Kalauz József

Kalauz József adatlapja

Szombathelyen élek a párommal, aki velem együtt jön télen nyáron a pihenésekre. Sok helyen voltunk már wellness pihenésen és külföldön a hideg elől menekülünk délebbre.
Autóval utazunk a pihenések helyszínére. Repülővel meg szigeteket veszünk célba. Éttermeket alkalomhoz kötötten szoktuk látogatni és a nyári üdülésünket félpanzióval kérjük.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2014.09.29
Utoljára itt2019.12.05

Kiváló 2014. szeptember 29., csoporttal járt itt
Az árajánlat kéréssel kell kezdenem. 60-80fő részére foglaltam, de a tényleges létszám 110körüli lett. Olyan kedvezményt kaptunk,hogy nem lehetett elutasítani. Fél panziót kaptunk svéd asztalos felszolgálással. Egy meglepi kaját is felszolgáltak az előadások között.
2015. január 6.családjával járt itt
Most már jó szívvel gondolok vissza az idei karácsonyra. De a megérkezés nem volt sikeres. Senki nem szólt, hogy 18 után nincs recepciós. Egy telefonszámot találtunk a bejáratnál amit elsőre felvett az Úr. Bemondta a kódot ami nyitotta a belső ajtót. Bementünk a recepciós pultba, elvettük a saját kulcsunkat és elindultunk a lift felé.
Átlagos 2019. augusztus 7.a párjával járt itt
Régen nem jártunk már a fürdőben. Érkezés után mentünk a szekrényekhez. Meglepve éreztük, hogy a kinti meleg sem zavartatja az üzemeltetőt, a fűtés ment. Medence tér elég koszos volt, mivel kintről hordjuk be a lábunkkal. Nem láttam takarítót sem és a gyógymedence környékén is ritkán szóltak a gyerekeknek.