UtazóMia: Szuper hely, ízletes ételek, kedves személyzet - Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda értékelése
1. helyezett a 2 sikondai szállás közül

Szuper hely, ízletes ételek, kedves személyzet

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 6.
Nagyszerű hotel!
Kiváló ételek, italok, kényelmes, tiszta szoba, nagyon kedves személyzet és a vendégek is mindig, minden alkalommal ránk mosolyogtak és köszöntek, ami külön emelte a hely színvonalát. Ezt azért említem meg, mert ilyennel még nem találkoztam.
A wellness rész is kiváló, aromakabin, sókabin, kinn jacuzzi, több medence kinn és benn egyaránt.
Nagyon jól éreztem magam!

Szeretnéd követni UtazóMia felhasználót?    Igen

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
7300 Sikonda
Fürdő u. 5.

2019. október 12.
Újfent egy olyan szálláshely ami kissé csalódást okozott. Hogy miért? Mert nem azt kaptam, ami a hirdetésében volt (wifi internet elésrés). Manapság már otthon mindenkinek van internet elérése...és igen, én is azok közé tartozom, akik esténként lefekvés előtt kicsit szeretnek a neten lógni. Nem...

2019. szeptember 16.
Sok év Mátra (M.szentimre) után, egyben első alkalommal voltunk aug. elején 1 hetet Sikondán. A szálloda szép és jó, a félpanziós ellátás összességében teljesen rendben volt. Ugyan reggelire mindig u.az a 2-3 szalámi és sonkás felvágott volt, meg a standard rántotta (cserébe mindig...

2019. augusztus 25.
Kiváló környezetben helyezkedik el a hotel, alkalmas az igazi pihenésre. Valóban bababarát. A medencék nagysága és mennyisége igazi szórakozást biztosít. Annak ellenére, hogy a hotel telt házzal üzemelt, nem volt sehol sem zsúfoltság. Nagyon jó kialakítású a hotel. Az aktív pihenéshez,...

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda, Sikonda kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 16.665,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-01-04 - 2021-09-08
 - Kedvezményes vissza nem térítendő ár (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 9.263 - 12.798,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-01-04 - 2021-09-08
 - Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.710 - 14.009,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel