Brick Bistro Sárvár

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürdő
107.100 Ft / 2 fő / 3 éj-től all inclusive ellátással

Brick Bistro Sárvár vélemények

Gyenge 2021. július 19.a párjával járt itt
Sajnos másfél óra alatt sem bírtak elkészíteni egy egyszerű gombás rizottót.
Nem nevezném túl kényelmesnek, az asztalok igen közel vannak egymáshoz, ez által nagy zajban kell ebédelni.
Nyár közepén a sok vendéghez igen kevés volt a pincér és szakács is. Az ételadag pedig nagyon kevés. Nem ajánlom.
2Ételek / Italok
1Kiszolgálás
1Hangulat
2Ár / érték arány
2Tisztaság
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 123 városban járt márFelfedező - 71 helyen első értékelőNépszerű író - 1721 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2234 feltöltött kép
2019. augusztus 1.családjával (gyerekekkel) járt itt
Egy kellemes és hangulatos környezetben található étterem, konkrétan a "sétló / belvárosi" részen. Kedves és barátságos kiszolgálás, a belső designe toppon van, letisztúlt, minimalista, de mégsem a beton és a fa hihetetlen jó "össszedolgozása" a színek és a vintage stilus izzók a 60 éveket idéző kényelmes székek, egyszóval izléses és igényes és hangulatos/ otthonos.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Brick Bistro Sárvár - Külső képBrick Bistro Sárvár - BelsőBrick Bistro Sárvár - BelsőBrick Bistro Sárvár - Külső képBrick Bistro Sárvár - BelsőBrick Bistro Sárvár - BelsőBrick Bistro Sárvár - Mosdó / FürdőszobaBrick Bistro Sárvár - Mosdó / FürdőszobaBrick Bistro Sárvár - Külső képBrick Bistro Sárvár - Belső
Még több kép (7 db) >>