Hotel Furmint Sárospatak ★★★

Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Hotel Furmint Sárospatak vélemények

2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
2023. május 30.a párjával járt itt
Jó volt Ez az egyetemi campus tulajdonképpen, ami most felújításon esik át, így kívül és a 3. emeleten hét közben munka folyik. A szoba és a fürdő nagyon szép, minden van ami kell. Kedves, hogy a hűtőbe magnéziumos vizet is bekészítettek, amit az emeleteken lévő vízgépből utána lehetett tölteni. Az ágy kényelmes volt, a TV-ben sok adó van.
Hotel Furmint Sárospatak - EgyébHotel Furmint Sárospatak - EgyébHotel Furmint Sárospatak - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2022. június 13.a párjával járt itt
Igen, érdekes elhelyezkedés. . . Egy iskola szomszédságában szó szerint. Valószínűleg ez is az iskolához tartozott valamikor, talán kolesz lehetett, de ez nem jött le. Teljesen felújított, tetszetős, tiszta, minden rendben volt. Az is furcsa volt - de csak kicsit - hogy alig volt szállóvendég. Persze, értem én, Pünkösd után kedden érkeztünk, de akkor is.
2020. március 8.egyedül járt itt
A Furmint hotel Sárospatak egyik impozáns szálláshelye. Pozicionáltsága is jó. Szép, rendezett szobák, de iszonyú meleg. A személyzet sem tudta levinni a hőmérsékletet 25 fokról. A fűtőtestet hiába zártam el. Éjjel ablakot kellett nyitni. Onnan meg a februári hideg jött be. Szóval ez az apróságnak tűnő tényező elrontotta ott-tartózkodásomat. Négy pontot adtam, mert sokan örülnek a 25 foknak, nekem az hőguta.
Hotel Furmint Sárospatak - Szobák