Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár ★★★★

3,7
a 85 sárvári szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa SárvárPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár bemutatkozása

A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel rendelkezik; a sárvári gyógyfürdővel közvetlen összeköttetésben álló szálloda vendégeit barátságos légkörrel várja, szolgáltatásait az egyszerűség és a korszerűség jellemzi, a vendégek igényeihez alakított ajánlatokkal.

A Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa legnépszerűbb csomagjai

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - Napi ár all inclusive ellátással (1 éjszakától)
Napi ár all inclusive ellátással (1 éjszakától)
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár vélemények

Szörnyű 2023. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
4 gyerekkel utaztunk , a legnagyobb 14 a legkisebb 2 éves volt, foglaláskor jeleztem hogy egymás melletti szobákat szeretnék, ha egybenyiló szobára nincs lehetőség, erre 6 szobával árréb kaptunk egymástól a szobákat, ez a 2-ik napon megoldodott, viszont az egyik szobában irdatlan pöceszag, a másikban pisi szag , csupa lyuk a függöny, a vellnes részlegen semmi hangulat esős időben voltunk ott pont ,lehangolo volt nagyon hogy egy kis fény, világítási nem volt.
Szörnyű 2022. augusztus 9.a párjával járt itt
Nemrég 4 napot töltöttünk ugyanennek a szállodaláncnak egy kelet magyarországi hotelében így volt némi összehasonlítási alapunk. . . Természetesen nem ezzel a szándékkal érkeztünk csak gondoltam megosztom. . Hozzáteszem,hogy pár évvel ezelőtt eltöltöttünk már pár napot ebben a hotelben is,akkor jó emlékekkel távoztunk ezért is tértünk vissza.
Szörnyű 2022. augusztus 8.egyedül járt itt
Szerintem kevés volt a személyzet ennyi emberre. Az étterem, a tànyérok, az evőeszközök, az asztalok koszosak voltak. A fürdőszobàban csatorna szag terjengett. Az asztalok ragadtag a kifolyt ivólevektől.

Az ételek viszont finomak voltak, bőséges mindenki megtalàlta amit szeret.
Szörnyű 2014. február 23.gyerekekkel járt itt
Visszajáró vendégekként 3 szobát foglatunk a családnak. Elsőnek érkeztem nejemmel, a parkolóház bejárati recepció kaputelefon gombját aktvátam mint eddig bármikor ha ide érkeztem. Első meglepi! nem ám úgy van ez kérem! Tolassak ki a sorból és a szálloda előtti parkolók valamelyikére álljak! Már gyanus volt, hogy visszazavartak, mi történt itt?
Szörnyű 2013. november 10.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel érkeztünk, a lakosztályban dohányszag volt, az ágy kényelmetlen, a bútorok, fürdőköpenyek elhasználtak voltak. Az étteremben a honlapon írottakkal ellentétben nem volt gyerekmenü, az ételeket a legolcsóbb alapanyagból állították elő. A játszóházban egyetlen ép játék sem volt, egy négy csillagos hotel nagyobb figyelmet fordíthatna erre.
Gyenge 2023. július 18.gyerekekkel járt itt
Sárvári fürdő az nagyon jó volt. Ott jól éreztük magunkat. ! !
De a Szálloda az nem tetszett. Az ételek sem ízlettek, nem is volt szépen feltálalva. ( felvagottak oda voltak hányva, szeletelt sajt is).
Nekünk nagy csalódás volt maga a Szállás.
Ahhoz képest hogy 4*
Nagyon messze van tőle.
All inclusive ellátás is botrányos volt.
Gyenge 2022. november 14.a párjával járt itt
48 éves vagyok, sok helyen jártam, de ez katasztrófa. Azt hittem , külföldön vagyok! 80szazalek szlovák, és akkora bunkó népség, én meg ilyet nem láttam. Az étkezés teljesen menza, a szedő kanalat kivették a kezemből, mintha jönne a 3. vilaghaboru! A fürdő medencéi, mint a heringek. .
Engem még ennyi csalódás nem ért 3nap alatt.
Gyenge 2022. január 3.barátokkal járt itt
Az nagyon zavart, hogy a szállodának nincs saját wellnes részlege, hanem a városi fürdőbe lehet csak átmenni, de már a szaunáért külön kell fizetni. A szobában az ágyakban a matrac jó volt, de párnák kemények, az ágynemű nagyon kemény. A fürdőszobában a zuhanyban nem ment le a víz, nem volt egy törölköző szállító. irtózatós pazarlás folyik a szállodában.
Gyenge 2019. július 31.a párjával járt itt
A pozitívumokkal kezdem: Kedves személyzet, de fáradt, szétszakadnak és biza van egy két dolog amire nincs idejük. A "belváros" közelsége, kb 1,2 Km, lehet dohányozni az erkélyen. Akkor a negatívumok: A parkolásért közel 10. 000 Ft fizettem (4 éjszakára) persze ez más hoteleknél is így van ami nevetséges még lehúzzuk a vendéget, de itt ahol a városban mindenól igen mindenhól INGYENES A PARKOLÁS, na ITT NEM!
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - BelsőPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - SzobákPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - SzobákPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - EgyébPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - SzobákPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - VendéglátásPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - SzobákPark Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár - Külső kép
Gyenge 2015. július 29.gyerekekkel járt itt
Elhelyezkedése jó,közvetlen átjárással a sárvári gyógyfürdőbe, mely jó idő esetén kellemes kikapcsolódást nyújt,de rossz időben túlzsúfolt beltéri élményfürdőt. Talán nagyok az elvárásaink,de nem hiszem,hogy egy 4 csillagos hotel megengedheti magának a piszkos széteső állapotban lévő kanapét,csaptelepet, koszos evőeszközöket, asztalokat.
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár a térképen
9600 SárvárVadkert u 4
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, őrzött: 2700 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 5100 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 7800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 50 kg-ig: 7800 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár