Street Kitchen Sárvár

9600 Sárvár, Rákóczi Ferenc u. 36.

Street Kitchen Sárvár a térképen

Street Kitchen Sárvár értékelése:

4. helyezett a 21 sárvári étterem közül
139. helyezett Nyugat Dunántúlon - 761 étterem közül

gyorsétterem, hamburgerező, streetfood

Street Kitchen Sárvár vélemények

2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10.
A Street Kitchen Sárváron kifejezetten frekventált helyen található, a fürdő mellett. A terasz kellemes, az ételek elfogadhatóak, de semmi különös. A kiszolgálás borzalmas. Öt percet álltunk a bejáratnál, hátha valaki beinvitál és mutat nekünk egy asztalt. Nem jött senki, így magunknak kellett vadásznunk egy asztalt.

Nagir TOP étteremértékelő
2020. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. május 9.
Remek hely! Nagyon finom a hamburgerük. Limonádét ittunk, több fajtát, mind jó volt. Hatalmasak az adagok, az ár-érték arány is rendben van. Választék is akad bőven. (A presszó kávé isteni). A kiszolgálás kedves és gyors. Talán csak a mellékhelyiséggel volt némi probléma, lehetne tisztább... Fizetni lehet Szépkártyával is.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 27.
Másodjára térünk be az étteremben.... Már voltunk egyszer akkor nem voltunk lenyűgözöve. Mivel nem volt más így muszály volt.
Kellemesen csalódtunk, az ételek minősége és a kiszolgálás mennyit javult. Bátran betérünk ha erre járunk legközelebb!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 3.
Hangulatos kis étterem, igazi street food jelleggel. Nagyon kedves volt a kiszolgálás, még akkor is amikor zárás előtt 1 órával értünk oda. Nagyon finomak a hambik, házi húspogácsából készülnek, nagyon barátságos áron. Kétszer is megfordultunk ott a nyaralás során és mindkét alkalommal finomakat ettünk, ittunk. Aki arra jár mindenképp nézzen be, megéri :)

Legnépszerűbb csomagok Sárváron és környékén
Németh Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 5.825 - 9.002,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2021.01.01.
Fábiánics Kastély
Misefa
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.09.25. - 2021.09.25.
Harmónia Termál Hotel
2-7 éjszaka 7.630,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.10.31.

Szállodák Sárváron és környékén
Palace Hotel  Sárvár
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Club Dobogómajor Sárvár
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Spirit alakformálás (min. 3 éj)
A Karácsony Cserszegi Csodája (min. 2 éj)

Street Kitchen SárvárX