:

4. helyezett a 21 salgótarjáni étterem közül
200. helyezett Észak Magyarországon - 880 étterem közül

étterem, önkiszolgáló, ételbár, vendéglő

Paprika Önkiszolgáló Étterem Salgótarján vélemények

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
Olyan sokan dicsérgették a helyet, hogy több év után ismét esélyt adtam neki. Igaz, akkor más volt a tulajdonos, és nem voltam elragadtatva. Forgalmas csomóponttól, picit távolabb van az önkiszolgáló étterem. Kicsit meglepődtem, hogy csak hárman voltak előttem, rengeteg parkoló autó ellenére. Egyik úr telefont kapott, az asszony is csatlakozott, hezitáltak.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kiváló ételek,remek kiszolgálás. Az önkiszolgáló jelleg ellenére Salgótarján legjobb étterme, szerintünk. Sokan látogatják,időben kell érkezni ha nem akarsz lemaradni valamelyik fogásról. Kedves kiszolgálók,állandó tisztaság jellemző. Ár érték arány nagyon jó. Sok szerencsét kivánunk nekik a továbbiakra. Sok " nivosnak " mondott tarjáni étterem tanulhat tőlük!

2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. június 27.
Régóta rajta volt a bakancslistámon, most alkalmam nyílt kipróbálni. Tikkasztó melegben, kimondottan nem éhesen tértem be, kíváncsiságból. Picit ebédidőn túl, már erősen hiányos volt a választék. A harmadik "sajnos már elfogyott" válasz után, elhárítva az én ízlésvilágom szerint össze nem illő ajánlást, végül egy gyümölcsleves mellett döntöttem.
Salgótarján

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal néztünk be ide,már régen szerettünk volna itt ebédelni egy jót. Amikor beléptünk rögtön szembetűnt,hogy igényes helyről van szó. Ésszerű adagok,jó árérték aránnyal,az ételek minősége átlagos,az étterem tisztasága jónak mondható. Összességében ajánlom mindenkinek,aki szeretne egy ebédre beugrani valahová,s fontos neki hogy kultúrált helyen fogyasszon.

Legnépszerűbb csomagok Salgótarjánban és környékén
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.06. - 2020.12.23.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.04. - 2021.02.28.
Tavas Vendégház
Karancsalja
2020.04.06. - 2021.04.06.
Borostyán Vendégház
Verpelét
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.25. - 2021.04.06.

Szállodák Salgótarján környékén
Tó Wellness Hotel Salgótarján
Szent István Hotel Salgótarján
Hotel Villa Völgy Salgótarján
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Pihentető Villanapok (min. 2 éj)

Paprika Önkiszolgáló Étterem SalgótarjánX