Dudika55

Dudika55 adatlapja

Imádok kirándulni ,szeretem a welneszeket ,muzeumokat .
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Bulizó  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  emberszeretö
Regisztráció2016.08.22
Utoljára itt2023.09.24

Szörnyű 2016. augusztus 23.a párjával járt itt
Megértem 61 évet de még igy nem jártam ,a megrendeléskor a kastélyrol beszéltünk mondta van 2 szoba nyugodtan menjünk . Mikor megérkezttünk már egy lepukadt környezetet láttunk a kocsibol az udvaron csak a kerekek voltak meg az alja a környék rendezetlen a szép kertnek hire sem volt .
Felhasználó fényképei:
Kastély Villa Miskolc - Kastély Villa Miskolc - Kastély Villa Miskolc - Kastély Villa Miskolc - Kastély Villa Miskolc - Kastély Villa Miskolc - Kastély Villa Miskolc - Kastély Villa Miskolc - Kastély Villa Miskolc -
Kihagyhatatlan 2017. június 2.a párjával járt itt
Nagyon jol érezttuk magunkat tiszta rendezett környezett a személyzet barátságos segitökész az ételek finomak és az adag is megfelelő . Gyermek centrikus minden szuper. A mellékhejsegek tiszták ami nem elhanyagolhato élményekben gazdag ,a viz tiszta . Ajánlom mindenkinek a belépő ara is elfogadható,nincs sor állás szóval kiválló hely kereséttek meg .
2016. augusztus 24.a párjával járt itt
Kedves fogadtatás a személyzet nagyon elözékeny ,a szobák tiszták esztétikusak . A medencék tiszták az uszomesterek udvariasak egyet kifogásoltak a vendégek a gyerekmedence vizze hideg volt ,a többi szuper ha szoltunk hogy kicsit lehetne melegebb a termál szo nélkül tettek elene . Az étkezésröl anyit a svédasztal gusztusos és hihetetlen kinálattal sok finomságal volt teritvel.