Platán Hotel Sárvár Sárvár
9600 Sárvár, Hunyadi u. 23.

Platán Hotel Sárvár Sárvár a térképen

Platán Hotel Sárvár Sárvár értékelése:

10. helyezett a 78 sárvári szállás közül
82. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Platán Hotel Sárvár Sárvár bemutatkozása

Sárvár szépséges városa Vas megyében, a Rába és a 84-es út mentén fekszik. A várost körülölelő természet vonzerején túl a város kulturális és épített emlékekben is gazdag, elég csak a Nádasdy-várra vagy a botanikuskertre gondolnunk. A nemzetközi folklór- és fúvósfesztiválon és a Históriás Napok rendezvényén túl a település számos folklórfesztivál és vásári mulatság színhelye. Ezen a pezsgő helyszínen, Sárvár szívében várja vendégeit a Platán Hotel.

Platán Hotel Sárvár Sárvár képei

Szállások Sárvár városában
Wellness csomagok Sárvár városában

Platán Hotel Sárvár Sárvár vélemények

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Nagyon szép csendes környezetben van a szálloda. Minden nevezetesség,fürdő könnyű ,kellemes sétával elérhető. A szálloda személyzete,kedves,udvarias. A szobák,tiszták,kényelmesek. A reggeli elegendő. Jó lenne ha félpanzió lenne. A vár ,a fürdő,a közeli arborétum nagyon szép élményt nyújtó kirándulások. Érdemes a kis vonattal körbejárni a várost.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
A hotel nem nagy, de mégis kényelmes, kellemes érzetű, elegáns benyomást keltő belső terekkel. A szoba tiszta, hűtővel, zuhanyzóval, elegendő méretű TV-vel, nem volt hiányunk semmiben. A matrac kicsit puha, de szinte kezdjük megszokni, hogy a legtöbb szálláson ez a problémánk. A személyzet nagyon kedves. A reggeli nagy választékú, bőséges, pótolják ami kifogy.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tiszta, rendezett hotel, barátságos és kiváló személyzettel. Az étteremben nagyon finom ételeket ettünk, nagy választékkal és rendkívül kedves személyzettel. Központban helyezkedik el, így könnyen eljutottunk bárhova. Nagyon jó dolognak tartom, hogy a parkolást az udvarban meg lehet oldani és ingyen. A hotel és az étterem személyzete kedves, segítőkész emberek.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Összességében a hotel rendben van ár érték arányban.
Negatívumként mondanám hogy a klíma fizetős, de ezt tudtuk előre és aki az utca frontra néző szobát kap az számoljon a zajjal.
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Kedves, barátságos személyzet fogadott. A szoba kényelmével és tisztaságával is elégedettek voltunk csak a pótágy volt kicsit kényelmetlen a 13 éves fiúnknak. Kis csalódást okozott, hogy a légkondi távirányítóját csak külön térítés ellenében kaphattunk meg a rendkívüli hőség ellenére és a hűtő sem működött.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Erről a helyről csak pozitívat tudok mondani!minden nagyon jó volt,kedves barátságos személyzet szinte családias,az ètelek nagyon finomak voltak,a wellnes is jó volt,csendes kis utcába van ès csak 3csillagos nem négy de akár az lehetne mert ezek a mai 4csillagosak igen romlanak!szóval csak ajánlani tudom!köszönünk mindent
2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 10.
A szálloda egy csendesebb utcában található, tiszta, a személyzet udvarias és figyelmes. A szoba berendezése kényelmes, a fürdőzés és kirándulások utáni pihenésre kiválóan alkalmas.
A reggeli bőséges és változatos, minden igényt kielégítő. Az étterem egyéb szolgáltatásait nem vettük igénybe, mivel folyamatosan úton voltunk.

Platán Hotel Sárvár
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 8.345,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, arborétum belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
6 nap/5 éjszaka 33.350 - 69.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Bassiana
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Aqua Sárvár
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
4 nap/3 éjszaka 28.355,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Sárváron és környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Viktória Sárvár
Hotel Erzsébet Hévíz
A Hotel Erzsébet Hévíz szívében, a világhírű gyógyfürdő bejáratának közvetlen közelében...
Last Minute Július
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
Aktív pihenés (min. 2 éj)

SárvárX