marge

marge adatlapja

Regisztráció2019.07.31
Utoljára itt2021.11.22

Gyenge 2019. július 31.a párjával járt itt
Szalajka völgyi túrából tértünk be nagy reményekkel, de nekünk nagy csalódás volt, pedig a küllem és a kiválasztott étel jónak tűnt. Érkezés és távozás között másfél óra telt el és ebből 10 perc volt az étkezés, a többi a várakozás. . . 3-4 asztalnál ültek a teraszon, nem gondoltam volna, hogy egy sima hétköznap ennyit kell várni egy főételre.
Kiváló 2019. augusztus 4.a párjával járt itt
Nyaralásunk alatt tértünk be kétszer is, ugyanis már az első ebédünk maradandó élményt nyújtott. Gyors, udvarias kiszolgálás, ételek italok minősége is kifogástalan. Mindezek mellé a kilátás is fantasztikus. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Mi biztos, hogy itt fogunk enni, ha még visszatérünk Egerbe.
Kiváló 2019. augusztus 4.a párjával járt itt
Nyaralásunk utolsó estéjén tértünk be, bár már korábban is szemeztünk a hellyel :) Hangulatos tiszta terasz fogadott minket. A pincérek nagyon kedvesek, udvariasak, segítőkészek. Folyamatosan figyeltek a vendégekre és a tisztaságra. Az étel kifogástalan volt, az italok szintén. Árban is teljesen korrekt szerintem.
Felhasználó fényképei:
HBH Bajor Sörház & Étterem Eger -