Spanci: Szuper hétvége a Bella apartmanban - Apartman Bella Panzió Siófok

Apartman Bella Panzió Siófok értékelése
4. helyezett a 223 siófoki szállás közül

Szuper hétvége a Bella apartmanban

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Minden úgy volt, ahogy az ajánlatban szerepelt.Maximálisan meg voltunk elégedve. Kedves személyzet, remek szállás, nagyon jó elhelyezkedés.Biztos, hogy vissza fogunk még térni. Tiszta szívből ajánljuk mindenkinek.

Szeretnéd követni Spanci felhasználót?    Igen

Apartman Bella Panzió Siófok
8600 Siófok
Batthyány Lajos u. 14.

2020. december 22.
Csodahely! Picit szerettünk volna kiszabadulni a mindennapos gondokból és árak alapján választottuk ezt a helyet, kuponoldalon. Nagyon jól választottunk! Mindennel meg vagyunk elégedve, ajánlom másoknak is.

2020. augusztus 8.
Az apartman Siófokon a Batthányi utcán található. Második alkalommal választottuk szálláshelynek és most sem csalódtunk. A kikötő, a Petőfi sétány és a városközpont is tényleg néhány perc gyaloglással elérhető. A pihenést nem zavarja az éjszakai élet. A tisztaság és felszereltség kifogástalan, a...

2019. október 21.
Nagyon szép és tiszta szobát találtunk.A konyha felszereltsége is kifogástalan volt.Kényelmes volt az ágy.Megfelelő a szoba mérete,berendezése. A csomagban egy két személyre szóló fürdő belépő is benne volt. Ennek örültünk és igénybe is vettük. Két éjszakát töltöttünk ott,reggelivel. A...

Apartman Bella Panzió, Siófok kiemelt csomagajánlatai
 - Páros kikapcsolódás ősztől tavaszig (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-09-14 - 2021-05-20
 - Páros kikapcsolódás (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 8.984,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-29 - 2021-06-01