Papp László - Szeged: 1 hét Sikondán - azaz inkább Pécsett? :) - Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda értékelése
1. helyezett a 2 sikondai szállás közül

1 hét Sikondán - azaz inkább Pécsett? :)

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
Sok év Mátra (M.szentimre) után, egyben első alkalommal voltunk aug. elején 1 hetet Sikondán.

A szálloda szép és jó, a félpanziós ellátás összességében teljesen rendben volt.
Ugyan reggelire mindig u.az a 2-3 szalámi és sonkás felvágott volt, meg a standard rántotta (cserébe mindig többféle), meg ezek mellett azért jó pár más jellegű finomság is, szó se róla, így mást is lehetett persze választani. Más 4*-os szállodákkal mondjuk állja a versenyt.
Külön tetszett, hogy juice- és kávéautomata 2-2 volt, és az utántöltéssel sem késlekedtek a szorgos felszolgálók. Meglehet, 2-3 napos ott-tartózkodásnál ez a kissé ismétlődő reggeliválaszték még kevésbé tűnt volna föl.

A vacsorák alkalmával is volt mindig legalább egy olyan étel is, amit szívesen ettem. Volt persze, hogy a kurrensebb fogások (ú.m. előétel, sütemény) elfogytak, mire (kb. 1 órával a kezdés után) odaértünk. Ezeket viszont nem pótolták.
Egyértelműen jó a séf.

Apróbb észrevétel: 1. a szálloda kapacitásához képest a szocreál lift eléggé kevésnek tűnt (szinte mindig volt várakozó), de legalább lassú is volt emellé.

A szálloda szűkebb környezete szép, rendezett, gondozott, a szobánk tiszta volt. Tetszett nagyon a szabadtéri Jakuzzi & finn szauna kombó (az élménymedencébe azért ízlésem szerint több élményelem is igencsak elférne), és jó az úszómedence is, ahogy a szaunapark is jó (csak nagyobb csoport ne rohamozza meg pls.).
Fitneszterem van, de majdnem azt mondom, minek. Gyúrni aztán ne ide jöjjünk :)

A nettel nem volt problémánk, igaz, nem azon lógtunk. Ja igen, a TV- és rádiócsatornák választéka sem túl széles, na de az 1 hét alatt tán ha félórát volt összesen bekapcsolva a TV...
Azért az meglepett, hogy a kissé szerencsétlenül beépített TV-re nem lehetett USB-n keresztül filmet kilőni, pedig a TV elvileg tudta volna, csakhogy a porthoz hozzáférni nem lehetett.Ilyet még ki látott...? Így filmet sem néztünk. Azért őszintén szólva ez sem okozott nagy traumát :)

Összességében kifejezetten igényes, jó szálloda, kedves és udvarias személyzettel, ugyanakkor számunkra kevésbé vonzó túrázási lehetőségekkel -legalábbis a szállodából indulva, a közvetlen közelben.

A szabadidős programot nekünk a környék, mint Mecsek kb. elbukta, össze sem hasonlítható Mátraszentimrével (azazhogy de, csak nagyon nem jönne ki ebből jól Sikonda). Ugyanakkor a közelben Pécs (pl. a Zsolnai-negyed, de még hosszan sorolhatnám) kihagyhatatlan, és Siklós, Szigetvár és Pécsvárad is összességében tetszett.

Étkezés:
Elhelyezkedés: Átlagos

Szeretnéd követni Papp László - Szeged felhasználót?    Igen

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
7300 Sikonda
Fürdő u. 5.

2019. október 12.
Újfent egy olyan szálláshely ami kissé csalódást okozott. Hogy miért? Mert nem azt kaptam, ami a hirdetésében volt (wifi internet elésrés). Manapság már otthon mindenkinek van internet elérése...és igen, én is azok közé tartozom, akik esténként lefekvés előtt kicsit szeretnek a neten lógni. Nem...

2019. október 6.
Nagyszerű hotel! Kiváló ételek, italok, kényelmes, tiszta szoba, nagyon kedves személyzet és a vendégek is mindig, minden alkalommal ránk mosolyogtak és köszöntek, ami külön emelte a hely színvonalát. Ezt azért említem meg, mert ilyennel még nem találkoztam. A wellness rész is kiváló,...

2019. augusztus 25.
Kiváló környezetben helyezkedik el a hotel, alkalmas az igazi pihenésre. Valóban bababarát. A medencék nagysága és mennyisége igazi szórakozást biztosít. Annak ellenére, hogy a hotel telt házzal üzemelt, nem volt sehol sem zsúfoltság. Nagyon jó kialakítású a hotel. Az aktív pihenéshez,...

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda, Sikonda kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 16.665,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-01-04 - 2021-09-08
 - Kedvezményes vissza nem térítendő ár (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 9.263 - 12.798,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-01-04 - 2021-09-08
 - Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.710 - 14.009,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel