Brick Bistro Sárvár

2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Brick Bistro Sárvár vélemények

2023. szeptember 29.a párjával járt itt
Sárvári pihenésünk alkalmával egyik nap a belvárosba terveztük az ebédelést. Mire a vár környékén jártunk nagyon sötét felhők gyülekezték, így jobbnak láttuk, ha keresünk valami fedelet és egyúttal az ebédet is megesszük. Ez a Bistro nagyon hangulatos volt a terasz résszel, így az eső elől is védett, de mégis a szabadban voltunk.
Kiváló 2021. november 1.családjával járt itt
Minden tekintetben tökéletes! Nagyon kedves kiszolgálás. Hangulatos hely, s az árakkal sincsenek elszállva. Az ételek hatalmas kulináris élményt nyújtottak. Ízletesek és a tálalás is nagyon minőségi. Nagyon sok étteremben jártunk már az ország különböző pontjain, de messzemenőkig az egyik legjobb hely a Brick Bistro ! Már többször jártunk itt
Brick Bistro Sárvár - EgyébBrick Bistro Sárvár - EgyébBrick Bistro Sárvár - EgyébBrick Bistro Sárvár - EgyébBrick Bistro Sárvár - EgyébBrick Bistro Sárvár - EgyébBrick Bistro Sárvár - EgyébBrick Bistro Sárvár - Egyéb
Kiváló 2021. október 20.gyerekekkel járt itt
A legjobb hamburgereket itt ettük! Isteni minden, jó a hangulat, kellemes a környezet. Gyors kiszolgálás még péntek este is mikor szinte teli volt az étterem.
Gyenge 2021. július 19.a párjával járt itt
Sajnos másfél óra alatt sem bírtak elkészíteni egy egyszerű gombás rizottót.
Nem nevezném túl kényelmesnek, az asztalok igen közel vannak egymáshoz, ez által nagy zajban kell ebédelni.
Nyár közepén a sok vendéghez igen kevés volt a pincér és szakács is. Az ételadag pedig nagyon kevés. Nem ajánlom.
2019. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Egy kellemes és hangulatos környezetben található étterem, konkrétan a "sétló / belvárosi" részen. Kedves és barátságos kiszolgálás, a belső designe toppon van, letisztúlt, minimalista, de mégsem a beton és a fa hihetetlen jó "össszedolgozása" a színek és a vintage stilus izzók a 60 éveket idéző kényelmes székek, egyszóval izléses és igényes és hangulatos/ otthonos.
Brick Bistro Sárvár - Külső képBrick Bistro Sárvár - BelsőBrick Bistro Sárvár - BelsőBrick Bistro Sárvár - Külső képBrick Bistro Sárvár - BelsőBrick Bistro Sárvár - BelsőBrick Bistro Sárvár - MosdóBrick Bistro Sárvár - MosdóBrick Bistro Sárvár - Külső képBrick Bistro Sárvár - Belső