Vadkert Étterem Sárvár

Vadkert Étterem Sárvár
Vadkert Étterem SárvárVadkert Étterem Sárvár
Vadkert Étterem SárvárVadkert Étterem Sárvár

Vadkert Étterem Sárvár bemutatkozása

Szállóvendégeink részére bőséges svédasztalos reggelit kínálunk. Hangulatos éttermünkben hal- és vadspecialitások mellett a magyar konyha jellegzetes ételeiből is válogathatnak a hozzánk betérők. Rusztikus stílusban megújult vadásztermünk kiválóan alkalmas csapatépítő tréningek, születésnapi partik, továbbképzések megrendezésére.

Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Bassiana Sárvár
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Vadkert Étterem Sárvár vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. június 14.a párjával járt itt
Vacsorázni érkeztünk a Vadkert major éttermébe, ahol egy kellemes estét töltöttünk el. A major hatalmas területen helyezkedik el, állatsimogatóval, játszótérrel, szaunaházzal, szálláshelyekkel (szobákkal és kempinghelyekkel) és az étteremmel, ami egyben rendezvényteremként is funkcionál.
Vadkert Étterem Sárvár - Étel/ital
Kiváló 2018. március 18.a párjával járt itt
Egy kicsit zilált délelőtt után véletlenül keveredtünk erre. Bátortalanul kérdeztem, hogy csak a szállóvendégeket szolgálják-e ki, egy nagyon barátságos és szuper-udvarias felszolgáló invitált be. Az étterem (ahogy megtudtuk) egy éve még lovarda volt, abból alakították ki, a hangulatán egy kicsit érződik, de amúgy nagyon tiszta, otthonos, meghitt hely!
Kiváló 2016. december 30.a párjával járt itt
Sárvári csavargásaink során egy séta alkalmával tértünk be a Vadkert majorba. Miután megsimogattuk a pónikat, barikat, kecskéket és lovakat, kifelé menet kínálta magát a Vadkert étterem. A fényképeken is látszik, hogy marhaistállóból alakították ki, hiszen ötletes módon meghagyták a kikötő karikákat.
Vadkert Étterem Sárvár - Külső képVadkert Étterem Sárvár - BelsőVadkert Étterem Sárvár - MosdóVadkert Étterem Sárvár - MosdóVadkert Étterem Sárvár - BelsőVadkert Étterem Sárvár - BelsőVadkert Étterem Sárvár - BelsőVadkert Étterem Sárvár - BelsőVadkert Étterem Sárvár - BelsőVadkert Étterem Sárvár - Étel/italVadkert Étterem Sárvár - Étel/italVadkert Étterem Sárvár - BelsőVadkert Étterem Sárvár - Étel/italVadkert Étterem Sárvár - Étel/italVadkert Étterem Sárvár - BelsőVadkert Étterem Sárvár - BelsőVadkert Étterem Sárvár - Egyéb
Kiváló 2016. szeptember 27.barátokkal járt itt
Több évig odajártunk minden nagyon szuper ,a kaja finom gusztusos. A kiszolgálás kifogástalan mosolyogval járkálnak az emberek közt . A szállás elfogadhato árban van tiszta rendezett környezet . Mindrn kérést megoldanak ,nincs lehetetlen . A fürdöhöz közel van minden jól megközelithetö csak ajánlani tudom mindenkinek a svédasztalos reggeli finom böséges
Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Ismerősök ajánlották az éttermet. Kipróbáltuk, és nagyon elégedettek voltunk. A vadételeik kiválóak. Az ízek háziasak, a kiszolgálás nagyon gyors és udvarias. A hangulata igazán családias. A teraszáról egy valódi ménest lehet látni. A gyerekeink még kifestőt is kaptak amíg az ételre vártunk. Találtunk a gyerekeknek való harapnivalót is. Ha legközelebb Sárváron járunk biztosan visszatérünk.
2013. október 8.barátokkal járt itt
udvarias kiszolgálás, jó ételek, szép a környezet, csak ajánlani tudom. Amikor Sárváron járunk, mindig itt vacsorázunk.
Az ételek minősége mindig megbizható, még nem csalódtam.
Az étterem berendezése nagyon szép. Barátaink is mindig ide járnak amióta ajánlottuk nekik. Érdemes a környéken is sétálni, megtekinteni a lovakat.
Vadkert Étterem Sárvár a térképen
9600 SárvárVadkert körút 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín
H-V
magyar