Buddha az Aranyparton

Mala Garden Étterem SiófokMala Garden Étterem Siófok a térképen

2023. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. március 15.
A Mala Garden talán a legszebb, különleges, ázsiai, távol-keleti hangulatot árasztó, pár évvel ezelőtt épült szálloda a Balaton parton. A kertben ízlésesen kialakított növényzet, buddhista szobrok, csobogók teszik még hangulatosabbá a környezetet. A földszinten lévő éttermet nemcsak a szállóvendégek vehetik igénybe, külsős vendégeket is fogadnak. A teraszról csodás balatoni kilátás nyílik.
Tekintettel arra, hogy mi egy másik szállodában laktunk, ahol étkezés is tartozott az ellátáshoz, így én ide csak kávézni és sütizni, illetve egy kis keleti hangulatot beszippantani jöttem be.
A személyzet többsége nem igazán foglalkozott a vendégekkel, egy üdítő kivételt egy fiatalember jelentett, aki kedves és segítőkész volt.
Nagyon jó kinézetű, elegáns és különleges megjelenésű desszertek közül lehetett választani a pultból, ami nem volt könnyű feladat. Glutén-, laktóz- és cukormentes süti is volt a kínálatban.
Az árak elég meredekek, azért egy Islerért elkérni 1490 Ft-ot + 14% szerviz díjat, hát nem mondom, komoly!
És még ez volt a legolcsóbb süti! A többi még drágább volt, 1990 Ft-ig bezárólag.
A dupla csokoládé tortácska (fehér és barna, 2 színű, 2 szintes) igazán finom, friss és nagyon csokis volt, de mégsem fojtós, nem tömény. Mondjuk 1690 Ft-ért el is vártam, hogy jó legyen, nem csalatkoztam.
Alkalmanként élőzenés akusztikus koncert is színesíti az étkezést, ottjártamkor nem volt ilyen program.
Szívesen megkóstolnék itt más ételt is, az étlapon távol-keleti és mediterrán fogások is vannak, de őszintén szólva egy kicsit sznob helynek tűnt, ami nem az én világom.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Gyenge
Mala Garden Étterem Siófok - BelsőMala Garden Étterem Siófok - EgyébMala Garden Étterem Siófok - BelsőMala Garden Étterem Siófok - BelsőMala Garden Étterem Siófok - Külső képMala Garden Étterem Siófok - EgyébMala Garden Étterem Siófok - Külső képMala Garden Étterem Siófok - Étlap/itallapMala Garden Étterem Siófok - Étel/italMala Garden Étterem Siófok - Étel/italMala Garden Étterem Siófok - BelsőMala Garden Étterem Siófok - Külső képMala Garden Étterem Siófok - Külső képMala Garden Étterem Siófok - Külső képMala Garden Étterem Siófok - Étel/italMala Garden Étterem Siófok - Külső képMala Garden Étterem Siófok - EgyébMala Garden Étterem Siófok - EgyébMala Garden Étterem Siófok - BelsőMala Garden Étterem Siófok - EgyébMala Garden Étterem Siófok - EgyébMala Garden Étterem Siófok - EgyébMala Garden Étterem Siófok - EgyébMala Garden Étterem Siófok - Külső képMala Garden Étterem Siófok - BelsőMala Garden Étterem Siófok - Külső kép

Mala Garden Étterem további értékelései

2021.09.12a párjával
Minden alkalommal bajba kerülök ha az étterem étlapjáról kell választanom...sosem tudom, hogy egy jól ismert kedvencet valaszlszak vagy valami újat próbálják ki, de akkor eggyel több kedvenc lesz a listán legközelebb A Mala klasszikusok verhetetlenek!
2020.10.28barátokkal
A Mala Garden régóta szerepel mindenféle toplistán, igencsak itt volt az ideje, hogy meglátogassam. A beltér hangulatos, nemzetközi, kissé keleties, akárcsak az étlap. Kértünk egy vegyes kencetálat, ami Mala Garden ízelítő nevet viselte (3000 ft), tintahalat salátakörettel (4000) valamint...
2020.03.02a párjával
Párommal vacsoráztunk itt 2020. februárjában. A Mala Garden egy nagyon ízléses, kellemes hangulatú étterem a Balaton parton, Siófokon. Az árak kissé magasak, de az étel minősége, a gyors és kedves kiszolgálás ellensúlyozza az árak színvonalát. Az ételek finomak, bőséges adagokat kaptunk. A...
Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással