McDonald's Siófok

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

McDonald's Siófok vélemények

Gyenge 2022. július 23.a párjával járt itt
Ma délután voltunk ott. Az interaktív tábla koszos, legutóbb is amikor ott voltunk ugyanilyen koszos volt. Amikor szóltam, egy száraz ronggyal kezdtek el maszatolni! ! ! Az étteremben kb. 40 fok, a klíma nem működik! A teraszon az asztal koszos, az alkalmazottól kértem a takarítást, láthatóan meglepte.
Kiváló 2019. április 23.gyerekekkel járt itt
Gyors és kedves, barátságos kiszolgálás. Finom ételek. Kellemes hangulat. A negatív véleményeket furcsának találom, mert nekünk csak jó benyomásaink vannak az étteremmel kapcsolatban.
Átlagos 2018. november 11.a párjával járt itt
Más helyen már megírtam, hogy nem nekem találták ki ezt a hálózatot, de évente párszor elmegy. Mindenszentek napján itt szerettünk volna reggelizni. Nyitás után egy órával még mindig nem sikerült nekik felvenni a ritmust. Egyetlen helyen vettek fel rendelést. A többi dolgozó valami mással volt elfoglalva.
McDonald's Siófok - Külső képMcDonald's Siófok - Étel/italMcDonald's Siófok - BelsőMcDonald's Siófok - BelsőMcDonald's Siófok - BelsőMcDonald's Siófok - BelsőMcDonald's Siófok - BelsőMcDonald's Siófok - Belső