Hotel Hunor Sátoraljaújhely ★★★★

Hotel Hunor Sátoraljaújhely
Hotel Hunor SátoraljaújhelyHotel Hunor Sátoraljaújhely
Hotel Hunor SátoraljaújhelyHotel Hunor Sátoraljaújhely

A Hotel Hunor legnépszerűbb csomagjai

Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2024.12.29-ig
Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Wellness csomag (min. 2 éj)
Wellness csomag
2024.12.29-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hotel Hunor Sátoraljaújhely vélemények

Kiváló 2023. október 2.a párjával járt itt
Kellemes, csendes környezet a város zajából kiszabaduló embereknek. Kedves és készséges személyzet, tiszta szobák, ingyenes parkoló a szálloda vendégeinek részére. A reggeli és a vacsora bőséges és ízlés szerint van választék. Gyerekkel érkező vendégek számára a szomszédos Bambi állatfarm nyújt külön élményt.
Kiváló 2023. május 20.barátokkal járt itt
A félpanziós ellátás nekünk nagyon fīnom és bőséges volt. Az ott dolgozóknak köszönjük, hogy elősegítették a kényelmes pihenésünket. Sajnos az időjárás nem volt kedvező, de ennek ellenére nem kellett lemondanunk a programjainkról. / egyet kivéve/. Egy javaslatom volna, mégpedig az, hogy a zuhanyzóba kellene egy kapaszkodó, mivel a csempe nagyon csúszós, így balesetveszélyes.
Kiváló 2022. február 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Finomak voltak az ételek, a személyzet nagyon kedves. A wellness részleget este is lehetett használni. Csodálatos, pihentető hétvége volt, sok környékbeli látnivalóval. Az egyetlen pici kifogásunk, hogy a wellness részlegen nem volt napozóágy, csak szék. Jó lett volna fürdő után kifeküdni a partra.
Kiváló 2021. augusztus 9.csoporttal járt itt
Fantasztikus volt az ellátás, nagyon jól éreztük magunkat! Az ételek változatosak és nagyon finomak voltak! Senki nem maradt éhes! A személyzet nagyon barátságos és kedves! A környezet csodálatos! A szobák tiszták és kényelmesek voltak! Ár-érték arányban többet ért, mint amire számítottunk!
Köszönjük szépen Hotel Hunor! Fantasztikus élmény volt!
Kiváló 2018. december 8.barátokkal járt itt
Jó elhelyezkedésű, megnyerő külsejű hotel. A személyzet szívélyes, mindenben segítőkész. Ott van, amikor kell, észrevétlen, amikor az kell. A konyha, étterem kissé szűk választékú, de azon belül nem egyhangú és nem is szegényes, az ételek finomak. A szoba berendezése rendben, de az ágy alatt nem volt takarítás, ott por volt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2018. május 14.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában. A szobánk szép és tiszta volt,a személyzet kedves és segítőkész. Az étkezés-félpanzió-bőséges,finom és ha bármi elfogyott azt pótolták! Többen írták hogy kicsi a wellness részleg. Minket ez abszolút nem zavart,hiszen annyi látnivaló,program van a környéken hogy időnk sem volt a medencében úszkálni/ücsörögni!
Hotel Hunor Sátoraljaújhely - SzobákHotel Hunor Sátoraljaújhely - Szobák
Kiváló 2018. január 9.a párjával járt itt
Nagyon kedves, barátságos hely. Szép környezet, friss levegő. Csodálatos a környék rengeteg látnivalóval. A szobánk kényelmes, meleg, tiszta volt, az ott dolgozók mind mosolygósak, mindent megtettek értünk. Az ételek finomak, bőségesek, változatosak voltak a reggelinél és a vacsoránál is.
Kiváló 2018. január 6.barátokkal járt itt
Nem bántuk meg, hogy az év végi kikapcsolódáshoz ezt a hotelt választottuk. A szobáink kifejezetten kényelmesek és tiszták ( jó illatú) voltak, az ételek változatosak, bőségesek, a személyzet minden tagja elragadó. A szilveszteri party nagyon jó volt, ami a zenekarnak is köszönhető. Egyedül az időjárás nem kedvezett nekünk:) Mindenkinek ajánlani tudom.
Kiváló 2017. december 16.gyerekekkel járt itt
A szállodában volt sok évvel ezelőtt az esküvőnk és most visszatértünk ide - már gyermekeinkkel - házassági évfordulónk alkalmából. A hely még mindig magával ragadó, a természet közelségével,a kis kerti tóval, az azóta épült Bambi park szarvasaival. Köszönet a teljes személyzetnek a kedvességért, a figyelmességért, a remek ételekért, a sok mosolyért.
Hotel Hunor Sátoraljaújhely - SzobákHotel Hunor Sátoraljaújhely - SzobákHotel Hunor Sátoraljaújhely - Vendéglátás
Kiváló 2017. december 5.a párjával járt itt
A szobák kényelmesek. Jók a szolgáltatások: szauna, medence, bowling, bár, biliárd. . . . Az éttermi választék reggelinél és vacsoránál is bőséges és finom. A pincérek remek koktélokat kevernek. A személyzet udvarias,készségesés mindenben segít. A környék is csodaszép - rengeteg a látnivaló. A szálloda az erdő szélénél található, jókat lehet kirándulni.
Hotel Hunor Sátoraljaújhely a térképen
3980 SátoraljaújhelyTorzsás u. 25.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 15 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • borozó
Wellness Hotel Szindbád