Tengerszem Üdülőpark & Camping Sárospatak

3950 Sárospatak, Herceg Ferenc u. 2. (bejárat a Herceg utca és Virág utca kereszteződése felől)

Tengerszem Üdülőpark & Camping Sárospatak a térképen

Tengerszem Üdülőpark & Camping Sárospatak értékelése:

3. helyezett a 22 sárospataki szállás közül

Tengerszem Üdülőpark & Camping Sárospatak vélemények

2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
Huszonfős csoporttal voltam, költségkímélésből a "legfapadosabb" faházakat (amiben csak ágyak meg székek vannak) kértük, meglepetésünkre az olcsóbb árért is sokkal komfortosabbakat, fütéssel, kis konyhával, fürdővel kaptunk mert az olcsókat éppen átalakítani tervezik és talán még nem készültek el vele. Kellemes "meglepetés" volt. Köszönjük!

2016. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. október 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Főszezonon kívül érkeztünk, ilyenkor sajnos elég kihalt a környék. Az előzetesen lefoglalt házakat egy kis félreértés miatt kiadták egy másik csoportnak, de teljesen korrekt módon mi magasabb komfort fokozatúakat kaptunk. Így a szállás várakozáson felüli volt, tiszta és kényelmes. Sajnos az étkezés nincs igazán jól megoldva, az étkező is elég "szocreál" jellegű, legalább egy kávéfőző, vagy kávéautomata lett volna.

2016. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 30.
Az országot járva most jutottunk el ide először. Több mint száz gombász társammal laktuk be ezt a csendes helyen lévő tábort. Sajnos szárazság fogadott minket, de még így is négyszáz feletti fajszámmal jöttek elénk a gombák. Mi lett volna ha. . . . . . . . . . . . . , ezt majd a következő alkalommal fogjuk megtapasztalni. Ide még jönni kell.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Július eleji forró napokon voltunk ezen a kis helyen. A szuperior faházakban 2 család kényelmesen elfér. A konyha minimál stílusban felszerelt,de célnak megfelelt. A házak nem melegedtek fel a nagy melegben,kellemesen lehetett bennük pihenni. Az üdülőparkban nagyon kellemes volt a medence,mindig tisztán tartották,lehetett teniszezni,focizni stb.

Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 3.833,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tokaji borral, kerékpár és szauna használattal
Braun Vendégház
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Rákóczi Panzió
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 7.200 - 7.700,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Sárospatak környékén
Nyári zsongás - kastélyban (min. 2 éj)
Mini vakáció (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre