zsoden

zsoden adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Kuponvadász  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Vízimádó  •  kalandra fel
Regisztráció2018.08.11
Utoljára itt2019.09.17

2018. november 10.családjával járt itt
Szép környezetben,tiszta,rendes vendéglátóhely. A kiszolgálás gyors és udvarias. Egyéni kérésnek is szívesen tesznek eleget. Az ételek nagyon finomak,bőségesek. A választék lehetne gazdagabb,de valószínű a svédasztalos ebédnél bővebb lehetőségek állnak a vendégek rendelkezésére. A desszertek kűlönlegessek és gyönyörűen tálalják a rendelt ételeket.
2019. január 17.barátokkal járt itt
Nagyon jó helyen fekszik. A személyzet kedves,szolgálatkész. Tiszta szobák,szép régi patinás bútorok. Az ételek finomak és nagy adagok. A wellnes részleg nagyon kulturált,az edzőterem jól felszerelt. ,és közel van a csodálatos Nyíregyházi sóstó fürdő,amit bővítenek. A környezet, csendes virágos utca.
Felhasználó fényképei:
Nyilas Fogadó Nyíregyháza - Nyilas Fogadó Nyíregyháza - Nyilas Fogadó Nyíregyháza - Nyilas Fogadó Nyíregyháza - Nyilas Fogadó Nyíregyháza -
Kiváló 2018. október 10., csoporttal járt itt
50. Osztálytalálkozónk alkalmából vacsoráztunk a csárdában. Nagyon hangulatos,kellemes hely. Több csoport is volt de a kiszolgálás gördülékenyen ment. Az ételek finomak ,ízletesek voltak. Mindenkinek szívből ajánlom. Tiszta,rendes a csárda,a mellékhelységek is. Hangulatos,szép diszitések voltak.
Felhasználó fényképei:
Kiskakas Csárda Szeged - Kiskakas Csárda Szeged -