Rózsakert Siófok Siófok

Rózsakert Siófok Siófok
Rózsakert Siófok SiófokRózsakert Siófok Siófok
Rózsakert Siófok SiófokRózsakert Siófok Siófok

Rózsakert Siófok Siófok bemutatkozása

Siófokon közvetlenül a tó partján helyezkedik el a Kikötőben a Rózsa-liget. Kellemes sétát tehetünk itt a sokszínű rózsabokrok, virágágyások és óráis platánok között. Érdekesség, hogy a ligetben található a Balaton első átúszójának, Szekrényessy Kálmánnak emléke, valamint további szobrok: Vilt Tibor „Balatoni sellő” (1974), Somogyi József ”Halászok” (1998) és Varga Tamás: Karinthy Frigyes.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Rózsakert Siófok Siófok vélemények

2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. október 26.a párjával járt itt
Október 23.-án is pompázott a Balaton-parton a rózsakert. Rózsakert a neve, de más virágok is pompáztak itt. Szépen, rendben van tartva. Látogatásunkkor is éppen rendezték a terepet.
Rózsakert Siófok Siófok - EgyébRózsakert Siófok Siófok - EgyébRózsakert Siófok Siófok - EgyébRózsakert Siófok Siófok - EgyébRózsakert Siófok Siófok - Egyéb
2082
Érdekes 2022. október 17.egyedül járt itt
Ezt a kertet nyilván mindig mindenki látja, aki Siófokon jár, csak nem gondol rá úgy, mint külön létesítményre. Itt találtam érintetlenül, hát kitöltöm. Ma átsétáltam rajta párszor, de nyílnak még a virágok, de most nem mutatja azt a képet amit máskor szokott.
Rózsakert Siófok Siófok - Külső képRózsakert Siófok Siófok - EgyébRózsakert Siófok Siófok - Külső képRózsakert Siófok Siófok - EgyébRózsakert Siófok Siófok - EgyébRózsakert Siófok Siófok - EgyébRózsakert Siófok Siófok - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 22 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.