Átlagos
2023. júniusban járt ittÉrtékelt: 2023. június 22.Ajánlom a helyet másoknak is!
Késő este kerestünk egy pizzériát, ahol elfogyaszthatunk egy gyors de jó vacsorát. Erre a helyre esett a választásunk, mert sokáig nyitvatart. MEgérkezésünnkor sürgés forgás volt a pultoknál, de senki ügyet se vetett ránk, amíg ott álldogáltunk, míg végül úgy döntöttünk helyet foglalunk. Végül odajött egy férfi, aki közölte hogy már csak elvitelre kaphatunk ételt. Tekintve hogy üres volt az étterem, és még 1 óra volt zárásig, kicsit meglepődtünk, de elfogadtuk, így elvitelre kértünk egy pizzát. A várakozási idő elfogadható volt (kb negyed óra) De utána ismét jött a tétovázás, mert csak odaszóltak hogy kész van, de hogy hol van az étel, hol és kinek kell fizetnünk, az semmi... megint csak ott forgolódott mindenki de senki nem szólt hozzánk... végül aikerült fizetnünk, igaz kicsivel többet mint az előzőleg (még telefonon) látott ár volt, de talán az elvitel díja vagy ki tudja, már nem foglalkoztunk vele, csak haladjunk már. Az viszont kissé visszatetsző mozdulat volt, hogy a kicsit szélesre sikeredett pizzánk széle kilógott kissé a dobozból, amit az előtte pénzt fogdosó hölgy az ujjával próbált belenyomkodni a dobozba... Higiénia..
Ezek alapján csak egyetlen csillagot adnék a helynek, azonban annyira finom volt a pizzájuk, hogy megmenti az értékelésemet. Sok feltét, finom tészta, finom fűszeres ízek, tökéletes volt. Remélem csak valami egyszeri eset volt a személyzet viselkedése, betudom annak, hogy este volt már. De ahol ilyen jó ételt tudnak készíteni, ott nem engedhetnék meg maguknak ezt a vendéglátási stílust. Talán egyszer betérünk még a pizza miatt.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Ételek / Italok:![]()
Kiszolgálás:![]()
Hangulat:![]()
Ár / érték arány:![]()
Tisztaság:![]()
Amigó Étterem és Pizzéria további értékelései
2026.06.14a párjával
Szörnyű
![]()
Őszintén szólva,ilyen pizzát még nem láttam,nem ettem. A tésztaalapnak nem sok köze volt a pizzához,rajta nyers sonka,nyers paradicsom,kemény parmezánforgács. Nem nagyon tudom,elfelejtették-e visszatenni a kemencéme,vagy itt ez a "pizzakoncepció". Kedvem lett volna visszavinni,de mivel összesen...
2025.08.19családjával
Szörnyű
![]()
Több alkalommal fordultunk már meg ebben a vendéglőben. Általában probléma volt a kiszolgálásnál. Higiéniai szempontból és emberségből is jellemtelen volt az ominózus nap....
2025.06.30csoporttal
Szörnyű
![]()
Rendeltem pizzát. Piedone. Volt rajta pepperoni. 5 egész szál. Jobb helyen ezt legalább felkarikázva szórják rá. A feltét is kb a pizza közepén volt. (Moderálva a szerkesztő által.)
Népszerű szállások a környéken
126.000 Ft / 6 fő / éjtől ellátás nélkül
Fried Kastély Hotel Simontornya
70.200 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
94.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől teljes panzióval