Mintha mindig itt lett volna

Rózsakert Siófok SiófokRózsakert Siófok Siófok a térképen

Érdekes 2022. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. október 17.
Ezt a kertet nyilván mindig mindenki látja, aki Siófokon jár, csak nem gondol rá úgy, mint külön létesítményre. Itt találtam érintetlenül, hát kitöltöm. Ma átsétáltam rajta párszor, de nyílnak még a virágok, de most nem mutatja azt a képet amit máskor szokott. Láttam, hogy most is gondozzák, gazolják, szóval, karban van ez tartva, amikor meg ereje teljében van és a rózsák felfutnak a farécsokra, tényleg nagyon szélép., hangulatos andalgóhely. Most egy picit visszafogottabbnak látszott, talán aludni készül már a jövő tavaszig. De így is szeretjük.
Rózsakert Siófok Siófok - Külső képRózsakert Siófok Siófok - EgyébRózsakert Siófok Siófok - Külső képRózsakert Siófok Siófok - EgyébRózsakert Siófok Siófok - EgyébRózsakert Siófok Siófok - EgyébRózsakert Siófok Siófok - Egyéb

Rózsakert Siófok további értékelései

2023.10.26a párjával
Október 23.-án is pompázott a Balaton-parton a rózsakert. Rózsakert a neve, de más virágok is pompáztak itt. Szépen, rendben van tartva. Látogatásunkkor is éppen rendezték a terepet.
Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással