Tinódi Étterem Sárvár
9600 Sárvár, Hunyadi út 11.

Tinódi Étterem Sárvár a térképen

Tinódi Étterem Sárvár értékelése:

4. helyezett a 21 sárvári étterem közül
88. helyezett Nyugat Dunántúlon - 759 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, nemzetközi
grill ételek ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, mindenféle :)
Gépzene:
rádió
magyar, angol, német, cseh
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Gösser, Soproni, Soproni Fekete Démon

Tinódi Étterem Sárvár bemutatkozása

Ha üdülni, pihenni vágyik, szeretne egy jót enni vagy éppen csak megszomjazott – nálunk jó helyen jár!

Étterem:

Étterem:
A 80 fős étterem családi rendezvények, üzleti vacsorák, baráti összejövetelek lebonyolítására, kirándulócsoportok fogadására is kiválóan alkalmas.
Éttermünkben házias ételekkel, magyaros specialitásokkal, folyamatosan megújuló választékkal várjuk kedves vendégeinket!

Helyben sütött pizzáink biztosan nem okoznak csalódást!
Az étkekhez illő borajánlatunkat külön borlap mutatja be.
Esküvők, lakodalmak lebonyolítását készséggel vállaljuk.
Vállaljuk ülő- és állófogadások szervezését.
Hidegtálakra megrendelést felveszünk.
Hétfőtől péntekig kedvező áron változatos és ízletes napi menükkel várjuk a hozzánk betérőket.
Hétvégeken, pénteken és szombaton hangulatos élőzenével tesszük a nálunk töltött időt kellemesebbé.
Ingyenes Internet Wifi - HotSpot
A panzióba érkező vendégeink számára félpanzió kérhető, mely menüválasztásos: kétféle, 3 fogásos (leves, főétel, savanyúság, desszert) menüsor kínál fenséges ízeket a gasztronómia szerelmeseinek.

Borozó:
A Tinódi Fogadó pincehelyiségéből kialakított 50 fős borozó kedvelt szórakozóhelye a város fiataljainak, a hozzánk betérő turistáknak, vagy éppen csak egy kávéra vágyó kedves vendégnek.
Az étterem teljes a'la carte választékát a borozóban is felszolgáljuk, LAVAZZA kávékülönlegességekkel, valamint speciális pinceajánlattal várjuk. Velős pirítós, pizza, melegszendvics – néhány ajánlat a kínálatból. A helyiség hátsó részében csocsó várja a szórakozni vágyó vendégeinket. Ingyenes Internet: Wifi – HotSpot elérés!

A kerthelyiség
Nyáron kerthelyiségünkben árnyas fák alatt konyhánk teljes választékával, hűsítő italokkal, fagylaltkelyhekkel, majdnem minden este élőzenével várjuk kedves vendégeinket.
A kicsiket szép időben játszóház, rajzeszközök várják. Alkalmanként folklórműsorokat, gulyás-partikat, műsoros esteket szervezünk.

Tinódi Étterem Sárvár képei

Tinódi Étterem Sárvár vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7.
Fürdőzés után mentünk egy vacsora erejéig. Az innivalót hamar megkaptuk, de az ételekre egy órát vártunk. A fél perces áramszünet és a sok vendég volt az indok. A tálalás és az íze is nagyon kiváló volt. Sajnos helyhiány miatt a cigizős oldalra tudtunk leülni, de nem volt vészes, pedig itt is voltak minden asztalnál. Fizetésnél jólesett az elnézés kérése.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 2.
Kedves Vendégünk! Örülünk, hogy összességében elégedettek voltak éttermünkkel! Tuljadonképpen Ön már leírta, hogy sokan voltak, a végén elnézést kértünk, a várakozás miatt. Kérem gondoljon a 45-50 °C - ban dolgozó szakácsokra is, akik mindent megtettek azért, hogy Önök és a többi Vendég is finomat egyen és jóllakjon! Máskor is szeretettel várjuk!

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Ajánlás útján jutottunk el ehhez az étteremhez!
Nagyon finom ételek és bőséges adagok. Kedves és precíz kiszolgálás, így kellene minden vendéglátós helyen!
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 2.
Köszönjük kedves szavait, máskor is szeretettel várjuk Önöket! :)

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Sárvári tartózkodásaink alkalmával mindig meglátogatjuk ezt a sajátságos hangulatú éttermet, ahol legtöbbször a címben szereplő ételt választjuk. Amikor ettől eltérünk, akkor sem csalódunk. Az adagok nagyok, finomak, gyorsan elkészülnek és nem kerülnek sokba. A fiatal pincérek felettébb udvariasak, segítőkészek, még nyoma sincs rajtuk a néhol tapasztalt unottságnak.
Válasz az értékelésre - 2019. február 11.
Kedves Vendégünk! Örülünk, hogy elégedettek voltak éttermünkkel, az ételekkel és a felszolgálással is. Igyekszünk mindig jól teljesíteni és valóban a felszolgálók is mindent elkövetnek, hogy Vendégeink visszatérjenek. Máskor is szeretettel várjuk Önöket!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 3.
Kicsit messzebb található az étterem a központtól, de belépve hangulatos kis kerthelyiségbe csöppentünk. Kicsit csárda jellege van a helynek, de mi pont ezt szeretjük. A választott főételek bőségesek és nagyon finomak voltak. Ki is találtuk a párommal, hogy másnap itt reggelizünk, mert láttuk az étlapon, hogy van erre lehetőség.

zotya1 TOP egyébhely értékelő
2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 19.
Sárvári kirándulásunk és strandolásunk alkalmával kerestünk egy éttermet. A helyieket kérdezgetve nem nagyon ismernek jó éttermet. De mi megtaláltuk. Hangulatos kert helység. Hangulatos élő zenével. A felszolgálók kedvesek voltak és persze a kiszolgálás is profi módon történt. Ételek ízletesek és finomak voltak. Nagy adaghoz képest az ár is elfogadott volt.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 22.
Hangulatos, picit szocreál stílus, de azonnal jól éreztem magam!
Nagyon kedves volt a fogadtatás!
Még egy fehér kistestű kutya is örült érkezésünknek!
Finomat ettünk, ha nem is a mi szánk íze szerint volt fűszerezve, és egy picit ujragondoltak is voltak az ételek!
Köszönjük!
Mindenkinek ajánlom!
Jó az ár érték aránya is a helnyek!

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 29.
Vacsorázni tértünk be a Tinódi étterembe. Jártunk már itt párszor, így tudtuk, hogy nem fogunk csalódni. Sok asztalfoglalás volt már, és több eseményt is tartottak, de a pincér talált nekünk gyorsan egy asztalt. Kedves személyzet fogadott minket, gyors kiszolgálásban volt részünk. Az ételek nagy adagok voltak, szépen tálalva és díszítve.
Veszprém
Zirc

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 16.
Korrekten kitöltött étterem adatlap, őszinte vélemények és őszinte honlap alapján próbáltuk ki a Tinódi éttermet. Nem csalódtunk benne. Már otthon a neten láttuk, hogy humorban nincs hiány - legalábbis az étlap szerint. Tetszett, hogy őszintén kiírják a halbelsőségekre, hogy "enyhén csípős", vagy éppen "a készlet erejéig" - így nem éri az embert csalódás.
Válasz az értékelésre - 2016. december 20.
Kedves Vendégünk! Köszönjük értékelését. Örülünk, hogy elégedett volt szolgáltatásunkkal.:) Máskor is szeretettel várjuk Önt és családját / barátait éttermünkbe...

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 22.
Első alkalommal jártunk a tinódi étteremben vasárnap délután. Sajnos szinte telt ház volt családi rendezvény miatt,de a tulajdonos egyből kerített nekünk egy asztalt. A pincér kedves volt,a felszolgálás gyors. Még így hogy családi rendezvény volt sem kellett sokat várni az ételre. Az ételek minőségileg és mennyiségileg is megfelelőek voltak.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 15.
Egy rossz sárvári élmény [moderálva - a szerk. ] után valóságos felüdülés volt ide betérni. Maga a hely hangulatos, székek roppant kényelmesek és az asztalok távolsága miatt nem egymás nyakában kell étkezni. A kiszolgálás olyan, amilyennek lennie kell; mosolygó és kedves pincér, gyors kiszolgálás és bőséges, finom ételek. A választék kifejezetten bőséges.

Legnépszerűbb csomagok Sárváron és környékén
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 25.100 - 25.900,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.12.30.
Kék Villa Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.08.
Főnix Club Hotel & Wellness
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.15. - 2020.02.29.
Batthyány Kúria
Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.12.15. - 2019.12.20.
Zenit Hotel Vendégház
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaprogramokkal
2019.09.08. - 2020.04.08.
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 14.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2020.11.26.
Toldi Panzió
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2022.01.04.
Pólus Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes éttermi fogyasztással és Sopron Gokart pálya használattal, parkolással, WI-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.21. - 2020.03.31.
Hotel Wolf
3-5 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2018.12.01. - 2020.08.31.
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.09. - 2020.09.30.
Amadeus Villa
3 nap/2 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.08.
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.09.02. - 2020.01.02.

Szállodák Sárvár környékén
Hotel Szieszta Sárvár
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sárvár
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Palace Hotel  Sárvár
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Palace wellness élmények (min. 3 éj)

Tinódi Étterem SárvárX