Papp László - Szeged
Országjáró - 11 városban járt már

Papp László - Szeged adatlapja

Öregecskedő közgazda a Dél-Alföldről, 2 felnőtt fiúgyermek édesapja:)
Tél kivételével bringa (nagyobb távra gépkocsi), télen tömegközlekedek (v ismét csak kocsi).

Étterem: családdal jól bevált 1-2 műintézmény, céggel oda, ahova (de sznob helyek itt sem rúgnak labdába).
Szeretem a hangulatos, kedélyes, nem műmájer helyeket. nem szeretem az haute cuisine-t - ár-érték arányban meg jóllakatásban való filozófiájuk nagyon nem érdekel.
Ilyen vagyok
Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Nagyétkű  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2014.07.28
Utoljára itt2020.02.12

Átlagos 2016. április 5.családjával járt itt
Kedves helyünk az Öreg Kőrössy -évente minimum egy (ünnepi) alkalommal 6-8-an meglátogatjuk. Márc. 27-én (húsvétvasárnap - talán ezért a némi csalódás? ) ebédelni voltunk. 1. Vegyes filézett halászlé nagyon rendben (bár a mellé felszolgált kenyér a korábbi tapasztalatokhoz képest határozott visszaesés, kb.
Átlagos 2018. szeptember 17.családjával járt itt
Sokadszorra voltunk családi körben (6 felnőtt) 2018. 09. 15-én ebédelni e helyen - igaz, idén még először (1,5 hónappal korábban máshová kellett mennünk itteni helyhiány miatt, de az egy egészen más történet). Azaz a lojalitás és pozitív alap részünkről megvolt.
Kiváló 2016. február 6., kollégákkal járt itt
Céges szervezésben, munkacéllal érkeztem/érkeztünk 2016. januárban, 1 munkanapi éjszakát eltöltve. A négy csillag csak azért nem 5 nálam, mert nincs a Hagymatikummal közvetlen, fedett összeköttetés (bár utóbbi nekem igencsak csalódás volt, funkcionálisan).