Kalauz József: Lassan jött finom vacsora. - Tinódi Étterem Sárvár

Tinódi Étterem Sárvár értékelése
4. helyezett a 21 sárvári étterem közül

Lassan jött finom vacsora.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7.
Fürdőzés után mentünk egy vacsora erejéig. Az innivalót hamar megkaptuk, de az ételekre egy órát vártunk. A fél perces áramszünet és a sok vendég volt az indok. A tálalás és az íze is nagyon kiváló volt. Sajnos helyhiány miatt a cigizős oldalra tudtunk leülni, de nem volt vészes, pedig itt is voltak minden asztalnál. Fizetésnél jólesett az elnézés kérése. Az élő zene nem mindig hozta az elvárt szintet.

Ennyire tetszett: Átlagos
Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Átlagos
Hangulat:
Tisztaság: Átlagos

Szeretnéd követni Kalauz József felhasználót?    Igen

2019. szeptember 2. - Tinódi Étterem válasza Kalauz József értékelésére:
Kedves Vendégünk! Örülünk, hogy összességében elégedettek voltak éttermünkkel! Tuljadonképpen Ön már leírta, hogy sokan voltak, a végén elnézést kértünk, a várakozás miatt. Kérem gondoljon a 45-50 °C - ban dolgozó szakácsokra is, akik mindent megtettek azért, hogy Önök és a többi Vendég is finomat egyen és jóllakjon! Máskor is szeretettel várjuk! :)
Góczánné Bukovics Ildikó, tulajdonos
Tinódi Étterem Sárvár
9600 Sárvár
Hunyadi út 11.

2019. július 29.
Ajánlás útján jutottunk el ehhez az étteremhez! Nagyon finom ételek és bőséges adagok. Kedves és precíz kiszolgálás, így kellene minden vendéglátós helyen!

2019. január 29.
Sárvári tartózkodásaink alkalmával mindig meglátogatjuk ezt a sajátságos hangulatú éttermet, ahol legtöbbször a címben szereplő ételt választjuk. Amikor ettől eltérünk, akkor sem csalódunk. Az adagok nagyok, finomak, gyorsan elkészülnek és nem kerülnek sokba. A fiatal pincérek felettébb...

2018. június 3.
Kicsit messzebb található az étterem a központtól, de belépve hangulatos kis kerthelyiségbe csöppentünk. Kicsit csárda jellege van a helynek, de mi pont ezt szeretjük. A választott főételek bőségesek és nagyon finomak voltak. Ki is találtuk a párommal, hogy másnap itt reggelizünk, mert láttuk az...